Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest szansa, ze wróci Circle? To był naprawdę bardzo ciekawy projekt.

Przyłączam się do pytania - aż trudno uwierzyć, ze tak dobry projekt nie jest kontynuowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy projekt Junak został zawieszony?

Davosa wypuściła Junaka, a co się dzieje z projektem Xicorra nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mi nie chodzi o nazwe bo ta jest mi obojętna, tylko o forme. Junak Xicorowski wyglądał świetnie, choć podejrzewam, że produkcja takiej koperty mogła być ciężka a do tego bardzo droga jak na mikrobrand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m10 (nie Junak) czeka na swój czas. Tak jak napisał apodyktyczny - takie projekty są dość ciężkie do realizacji dla microbrandu. Przekonalismy się o tym przy Opratorze i Garfishu. Jestem pełen nadzieji, że uda się go zrealizować bo to fajny projekt jest.

 

Co do Circle'a to jest w planach Circle II. Też czeka na swój czas :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto by obciąć koperte w poziomie, mocno by to uprościło jej forme a linia zbiornika od frontu była by zachowana. No i była by cieńsza, po przeskalowaniu.

Edytowane przez apodyktyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy pasior z wszytą szlówką, w końcu trafiłem z rozmiarem na moją grabę, szlufka nie będzie latała w tę i nazad.

Czas pracy jeden wieczor, miałem zacząć i skończyć dziś, wiec się udało.

post-70090-0-11262100-1578351320_thumb.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sanik, miło to słyszeć.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam coraz bardziej tęsknić za Circle'm ;-)

 

To wrzuć nowy wypust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dla odmiany, jeszcze nie pomalowany (mokry, schnie, nabiera kształtu), uchwyt na radio i klucze. Jedno i drugie jak zgubie to... od kary śmierci wzwyż...

post-70090-0-93141000-1578431745_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kiedys pojawil sie F125p jako klasyczna panda (bialy zegarek z dwoma czarnymi tarczami), to byloby to absolutne cudenko. Brakuje takiego polskiego zegarka. Kiedys byly VC ale przegapilem:(

 

Przepraszam, za brak polskich znakow, ale z firmowego komputera w UK pisze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na Garfish'a... Na jakim etapie są prace nad tym nurkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie cos takiego:) A nie mowilem, ze bedzie cudny zegarek, jak ktos go zrobi. Jak zobaczylem 125p to od razu pomyslalem, ze to idealny material na klasyczna wyscigowa pande. Jesli producent sie zdecyduje, to ja od razu wplacam zaliczke, jak tylko zobacze projekt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zorientowalem, ze to ktos z xicorra wrzucil ten projekt:)

Ludzie kochaja klasyczne rajdeowe pandy, wiec mysle, ze dodanie takiego modelu zaowocuje wieloma zamowieniami:)

Jak baltic wypuscil limitowana pande, to sie rozeszla w 30 minut, a na forach wrzalo, ze zrobili le i ze nie mozna go po prostu kupic.

Nie znam sie na produkowaniu zegarkow I nie wiem czy latwo zaprojektowac nowa tarcze ale chyba warto pomyslec.

Jesli panda powstanie I bedzie udana, na pewno kupie. Jesli nie, to prawdopodobnie kupie czarnego 125p bo tez fajnie wyglada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panda ciekawa, już wyobrażam sobie w realu, ale zamiast białego to lekko kremowy czu coś jak kość słoniowa. A gdyby dać ciemny wskaźnik rezerwy chodu, to by wyglądało jak twarz.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka, żony córka zamówiła do smartłocza szkło zabezpieczające, do samsunga active 2, 40 mm. Okazalo się, ze cała koperta ma 40 mm a szkiełko ma tak z 38 wiec do wyrzucenia, ale czy napewno? Zgadnijcie co z tym szkłem zrobiłem, podpowiedź:

post-70090-0-30775200-1578598010_thumb.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie zrobic ładnego zdjecia ale w realu nie widać tego szkła. Minimalnie jakby czuć wiekszy ciezar zegarka no i jak z boku sie zobaczy to tak jakby szkło było odrobinkę, nieznacznie ale jednak wyższe od koperty, co mam nadzieję uchroni ową kopertę przed wiekszymi rysami. Tak, ze trzy razy boleśnie zaczepiłem o szafę metalową zegarkkem, takich mebli u nas w robocie nie brakuje.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Pan Xicorr się postarał

Męczyłem, aż wymęczyłem. Mam w wersji jaką sobie zamarzyłem. Jak za darmo prawie.

Kawał świetnego zegarka. Akurat na urlop. 4cf4e6870cd2f728f0325a5730ad54ef.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.