Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie sugestie bierzemy sobie do serca :-) Już wtedy były przygotowane dwie opcje kształtu chromoatrapy i ta kwadratowa rzeczywiście lepsza jest :-)

Kwadratowa? a na renderach widzę prostokontną. Przypomnę, każdy kwadrat jest prostokątem, a prostokąt tylko czasem kwadratem ;-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym F125p Akropolis, a dekiel jest rewelacja. Ten zegarek wzbudza miłe odczucia szczególnie u takich ludzi jak ja, co to fiaciorami pomykali po naszych drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kant zaczynał już szybciej rdzewieć niż spalać paliwo wiec go oddalem biednej rodzinie, ktora potrzebowala jakiegokolwiek auta. Gdybym go sprzedal to bym zalowal, a tak, przynajmniej komus udalo sie pomoc.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są już /i gdzie / jakieś zapisy ,bo projekt super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek kredensa na deklu wygląda jak z okładki komiksu Kapitana Żbika

post-74520-0-37120900-1418837996_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrażałem się że kupię M20 i (choc bardzo żałuję, ale jednak cały czas są bardziej priorytetowe wydatki) nic z tego nie wyszło, ale 125p z czerwona obwódką... nie no - muszę go mieć! Muszę, muszę, muszę :) !!!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 15 roku życia marzę o Dużym Fiacie :) Dekielek genialny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt dekielek super :-) , a jak duży fiat to tylko z pierwszego tłoczenia, z chromowanymi atrapami. Późniejsze plasticzaki to była kupa.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt dekielek super :-) , a jak duży fiat to tylko z pierwszego tłoczenia, z chromowanymi atrapami. Późniejsze plasticzaki to była kupa.

dokładnie tak, późniejsze zmiany fiaciorka jedynie na niekorzyść dla niego... Zegarek rewelka


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, późniejsze zmiany fiaciorka jedynie na niekorzyść dla niego... Zegarek rewelka

 

A jak mialem 6-7 lat to tak się wstydziłem, że tata ma fiata starego typu, przez wiele lat uważałem, że te z pionowymi światłami były paskudne aż w końcu wydoroślałem. Albo nie, tylko czasy się zmieniły.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro xicorr idzie szlakiem polskiej motoryzacji to ciekawy jestem co powstanie w hołdzie POLONEZA - tzw. borewicza :)

 

ojciec miał w połowie lat 80-tych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mialem 6-7 lat to tak się wstydziłem, że tata ma fiata starego typu, przez wiele lat uważałem, że te z pionowymi światłami były paskudne aż w końcu wydoroślałem. Albo nie, tylko czasy się zmieniły.

 

dokładnie :)

 

 

skoro xicorr idzie szlakiem polskiej motoryzacji to ciekawy jestem co powstanie w hołdzie POLONEZA - tzw. borewicza :)

 

ojciec miał w połowie lat 80-tych

 

ale się nagle sentymentalnie zrobilo. ...007 zgłoś się ... :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonez fajny to był w wersji coupe.
Polonez7b.jpg
Teraz się zastanawiał, jak by zegarek coupe miał wyglądać ?

Edytowane przez matb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może teraz coś motocyklowego? Np Polski Indian i Harley w jednym czyli Sokół 1000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokół 1000 jako motyw przewodni wykorzystał G. Gerlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tematyki do zegarków w Polsce nie brakuje. wymienię choc kilka: łodzie podwodne, statki, samoloty, broń strzelecka, budowle znane i lubiane oraz na końcu wydarzenia historyczne i sportowe czy... polityczne :] to tak ogólnikowo, aby się ktoś mógł z Was nad tym dalej pochylić ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokół 1000 jako motyw przewodni wykorzystał G. Gerlach.

Faktycznie, z tego co widzę zegar planowany na początek 2015...

jakbym patrzył na fuzję Monaco z Monzą i Bull Head'em. Tylko co to ma wspólnego z motocyklem? Jeszcze ten transparentny dekiel i napis który kojarzy mie się ze sztućcami : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematów jest co nie miara, na naszej tablicy płaczu mamy kilkanaście :-)

Na przyszły rok pochylam się nad:

F125p Akropolis

Syrena Sport

Odgrzewany kotlet, czyli Warszawa 200 - ale zmiany będą spore w stosunku do M20 

Te 3 się dzieją i będą, mam nadzieję, do połowy roku.

 

Z takich bardziej dalekosiężnych:

F125p Monte Carlo z liniową rezerwą chodu (prace nad prototypem modyfikacji mechanizmu trwają)

F125p Kanciak z kwadratowej kopercie z liniową sekundą (prace nad prototypem modyfikacji mechanizmu trwają)

Junak - tu na razie projekt we wstępnej fazie. Jak wyjdzie w przybliżeniu do pomysłu to będzie hardcore :-) 

0:0 - zegarek dla kiboli :-) (prace nad prototypem modyfikacji mechanizmu trwają)

 

Polonez i Maluch na ścianie płaczu na razie ;-) Myślimy nad jakiś fajnym nawiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a gdzie belona?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.