Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się świetnie i znowu trzeba będzie kasę wydawać bu bu;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chłopaki mają rację z tą drugą koronką. Oprócz tego super. Bardzo świeża stylistyka. Będą też inne kolory? Widziałbym ten projekt z białą tarczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt zapowiada się super. Tylko rozmiar dla odważnych ponad 50 mm :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kornel, uszy ma krótkie więc powinno być OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Well 52 to prawdziwie męski rozmiar ale pasuje do takiego ciut industrialnego projektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ciekawy projekt a czy zamiast okrągłych indeksów mogłyby być np prostokątne i jaki byłby przybliżony termin realizacji takiego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash tez tak uważam :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznać należy że ciekawy ten nowy projekcik :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie rozmiar trochę duży, ale projekt bardzo ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jestem posiadaczem FSO M20.01 i robi u bliskich wrażenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, jestem nowy na tym Forum. Aktualnie odkładam pieniążki na circle. Wersja z czarną tarczą i czarnym skórzanym paskiem w mojej ocenie wygląda obłędnie. Nigdy nawet nie chciałem słyszeć o zegarku na pasku, zawsze tylko bransoleta. Zmieniłem zdanie poznając sikora. Pisałem nawet do Pana Adama z zapytaniem, czy da się poskręcać z jedną wersję ze szklanym deklem. Wychodzi nawet, że się da, pisał, że jego zegarmistrz taki nosi. O ile dobrze kombinuję, to wystarczy do zegarka zamiast dekla, przykręcić górną część, w końcu geometria śrubek wygląda na identyczne.

 

Przedstawiony niedawno nurek, jak na razie mnie nie przekonuje (to samo było ze zwykłym circle gdy napatrzyłem się na M20), choć wskazówki praktyczniejsze niż w circle. Za to sekundowa.... jest namalowana? ;-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem okazję odwiedzić siedzibę Xicorr i porozmawiać trochę z właścicielem. Jestem pod wrażeniem pomysłowości. Trzymam kciuki za dalsze projekty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem okazję odwiedzić siedzibę Xicorr i porozmawiać trochę z właścicielem. Jestem pod wrażeniem pomysłowości. Trzymam kciuki za dalsze projekty. 

Ja mam nadzieję, że firma będzie ciągle rozwijała się. Zegarki nietuzinkowe, poszczególne modele do precyzyjnej grupy klientów. Mam tylko nadzieję, że zdążę z uzbieraniem dzieńgów na circle nim skończą jego produkcję. Puki co skupiają się chyba na M20, o ile nie jestem w błędzie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M20 najlepiej im schodzi, pracują pełną parą a trzeba czekać na odbiór, choć ja swoją warszawę upolowałem w złotych tarasach

 

natomiast circle do zakupienia bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z zalet odkładania drobnych (bo tylko po tyle dziennie, mogę sobie pozwolić) jest fakt, że nie kupuje sobie w pracy paskudnego żarcia, a co za tym idzie odczuwam to już na swoim samopoczuciu. Zamiast hoddoga z pikantnym sosem amerykańskim, wkładam te parę złotych do skarbonki a efekt jest taki, że i frajda jest i lepiej zaczynam się czuć. A w pracy? kanapeczki od żony i woda niegazowana tez są dobre :-)

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościć małżonki :] a i sama idea REWELACYJNA - tylko ile to czasu upłynie zanim sobie odłożysz na upragniony czasomierz ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same plusy z chęci posiadania xicorra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z zalet odkładania drobnych (bo tylko po tyle dziennie, mogę sobie pozwolić) jest fakt, że nie kupuje sobie w pracy paskudnego żarcia, a co za tym idzie odczuwam to już na swoim samopoczuciu. Zamiast hoddoga z pikantnym sosem amerykańskim, wkładam te parę złotych do skarbonki a efekt jest taki, że i frajda jest i lepiej zaczynam się czuć. A w pracy? kanapeczki od żony i woda niegazowana tez są dobre :-)

I tak trzymaj!,nie tylko podczas odkładania na zegarek :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............ A tak w temacie ciekawych projektów ..........niestety jakość fotek nieciekawa ale ksikor palce lizać

 

 

post-44099-0-93383800-1395176745.jpg

post-44099-0-29807300-1395176802.jpg

post-44099-0-14769200-1395176816_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne. Chyba w końcu Pan Adam ogarną tematykę czernienia stali. No chyba, że to tylko tuning, ale efekt robi wrażenie. Już wyobrażam sobie xicorra P-64 albo PM-98 glauberyt. W pobnej rusznikarskiej kolorystyce. A propo odkładania. Dzisiaj wpadło pięć dyszek od Rodzicow w związku ze zblizajacymi sie 35 urodzinami.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo odkładania. Dzisiaj wpadło pięć dyszek od Rodzicow w związku ze zblizajacymi sie 35 urodzinami.

 

POZDRO dla Rodziców :) A Tobie NAJLEPSZEGO życzę :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem tego czarnego xicorra i powiem szczerze, że wersja stalowa jest jak dla mnie ciekawsza, ale to rzecz gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czarny nie pasuje do ogólnej koncepcji tego zegarka, czyli nawiązania do tej konkretnej marki auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.