Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jest moc, jakieś szczehóły co do werka, rozmiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Bardzo przypomina nowego Hamiltona Ventura Elvis80. Dać Junakowi fajną bransę (jak poniżej) i bedzie kosmos.

 

Hamilton-Ventura-Elvis-80-Watch-Elvis-Pr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junak - bardzo interesująca koncepcja


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, bedzie konkurencja dla MBF. Junak ładniejszy.

 

MB-F-HMX-Watch-4.jpg

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Tylko żeby koperta pasowała też na mniejsze nadgarstki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
założenia: 

koperta eggshell (okazało się że ma nawet swoją nazwę :-) ) 

mechanizm: automat w klasycznym układzie (centralna sekunda) - najprawdopodobniej Miyota 9015 bo cienka 

WR - obawiam się że symboliczny, ok. 3-5 ATM 

szkło wypukłe, szafirowe 

wymiary (wstępne, na tą chwilę): 49x42 mm, wysokość 16 mm - ciągle staramy się wszystko upchać :-)

 

inspiracje: 

koperta - bak 

tarcza - prędkościomierz 

koronka - korek do baku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faza


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faza


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faza


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, chyba mam fazę dublowania.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faza

 

 

Ale faza

 

 

Ale faza

 

 

Sorry, chyba mam fazę dublowania.

Kolega zaczął już długi weekend :P

 

Fajny pomysł z tym junakiem, rzeczywiście na bransoletce wyglądałby przekozacko :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo świata jeśli wam to wyjdzie projekt fantastyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i historia jak z Circle i 125p, nie podobaly mi sie. Teraz Circle mam na reku i zastanawiam sie jak udowodnic zonie koniecznosc posiadania,,kanta".

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem projektu od pierwszej sekundy patrzenia na ten koncept :)

..........dokładnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym jak cygan zasiłek. ;)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym jak cygan zasiłek. ;)

Ilu trzeba cyganow by przykrecic żarówkę?

Zle zadane pytanie.

Powinno brzmiec: ilu potrzeba do jego pilnowania by nie wcielo zarowki.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie bolesne, ale mi się wcale nie podoba. Od czasu jak mam niestandardowe szkiełko w zegarku, zupełnie zmieniłem do nich stosunek - one tak naprawdę są początkowym gwoździem do trumny zegarka dla ludzi z nieco bardziej dynamicznym stylem życia. Eliminują one możliwość codziennego noszenia zegarka w obawie przed upadkiem itd. Po następne - motocykl i zegarek to 2 sprzeczności - odkryłem to przy upadku (była 2 w nocy nikt nie widział  :P ) - do zegarka powinniście dodawać jakąś plastikową osłonę na czas jeżdżenia motocyklem, bo jeśli szkiełko zostanie uszkodzone to równie dobrze zegarek można wyrzucić. 
Następną wadą będzie przewidywalny wzrost kosztu zegarka - szafirowe niestandardowe szkiełko? Jezu! Szafir jest jeszcze mniej wytrzymały na uderzenia od szkiełek mineralnych, a jego wyrzeźbienie pochłonie jakąś nieziemską technologię (diamentowe frezy?) 
Bardzo mi się podoba niestandardowość projektu - fajnie że firma stawia sobie coraz bardziej wymagające cele, ale osobiście bałbym się inwestować w ten projekt. 
Pozdrawiam!  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci zegarek na nadgarstku jak jedziesz moto? Żeby zrobić sobie i jemu krzywdę w czasie " odpukać " szlifowania asfaltu? Taki zegar jest Twoim motocyklowym akcentem jak siedzisz w innym miejscu niż siodło. Ale ja też mam mieszane odczucia. Fajnie ,że firma chce uhonorować motocykle ale koncept jest dyskusyjny nie tylko z powodu potencjalnych trudności użytkowych. Przy nietypowych kształtach koperty/tarczy i szkła zawsze cierpi harmonia i czytelność. Ale jako przykuwacz uwagi może sprawdzić się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junak to raczej nie zegarek na motor, tam sprawdzi się najlepiej jakiś G-Shock :-)

Mamy pomysł na dodatkową osłonę :-)

Dziś pierwsze renderki. Prace trwają, więc wszystkie uwagi przyjmujemy z godnością :-)

 

rPsPskS.jpg?1

 

JYaOPWo.jpg?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś koncepcja mi się bardziej podoba. Chodzi o tarczę. Koronka za mała. Będzie problem z dojściem. wiem bo mam Żubra i nakręcanie oraz nastawianie jest problematyczne. Mocowanie paska wg mnie odpada. Powinien być mocowany w wyfrezowaniu pod kopertą. Standardowego paska się nie użyje tylko dedykowane.


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka - w Junaku będzie mniejszy problem z koronką bo to automat ma być :-) Jeszcze będziemy z nią walczyć. W tym kierunku:

6mklCiU.jpg?1

 

Mocowanie paska - to na razie słaby punkt. Podfrezowania w kopercie są, ale pasek się źle układa stąd te adaptery dające dodatkowe załamanie. Uszy odpadają, żeby jaja nie zepsuć, ruchy są ograniczone bo dekiel by się przydał i bebechy muszą się jakoś zmieścić.

D39MvFs.jpg?1

 

Co do tarczy to nie jestem w stanie się ustosunkować :-)

PrKmhDG.jpg?1

Edytowane przez atomtomski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kurcze podoba mi się ten projekt.

Koronka może wyjść fajnie i tylko żeby była wygodna to będzie dobrze.

 

Koperta która wygląda jak bak bardzo mi się podoba i jeśli rozwiążecie problem z paskiem wyjdzie to naprawdę genialnie. Mi się podoba i to bardzo!

 

Co do tarczy jeśli uda się wrzucić tą którą pokazałeś może być jeszcze lepiej od tej która jest teraz, chociaż tamta też jest fajna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja naszego nowego projektu planowanego na 2016.

 

mdI6FvU.jpg?1

 

 

Junak to raczej nie zegarek na motor, tam sprawdzi się najlepiej jakiś G-Shock :-)

Mamy pomysł na dodatkową osłonę :-)

Dziś pierwsze renderki. Prace trwają, więc wszystkie uwagi przyjmujemy z godnością :-)

 

rPsPskS.jpg?1

 

JYaOPWo.jpg?1

Szkoda, że nie ma tych linii poziomych przy cyfrach, na projekcie wygląda to świetnie :)

Jaka wielkość jest planowana?

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mocowanie paska bym przerobił. Tak aby dało się założyć standardowy z teleskopem 22mm. Pasek z wycięciem jest problemem przy modowaniu i gdy się zużyje bo albo kombinujemy i podcinamy to co mamy lub chcemy mieć albo siedzimy na oryginale. Tarcza prosta bez udziwnień jak koncepcyjna, więcej z oryginału. W M20 wyszła bosko i tego bym się trzymał.


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.