Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

M20 2 lub 4 nie mogę się zdecydować ...

 

Z tych dwóch 02 bardziej kojarzy mi się kolorystycznie ze starą Warszawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie to fakt, ale chyba nie musi to być regułą w zegarku.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście fakt, że się kojarzy nie znaczy, że musi się najbardziej podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem 04, to zapragnalem go miec, ale Mańka powalila mnie na kolana.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram się już kupić zobaczymy, który z nich bardziej do mnie trafi ;)

Edytowane przez lpociask

Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spać nie beziesz mógł, ja Ci mówię, Kup czteropak na ,,turlańca" bo nie zaśniesz.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba poczekam na 126p: okrągły licznik małego fiata idealnie nadaje się na zaadoptowanie do tarczy zegarka.

I mam nadzieję, że będą cyferki na tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt 125 wygląda super, też jestem ciekaw kiedy i za jaką cenę ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 1799.

Dostępność 1 połowa 2015 (na tą chwilę nie dam rady bardziej precyzyjnie podać :-)).

W tym tygodniu planujemy rozpocząć przedsprzedaż (1 rata, promocyjna cena z wliczoną wysyłką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wybieram się do złotych po M20, ale chyba pójdę w ciemno w tą przedsprzedaż ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z syreną? pojawi się przed 125? czy po? jeśli chodzi o 126, okrągły licznik ze skalą do 130 :-) tak jak było w moim z 76 roku. To była jeszcze 600. Pamiętam jak się kiedyś tacie urwał w nim korbowód, ale naprawa wydawała się być wręcz banalna. Wszystko wymienialne, a części już w tamtych czasach (połowa lub początek lat 90) łatwo dostępne. Za to już chwila po 2000 roku ze sklepu kupiłem ostatni beben do przednieo hamulca (na szerokim rozstawie szpilek do felg cytrynek). Przepraszam za zboczenie z tematu.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albinos, nie wiem, czy kiedykolwiek pojawi się zegarek nawiązujący do "malucha" ale może właśnie podsunęliśmy pomysł na kolejny projekt? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F125p Akropolis i Syrena Sport idą równolegle. Który będzie pierwszy zależy od ilości problemów które jeszcze się pojawią :-)

 

A tu ostateczny projekt Akropolisa:

 

MB1WJFf.jpg

 

Prace nad liniową rezerwą się przedłużają i trafi ona pewnie do wersji Monte Carlo :-)

Edytowane przez atomtomski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna.tutaj ta rezerwa chodu. Zonka mi obiecala pasek materac do Circle. Ale jakby co to zrobie pewna odskocznie, wybiore dedykowany co Gardy. Sa jeszcze? Na stronie wyglada, ze sa a jak jest Panie Adamie?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie wersja F125p z liniowym wskaznikiem rezerwy chodu? Takim jak prędkościomierz w fiacie? No to trzeba poczekać cierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam od czego zacząć przekonywanie swojej drugiej połowy, że Syrena Sport będzie mi bardzo ale to bardzo potrzebna. Wręcz nie obędę się bez niej.

 

Panie Adamie, może by tak wysłać jeden egzemplarz do miesięcznika TopGear, jako nagroda dla czytelnika w rubryce ,,listy". Lepszej reklamy ze świeczką nie znajdziemy. Może uda mi się takiego wygrać? Sam po raz pierwszy Xicorra znalazłem w TopGear, tam była krótka prezentacja M20.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku ruszamy z przedsprzedażą F125p Akropolis.

Będzie kilka wersji kolorystycznych :-)

 

4Byrsk9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i weź się człowieku zdecyduj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie jak zegarki modowe, można dobrać do koloru koszuli :-)

 

Ogromnie mi się podoba wskaźnik rezerwy. Mimo że nie liniowy, to jest bardzo samochodowy.

Najwyższa pora ciułać zaskórniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa pierwsze to zadanie typu znajdź różnicę, albo idealny dowód na to, że jestem daltonistą. To już wiem czemu na badaniach u profilaktyka pani okulistka pokazując mi durną książeczkę z jakimiś bezsensownymi szarymi kropkami jęczy i kręci nosem... ;-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 1799.

Dostępność 1 połowa 2015 (na tą chwilę nie dam rady bardziej precyzyjnie podać :-)).

W tym tygodniu planujemy rozpocząć przedsprzedaż (1 rata, promocyjna cena z wliczoną wysyłką).

 

czy jakiś rabacik dla członków KMZiZ jest przewidywany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to moja sugestia z przed kilku stron na temat kształtu chromoatrapy miała wpływ na ostateczny projekt, czy tylko mi się zdaje? :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje.  ;)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to moja sugestia z przed kilku stron na temat kształtu chromoatrapy miała wpływ na ostateczny projekt, czy tylko mi się zdaje? :-)

Wszystkie sugestie bierzemy sobie do serca :-) Już wtedy były przygotowane dwie opcje kształtu chromoatrapy i ta kwadratowa rzeczywiście lepsza jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.