Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Xiccor 200 jest indywidualnie numerowany?

Garfish wygląda świetnie, ale raczej za duży na moją mikrą rękę.

200 jak każdy Xicorr mają swoje indywidulne numery. Na deklu nr zegarka: X0205-YYY. X02 to linia modeli (w tym przypadku M20/200), 05 to wersja (w tym przypadku czarny) i kolejny numerek wramach linii i wersji (YYY)

Dodatkowo każdy mechanizm ma swój kolejny Xicorrowy numerek.

 

Garfish - ja mam nadgarstek 16,5 i da radę.

Edytowane przez atomtomski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

Garfish - ja mam nadgarstek 16,5 i da radę.

To może jakieś zdjęcie Garfisha na takim nadgarstku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawny prototyp na 17 cm. Koperta wymiarowo chyba nie zmalała?


Dawny prototyp na 17 cm.

post-69167-0-37414600-1519151153_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dawny prototyp na 17 cm. Koperta wymiarowo chyba nie zmalała?

Dawny prototyp na 17 cm.

Twoja ręka? Jakie odczucia? Wielkościowo trochę jak, prodiż  ;) Mnie się ten zegarek podoba, bo i fajna tarcza i ciekawe zestawienia kolorystyczne. Tylko ta wielkość... Ciekawe, czy technologicznie to w ogóle można go zrobić w rozmiarze powiedzmy 40-42 mm średnicy? Taki "lite", jak w telefonach pewnej firmy  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pasior kozak  :) A 200 nigdy nie gadało do mnie tak jak M20  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja ręka? Jakie odczucia? Wielkościowo trochę jak, prodiż ;) Mnie się ten zegarek podoba, bo i fajna tarcza i ciekawe zestawienia kolorystyczne. Tylko ta wielkość... Ciekawe, czy technologicznie to w ogóle można go zrobić w rozmiarze powiedzmy 40-42 mm średnicy? Taki "lite", jak w telefonach pewnej firmy :D

Moja witka ;)

Przede wszystkim było czuć masę. Dzięki uszom będzie ok na rękę 19 wzwyż.

A mniejsze modele pewnie da radę zrobić, wystarczy trochę Circle podrasować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jakby on był mniejszy, to bym się skusił. Bo jednak jak na divera, jest on ...inny niż inne :) Ale nie ma opcji, żebym zdcydował się na ten rozmiar. Już nawet noszenie na rękawie kurtki by nie pomogło  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby on był mniejszy, to bym się skusił. Bo jednak jak na divera, jest on ...inny niż inne :) Ale nie ma opcji, żebym zdcydował się na ten rozmiar. Już nawet noszenie na rękawie kurtki by nie pomogło ;)

Fidelio Ty chyba masz lekki kompleks co do Twojego nadgarstka :D Noś to co Ci się podoba i się nie ograniczaj ;) Niektóre duże zegarki wyglądaja fajnie nawet na małych nadgarstkach. Ja mam jeszcze mniejszy nadgarstek I mi to nie przeszkadza :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kompleks? Raczej nie... Powiedzmy, że to kwestia mojego poczucia estetyki ;-) Poza tym, jeden duży /wedle moich prywatnych standardów/ zegarek dopuszczam i póki co ten limit wyczerpałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też racja, jeśli Ci się nie podobają, nie ma po co się zmuszać. Małe zegarki też bywają świetne :D Zawsze mnie zastanawia, jak producenci są w stanie schować automat w niektórych kostkach :D

Ja za to nie lubię grubych zegarków, nie podobają mi się I czasami za bardzo rzucają się w oczy.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą dużością zegarków, to się jakoś dziwnie zaczęło mieszać, bo duże zegarki (zwłaszcza płaskie o dużej średnicy) dobrze wyglądają na rękach u dziewczyn. Niedługo mężczyźni zaczną chodzić w spodniach rurkach przykrótkawych,, z krokiem przy kolanach. Łomatko.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą dużością zegarków, to się jakoś dziwnie zaczęło mieszać, bo duże zegarki (zwłaszcza płaskie o dużej średnicy) dobrze wyglądają na rękach u dziewczyn. Niedługo mężczyźni zaczną chodzić w spodniach rurkach przykrótkawych,, z krokiem przy kolanach. Łomatko.

Przecież już tak niektórzy chodzą. Brr... Fatalny widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zestawienie.

Co to za pasek?

Dzięki Pasek zamsz CONDOR. Na znanym portalu aukcyjnym są różne kolory.

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą dużością zegarków, to się jakoś dziwnie zaczęło mieszać, bo duże zegarki (zwłaszcza płaskie o dużej średnicy) dobrze wyglądają na rękach u dziewczyn. Niedługo mężczyźni zaczną chodzić w spodniach rurkach przykrótkawych,, z krokiem przy kolanach. Łomatko.

W czymś Ci to przeszkadza? Każdy ubiera się jak chce... Rozumem, dla Ciebie facet powinien śmierdziec, chodzić w dresach I pracować na budowli, ale zatrzymałes się na dobre 50 lat ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czymś Ci to przeszkadza? Każdy ubiera się jak chce... Rozumem, dla Ciebie facet powinien śmierdziec, chodzić w dresach I pracować na budowli, ale zatrzymałes się na dobre 50 lat ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Absolutnie w niczym mi to nie przeszkadza.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie w niczym mi to nie przeszkadza.

Dobra, poniosło mnie delikatnie. Jestem dość wyczulony na takie komentarze, wybacz mi

Pozdrawiam ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poniosło mnie delikatnie. Jestem dość wyczulony na takie komentarze, wybacz mi

Pozdrawiam ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Luzik :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do dyskusji o rozmiarach. To tak mniej więcej wygląda porównanie Garfisha z innymi 'małymi' diverami ;-)

Garfish to ten po lewej w osobie Darka Wilamowskiego :-)

 

lsMCOWy.jpg?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobre! Tak swoją drogą, jak widziałem Garfisha na nadgarstku u p. Wilamowskiego to zastanawiałem się, jaki p. Wilamowski ma obwód nadgarstka? Wygląda na to, że ma prawdziwie "niedźwiedzią łapkę" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja M20 wróciła w czwartek z serwisu. Rewelacja! Na razie od czwartku dokładność -1sek. Dzieki wielkie Xicorr. Pełen profesjonalizm.


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda jak konkurencja. Kształt może i podobny ale styl zupełnie inny :)

Edytowane przez mgoralos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cenowo będzie to masakra.  :blink:


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.