Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A może by tak popróbować metody znanej z modelarstwa i elektroniki jak się nie mylę, czyli fototrawienie?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena OPERATORA mnie dobiła.  :blink: 
A już myślałem że się skuszę i jakoś żonę przekonam na kolejny zakup. Lubie mechanizmy Seiko. Sam mam ze trzy. Ale NH35 w zegarku za 2399 zł (w przedsprzedaży) to mi się nie widzi.  :ph34r:

Edytowane przez Jaas

Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

IMG_8693.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na forum ;-).  Od kilu dni wczytałem się w ten wątek. Powiem tak od początku jak zobaczyłem M20.02 to zapałałem chęciom kupienia tego modelu ;-) Dziś gdy oglądałem ostatnie posty otrzymałem z firmy Xicorr, że już można znów zamówić. Więc dziś to uczyniłem czyli zakupiłem M20.02. Teraz pozostaje czekać. Podobno od 11 września zaczną wysyłkę. Już się nie mogę doczekać a micha się cieszy, że hej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś miałem. :)

 

W ogóle od Xicorra zaczęło się moje wciągnięcie w to hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie z innej beczki. Czy zalozylibyscie xicorra 200 do garnituru na wesele? Nie mogę się z nim rozstać, ale mam również garniturowca na bransolecie, niestety kwarca, więc odkąd mam xicorra nie uzywalem go. Dzięki ;)

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

 

Wesele to impreza podwyższonego ryzyka - załóż kwarca! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale już dawno po weselu;) Mialem dwusetke, ale rzeczywiście opoznila sie kilkanaście sekund ponad standard, więc odczuła zabawe. Ale wszystko wróciło do normy. Jestem z zegarka bardzo zadowolony!

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest piękne u mechaników, że żyją i czują razem z nami. A skoro wesele było udane, to OK! :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale już dawno po weselu;) Mialem dwusetke, ale rzeczywiście opoznila sie kilkanaście sekund ponad standard, więc odczuła zabawe. Ale wszystko wróciło do normy. Jestem z zegarka bardzo zadowolony!

 

 

I to jest piękne u mechaników, że żyją i czują razem z nami. A skoro wesele było udane, to OK! :)  

 

Przy takiej ilości alkoholu jak na weselu nie raz trafiają się dziury w pamięci :D

Jak widać, zegarka też ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio po internetach pojawiło się parę garfishy więc pewnie się przymierzacie i tak się zastanawiam, powiedz @atomtomski czemu w uszach aż 26? nie starczyło by 24? to już jest kawał pasa, a kupienie czegokolwiek w 26mm jest już nieco utrudnione, chodź nie miałem nigdy w rękach tak wielkiego zegarka więc ciężko mi powiedzieć czy było by to proporcjonalne a nie wyglądało jak sumo ;)

 

a i pewnie mi się wydaje, ale na niektórych ujęciach mam wrażenie że uszy w podkładce na tyle mało odstają od koperty, że pasek wchodzi pod nią, ociera o nią? tam gumie nie zaszkodzi pewnie, fajnie wygląda, ale czy wejdzie bransoleta bez oszkrobywania jej? Pomijając wagę takiego kajdana, myślę że "inżynier" z mniejszej kostki by fajnie pasował. Jak normalnie skóra do diver mi nie przeszkadza, to przy tak przesadzonym aż wręcz bezsensownym tworze jakoś nie trybi. Ale nie żebyś odbierał to źle, bardzo podoba mi się pomysł przerysowanego potworka, że aż nieużywalnego, posiadać go tylko dla zabawy i radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie wizytówka Marki.

 

A w ostateczności można go użyć jako kastetu  :D

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja mam od 2015 r :-)

Już myślałem, że zaczęli wysyłkę nowej partii jak mnie informowali od 10 września. Czekam więc dalej na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że zaczęli wysyłkę nowej partii jak mnie informowali od 10 września. Czekam więc dalej na przesyłkę.

Czy ktoś z kolegów z forum zamawiał i otrzymał już M 20.02 z wysyłki która miała ruszyć 11 września??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co słychac u Junaka? mineło 3 miesiące od ostatniego newsa i...... cisza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Łodzi były do zobaczenia/pomacania Operator w dwóch wariantach /cywilnej i GROMowej/ prototyp Garfisha /wielki i ciężki/, M20, 200, Syrena Sport, 125p Akropolis i jeden zegarek chrono w kopercie 125p /prototyp/;

Junaka brak

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.