Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Sikor Koło Garda ma też fajną wersję ... ja jestem bardzo bardzo zadowolony: techniczny wygląd ( nietuzinkowy ), wygodny, kolorystyka trafiająca w moje gusta ... czego chcieć więcej ;)

 

XICORR%2BCircle%2BGarda%2BDIVER%2B01.jpgXICORR%2BCircle%2BGarda%2BDIVER%2B03.jpg

 

Całość można przeczytać http://oceanictime.blogspot.com/2012/08/xicorr-circle-garda-diver.html


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rzeczy same zegarek jest rewelacyjny, w dobrej cenie, przymierzałem tego z jasną tarczą i... potwierdzam wygodny w użytkowaniu :) Co zaś sie tyczy kolejki to... ile czasu się czeka... kilka tygodni? hm... dobre to wróży na przyszłość branży zegarmistrzowskiej w Polsce :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popyt dla nowych produktów jest nieprzewidywalny ... ja czekałem ok. 3 miesięcy na swojego Sikora, dodam że tydzień wcześniej zapisałem się na Squale i jeszcze czekam ;)


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na Squale ile już czekasz w takim razie? Mam nadzieję, że warto będzie...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Squale czekam już ponad trzy miesiące ... myślę że do końca czerwca jest realny odbiór.

Zegarki Xicorr nr 40/243 i Squale nr 30/35 ( brak nr 40 :( ) współfinansowała żona :wub: na moje 40 urodziny :P


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ŻONA - niektórym to dobrze ;) POZDRAWIAM i... szczęścia w czekaniu na XICORRA:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

według mnie oczekiwanie na swoją kolejkę może i nie jest do końca idealne ponieważ każdy przyzwyczajony jest już do szybkiego konsumpcjonizmu ale ponieważ nie płacimy żadnych zaliczek czy przedpłat to w sumie nie ma problemu. Przy zakupie samochodu z salonu też trzeba swoje odczekać, co nie? :)

Edytowane przez LOINIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o projektach konkursowych na stronie Xicorra? Czy widzi wam się któryś z modeli w seryjnej produkcji? Mi, szczerze mówiąc, żaden nie przypadł do gustu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na 7,9 z przewagą na 35 :)


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię kostek, tak projekt # 14 uważam za bardzo trafiony.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach jest bardzo fajna wersja z ciemna kopertą – robi wrażenie może wrzucisz więcej fotek tej tajnej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super. Prosił bym o więcej informacji na temat klamry i paska. Bardzo mi się podoba taki klimat. Jakieś namiary na wytwórce? Mój M20 chętnie też by się tak ubrał.:)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaas

 

Klamra made by staruszek, a pasek made by Bartekk

Polecam wyroby obydwu kolegów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ten pach jest rewelacyjny do tego zegarka ------ dobry wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego w klamrę wkomponowano przedwojenną monetę? Do Warszawy lepiej pasowałby jakiś miedziak z 1949 r.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Warszawy lepiej pasowałby jakiś miedziak z 1949 r.

Albo klamra w kształcie zderzaka. Ewentualnie wtopic jakis charakterystyczny mikro element od Warszawy, to by było coś, tyle że by jeszcze zegarek nie jeździł:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, dziury w jezdniach :D

 

Klamra faktycznie trochę psuje klimat, ale pasek dobrany świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już psuje klimat, to tylko dlatego, że jest za dobra dla tego zegarka:p ale wg mnie ujdzie, zegarek w calosci ma być symboliczny, wyjątkowy i taki jest. A dziury w jezdniach, to jedynie zmienić pasek na bardziej sponiewierany.

Edytowane przez uhaehuehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.