Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale po co mi ten link do kolejnego sklepu? jak tam stoi ja wół, że towar na zamówienie, a ja dałem gdzie jest  jedna sztuka od zaraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem  :unsure:


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten ciemny M 20. Pasek czarny z wyciętymi dużymi otworami pasowałby mi do Circle. Zapewne do dostania w Pattini. A taki z logo xicorr?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albinos pewnie pattini zrobi Ci to logo jak masz na oryginalnym pasku. Bo mają gotowy wzór. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prototyp Garfisha.

Jeszcze nie wszystko jest idealnie, ale zegarek wyszedł mega.

Zrezygnowaliśmy z drugiej koronki, ręczny zawór helowy został zastąpiony automatycznym. Koronka rządzi :-) Pierścień mega wygodny (jeszcze Darek Wilamowski będzie musiał potwierdzić po wodą w rękawicy).

Jak go wczoraj założyłem to uśmiech nie schodzi mi z facjaty, jak bym sobie nim guza nie nabił to nawet bym z nim spał ;-) Odważnik jak się patrzy.

Idę zaraz do grawera wypalić bellonkę na deklu.

uYK8e7U.jpg

 

Xrm08Sz.jpg

 

io8VMwK.jpg

 

5WZDDKc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Panie Adamie. Wyszedł cudny. gdyby nie wielkość to bym nabył. Budzi respekt, a i do samoobrony będzie przydatny. Jeszcze raz gratulacje i wielki szacun.:)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie się prezentuje, ciekawe jak będzie leżał na ręce

 

czy orientacyjna data wprowadzenia do sprzedaży została ustalona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie... tylko to chyba jest ta sama średnica co w Circole czyli 42mm i przy takiej ilość stali na lunecie tarcza wydaje się nieco "przytłoczona"... choć może to tylko złudzenie. Jakby było 44mm to zegarek jak najbardziej w moim kręgu zainteresowań by był...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam, to Garfish ma mieć 50mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nie na każdą łapę będzie dobry. Chłop musi być okazały aby Garfish go w głębiny nie wciągnął. B)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie wyszedl moze tylko dodac lume na koronce i bedzie super ale to moja opinia.


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koronce czy na bezelu?

 

Bezel będzie docelowo czarny z białymi indeksami wypełnionymi lumą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito, żartujesz? :-)

 

KiDxxfZ.jpg

 

Oszzzzz w mordę... :blink: :blink:

No to zwracam szacunek... tak to jest jak "se" człowiek nie doczyta i się do dyskusji wyrywa... Świetny zegar...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale maszyna wielka, Nawet śrubki widać większe albo tak wyglądają. Jednak co w realu to w realu. za***isty. A propo śrubek, zamiast imbusowych mogłyby być torxy :-) taki drobiazg.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te śruby dodają charakteru.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie mam na myśli ich likwidacji. Między innymi z powodu tych śrubek kupiłem Circle.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie tylko o kształt chodzi :)  Bardziej mi się podoba :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czarny bezel, przeciez tak wygladas wietnie i dodatkowo nie lapie tak rys na stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, z tymi rysami, ja swojego circle szlifuje od czasu do czasu bo nie lubię patrzeć na pojawiające się rysy. Już prawie zaniknęła oryginalna faktura szczotkowanej nierdzewki ale co tam, lepiej bez rys.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie, muszę go obadać :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, z tymi rysami, ja swojego circle szlifuje od czasu do czasu bo nie lubię patrzeć na pojawiające się rysy. Już prawie zaniknęła oryginalna faktura szczotkowanej nierdzewki ale co tam, lepiej bez rys.

zmywak do naczyń - strona zielona, robi "szczotkowanie".

 

Po ostatnim takim szczotkowaniu, żona stwierdziła, że ma nowy stary zegarek ;)

 

Czyli stal mozna odświeżyć, czarnego PVD sie nie da

Edytowane przez qniczynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, może wypróbuję. Ale na razie jest ok na błyszcząco.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.