Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku mi się nie podobał... Ale teraz podoba mi się coraz bardziej ten model :)

Dokładnie tak mają wszystkie Xicorry :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się moja M20 od razu spodobała. Miłość od pierwszego rendera. ;) Ostatnio jednak została zastąpiona dwoma Gerlachami. Na przemian noszony Żubr i Kosmonauta. Warszawa Xicorra wróci na łapę wiosną.  :D


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rownież m20 i akropolis od razu wpadł w oko.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wpadł w oko Garfish , ale ani widu ani słychu o tym zegarku :(

będzie produkowany ,czy porzucono projekt ??

Fajnie by było, jakby się również pojawiła wersja mini

Edytowane przez marszelest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Garfisha drukujemy pieniądze :-)

Wesje mini to Circle i Garda :-)

To za ile lat w końcu Circle i Garda Mega Chrono na własnym mechanizmie?, czego życzę z całego serca (zwłaszcza mechanizmu). :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracujemy nad 3 modyfikacjami mechanizmów.

Patrząc na możliwości, postęp prac i wyniki to na własny mechanizm chwilkę trzeba będzie poczekać ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edytowane przez mswilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Chodzi za mną Xicorr F125p Akropolis w wersji bahama yellow. :)

Czy ktoś ze szczęśliwych posiadaczy F125p (w dowolnej wersji) bywa we Wrocławiu lub okolicach i mógłby udostępnić zegarek do obejrzenia i ewentualnego przymierzenia?

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Twoja recenzja jest jednym z powodów mojego zainteresowania tym zegarkiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj z Adamem, jeśli jesteś zainteresowany zakupem to może wyśle Ci do przymiarki za kaucją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dumą ogłaszam że dołączyłem do posiadaczy Xicorra

(zmieniłem tylko pasek na czarny z szarymi przeszyciami, ale zamówiłam w patinni więc jakby oryginał :) )

 

xicorr02

xicorr01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paskiem zrobiłem tak samo jak kolega Dennyk, jednak po dwóch latach noszenia wróciłem do "fabrycznego" brązowego paska z żółtą nitką i teraz nie wyobrażam sobie tego zegarka na innym...

Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara ładniejsza, ale niech się nosi dobrze ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już nigdy nie kupię żadnego paska :-) chyba, że z zegarkiem...

 

Jutro wracam do Polski od Helmutów z kilkudniowego pobytu. Wyrwałem od brata szwagra nie barwione ścinki skór bydlęcych. Do tego zamówiłem kilka gratów na juchciku. Brakuje mi jeszcze parę pozycji, ale niema pośpiechu bo zbankrutuję.

 

 

 

Edycja 14.04.2016:

 

Moje najnowsze dzieło :-) Tym razem z zastosowaniem skóry podszewkowej, pasek jednowarstwowy (nie licząc skóry podszewkowej więc w sumie 2 warstwowy a 3 przy teleskopach) Szyty ręcznie, dwie cienkie nici, biała na zewnątrz i czarna w środku. Skóra ciemno brązowa. Jak się/czy podoba?

post-70090-0-87450000-1460585169.jpg

post-70090-0-44130800-1460585186.jpg

post-70090-0-18590300-1460585196.jpg

post-70090-0-83267800-1460585202.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Witam! Jakiś czas temu zacząłem zastanawiać się nad uzupełnieniem mojej kolekcji o zegarek sportowy, w typie nurka. Do ostatecznego boju, także z uwagi na nietuzinkowość, stanęły dwa zegarki: Gerlach Otago i Xicorr Circle Garda. Wystraszyłem się nieco rozmiaru Otago, więc ostatecznie, ok. 2 tygodniu temu kupiłem Gardę, o nr 199/243. Jak dla mnie zegarek REWELACJA! Tu mógłbym zakończyć, ale historia ma swój ciąg dalszy, bo kilka dni po zakupie, przy okazji zabawy z dzieckiem, strasznie porysowałem górny pierścień w tym zegarku. No i trochę "czar prysł". 

 

Zdecydowałem się napisać w tej sprawie do Xicorra, z prośbą o odpłatną wymianę. Dzień po wysłaniu mail z odpowiedzią, od p. Adama (wielkie dzięki), że wymienią ten pierścień ZA DARMO i że mam przysłać do nich ten zegarek! Szok normalnie! Dziś zegarek wrócił i znowu "banan" na twarzy! Wielki szacunek dla Xicorr za podeście do klienta! Będę kibicował tej marce i myślę, że jakiś Xicorr z czasem jeszcze uzupełni moją kolekcję. RAZ JESZCZE DZIĘKUJĘ PANIE ADAMIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"O takę Polskę żeśmy walczyli"...:)


Pozdrawiam, Radek

PS. Udane, forumowe transakcje z: Bentley, lookas2, Sol, zodiak7, Kris2, gozdek... i tych użytkowników polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza, że Xicorr jest najmocniejszą polską marką.

Brawo


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy to szczęście, że nasi rodzimi producenci dają nam ogromną różnorodność, choć ostrożny byłbym mówiąc kto jest najsilniejszy. Jednakowoż sam mam coraz większą ochotę kupić Xicorr'a. Od dawna obserwuję model M20, jednak brakuje mi tam trójwymiarowości zegarów Warszawy - zastanawiam się i mam jednak nadzieję, że producent myśli nad modyfikacją tej tarczy. Inna sprawa to projekt Junak, gdzie na tarcza zdecydowanie nie jest płaska. Jeśli uda się wybrnąć z problemu mocowania paska/bransolety oraz z uwagi na niebanalną konstrukcję koperty to będę nim bardzo zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.