Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

M20 ma świetną tarczę. Mam wersję szarą i powiem, że to jeden z moich ulubionych zegarków. Niestety w salonie, przez 3 minuty nie da się tego dostrzec. Trzeba go dłużej ponosić :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy minuty .... mówią, że przy bliższym poznaniu i teściowa może stać się przyjacielem. Cóż, przyglądam mu się od dnia premiery i zgadzam się, że zegarek jest bardzo interesujący, ale zwyczajnie myślę, że mógł być jeszcze lepszy. Gdyby np. obniżyć wewnętrzny ring jak w subtarczkach. Fajnym byłoby również zastosowanie pochylonego pierścienia i umieszczenie na nim aplikowanych indeksów. Osobiście po pierwszym WOW! jestem w fazie długoterminowego przekonywania się a skoro z moją teściową od wielu lat żyję w świetnej komitywie to i z M20 dałbym radę :) . To oczywiście żarcik a zegarek faktycznie niebanalny, choć mógłby być nieco mniej "płaski". Liczę na jakąś limitowaną modyfikację, ale jeśli producent nadmieni, że kończy z tym modelem to pewnie wówczas go szybciutko nabędę B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że miałem podobne obawy. Może nie do braku trójwymiarowości tarczy, ale do jej rzeczywistego odcienia. Bo taka szara, płaska i nijaka na zdjęciu się wydawała.

W końcu stwierdziłem, że zaryzykuję i kupię, a jak nie podejdzie to sprzedam.

Jak przyszedł, wyciągnąłem z pudełka i... było tak średnio. Dopiero po chwili zacząłem go oglądać na ręce i zrobiłem :o

A w wieczornym, delikatnym świetle to było już duże :o

Dla mnie ta (szara) tarcza jest superprześwietna i to do kwadratu.

Na pasku rally wygląda rewelacyjnie i nie czuję potrzeby zmiany czegokolwiek. No, może koronka z tą niby oponą, ma u mnie słabą 4.

Jest z nim za to inny problem - bardzo trudno oddać jego piękno na zdjęciach :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że model szary jest najciekawszy i faktycznie na zdjęciach nie wychodzi właściwie. Jednak koronka mnie osobiście bardzo się podoba.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa 200 jest nieco " przestrzenna" choć moim zdaniem brakuje jej uroku kontrastowej M20 z "datolicznikiem"

post-55792-0-97873400-1461232862.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że model szary jest najciekawszy i faktycznie na zdjęciach nie wychodzi właściwie. Jednak koronka mnie osobiście bardzo się podoba.  

 

Koronka z wyglądu jest fajna. O ile masz dobry wzrok z bliska ;)

W użytkowaniu, podczas nastawiania godziny czuję jak jej drobno grawerowany bieżnik czasem wbija mi się w skórę palców i zaczepia ją, co nieco mnie to drażni ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W użytkowaniu, podczas nastawiania godziny czuję jak jej drobno grawerowany bieżnik czasem wbija mi się w skórę palców i zaczepia ją, co nieco mnie to drażni ;)

 

e tam, jak ktoś ma Żubra Gerlacha to żadna koronka mu niestraszna :lol:  

 

 

Nowa 200 jest nieco " przestrzenna" choć moim zdaniem brakuje jej uroku kontrastowej M20 z "datolicznikiem"

 

Może się narażę, ale mimo iż "przestrzenna" to jednak "nie gada" do mnie. W przypadku M20.02 wrażenie robi bezpośrednie odniesienie do oryginalnej kolorystyki zegarów (choć faktycznie nie wszystkie były szare) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Moje najnowsze dzieło :-) Tym razem z zastosowaniem skóry podszewkowej, pasek jednowarstwowy (nie licząc skóry podszewkowej więc w sumie 2 warstwowy a 3 przy teleskopach) Szyty ręcznie, dwie cienkie nici, biała na zewnątrz i czarna w środku. Skóra ciemno brązowa. Jak się/czy podoba?

Elegancki!

Teraz proponuję: na górze oryginalna derma z siedzenia Warszawy M20 a spód z jakiejś mięciutkiej skórki. Do tego szycie jak w oryginalnej tapicerce i zapisuję się na jeden taki. Poszperam u znajomych weteraniarzy za taką dermą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładkę pod takiego kolosa dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem podkładkę, ale nie po to, żeby wyglądał na większy. Pod podkładką zamaskowałem nieduży nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zegarek z podkładką wygląda na jeszcze większy, efekt odwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższy - tak. Dłuższy (L2L) - niekoniecznie.

Poza tym sam napisałeś "co ten zegar robi na podkładce?", a nie "co ten zegar robi na małym nadgarstku?" ;)))

więc zabieg okazał sie skuteczny. :)

Edytowane przez bartbart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

Zegarka gratuluję, szczególnie w tej kolorystyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś motoryzacyjnie. :)

 

 

Miło wiedzieć, że właściciel auta klasy nie mniejszej niż premium, ma sentyment do Fiata 125p. Lubię takich ludzi :-)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Auto niestety nie moje, tylko zastępcze na czas naprawy, ale sentyment do Fiata 125p mam - ojciec takim jeździł, dokładnie w kolorze bahama yellow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Auto niestety nie moje, tylko zastępcze na czas naprawy, ale sentyment do Fiata 125p mam - ojciec takim jeździł, dokładnie w kolorze bahama yellow. :)

Też ujeżdżałem kapelusza, eee walizkę, znaczy się bandziora. W swojej miejscowości miałem kawałek szutrowej drogi otaczającą posesję w kształcie półkola. Za każdym razem gdy tamtędy jechałem, robiłem to z coraz większą prędkością, aż doszedłem do takiej wprawy, że zaczynał iść lekkim bokiem, choć drifter ze mnie jak z koziej d..y trąba. Od tamtych czasów uwielbiam tylny napęd. Teraz ujeżdżam auto 4x4 również na moście z tyłu, po wyjęciu odpowiedniego bezpiecznika mam prawie współczesny odpowiednik kanta :-)

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wspomnienie F125p to jak jedziemy gdzieś z rodzicami, a ja stoję wyprostowany na tunelu z tyłu, trzymam się przednich foteli i patrzę na drogę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za zacytowanie zdjęcia, tak czułem, że coś nie tak robię. Nasz pierwszy fiat 125, to był ten z pionowymi światłami, mówili, że ,,starego typu" i przez wiele la uważałem ten typ za gorszy. Ile ja teraz dałbym za takiego. Jeszcze 10 lat temu taki stał w moim mieście (byłem z wioski, ale moje miasto bo tam pracowałem), mogłem wrzucić na bęben blachy i podejść do właściciela na kwadrat i próbować kupić. Miął piękne zderzaki ,,z kłami" i super chromoatrapę.

 

Przy okazji, nowy pasior.

post-70090-0-41308400-1461533629_thumb.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2002 roku miałem okazję jechać Fiatem - znajomy miał 125p i jeździł nim codziennie, nie tylko po mieście... :)

 

 

Przy okazji, nowy pasior.

Fajny. Jaka to skóra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nawiązać do Junaka. Świetny projekt. Nie przemawia jednak do mnie sposób mocowania paska - widziałem zdjęcie wydruku 3D ale może przymierzyłby to ktoś z większym nadgarstkiem np. 18 czy 19. Jak się temu będzie wyciągać koronkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mocowaniem paska wiele nie powalczymy, żeby się wszystko do środka zmieściło przy tym kształcie.

Koronka będzie miała miała taki rowek, a w kopercie będzie podfrezowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Syreny Sport już u klientów :-)

 

I jest coś dla fanów daty w " daytonie" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.