Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Siedząc i patrząc na swoją kolekcję Xicorrów wpadłem na pomysł,  że  można zorganizować jakiś dzień " Z Xicorrem " na ręku.  Macie jakieś propozycje ? ;)

 

 

W związku z tym nastąpiła zmiana mojego  zdjęcia profilowego  na Mistralka 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.

Niech Adam rzuci jakąś datą. Może dzień i miesiąc rejestracji przedsięwzięcia?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł,  poczekamy na stanowisko Adama  . Chyba , ze ktos ma jeszcze jakieś propozycje,  to śmiało  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko jest pozytywne 😉

Data historyczne to może być 10 kwietnia. W 2012 roku sprzedaliśmy pierwszego Circle'a.  Ale tyle czekać? 😉

Może np 3 czwartek każdego kwartału. Mielibyśmy cały kwartał na przygotowania :-) bo dzisiaj to by już się nie liczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, atomtomski napisał:

Stanowisko jest pozytywne 😉

Data historyczne to może być 10 kwietnia. W 2012 roku sprzedaliśmy pierwszego Circle'a.  Ale tyle czekać? 😉

Może np 3 czwartek każdego kwartału. Mielibyśmy cały kwartał na przygotowania :-) bo dzisiaj to by już się nie liczyło

 

Ja osobiście byłbym nawet za jednym dniu w każdym miesiącu , a 10 kwiecień to może być dodatek na coś większego,  jakiś zlot miłośników Xicorra  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatni tydzień był z Xicorrem. Dobrze się nosi Mistrala. Tylko kiedyś przy okazji dam go do ustawienia, bo gubi 15s na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, arek314 napisał:

U mnie ostatni tydzień był z Xicorrem. Dobrze się nosi Mistrala. Tylko kiedyś przy okazji dam go do ustawienia, bo gubi 15s na dzień.

 

To jeszcze tragedii nie ma , ale oddać można . Ja na przemian noszę m20 i Mistrala , czasem wskoczy inny zegarek na nadgarstek w ramach akcji "żeby nie zardzewiał " , ale nie ukrywam , że Mistral stał się moim EDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam mu jeszcze z tydzień żeby się rozbujał. Ale pewnie wkrótce Syrena będzie szła na regularny serwis to może przy okazji to zrobię. Jak ostatnio byłem u Marka Czyżewskiego z nią to przy okazji mi wyregulował jedno upierdliwe Seiko z 6r15 które dwóch innych mistrzów pokonało. A spod jego ręki chodzi dobrze do dziś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, arek314 napisał:

U mnie ostatni tydzień był z Xicorrem. Dobrze się nosi Mistrala. Tylko kiedyś przy okazji dam go do ustawienia, bo gubi 15s na dzień.

 

daj go. to dobry wynik dla dla tego mechanizmu. My je zawsze puszczamy +/- 10 sekund (w takich widełkach muszą się zmieścić po dobie na rotomacie - procedura taka :-)) Pewnie się jeszcze rozchodzi.

 

Jutro mają przyjść testowe pachy od Pattiniego do sparka. Czekamy jak na szpilach 😉

 

W końcu zamawiamy 8 kolorów tarcz, zobaczymy czy wszystkie trafią do sprzedaży. Zamówiłem też przygotowanie dużej 3 na indeksy. Ciekawe po co???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arek314 napisał:

Dam mu jeszcze z tydzień żeby się rozbujał. Ale pewnie wkrótce Syrena będzie szła na regularny serwis to może przy okazji to zrobię. Jak ostatnio byłem u Marka Czyżewskiego z nią to przy okazji mi wyregulował jedno upierdliwe Seiko z 6r15 które dwóch innych mistrzów pokonało. A spod jego ręki chodzi dobrze do dziś!

 

To nawet się nie zastanawiaj . Tym bardziej,  ze z Syreną idziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, atomtomski napisał:

 

daj go. to dobry wynik dla dla tego mechanizmu. My je zawsze puszczamy +/- 10 sekund (w takich widełkach muszą się zmieścić po dobie na rotomacie - procedura taka :-)) Pewnie się jeszcze rozchodzi.

 

Jutro mają przyjść testowe pachy od Pattiniego do sparka. Czekamy jak na szpilach 😉

 

W końcu zamawiamy 8 kolorów tarcz, zobaczymy czy wszystkie trafią do sprzedaży. Zamówiłem też przygotowanie dużej 3 na indeksy. Ciekawe po co???????

 

Nie muszę chyba przypominać,  że też czekam jak na szpulkach?  😁 Mniej więcej jak dziecko wypatrujące  na gwiazdkę św. Mikołaja  , a co do "dużej 3" , no jak to po co.... do odważnych swiat należy  😊 Oby paski były takie , jak w Mistralach , dla mnie to mistrzostwo ! 

11 minut temu, arek314 napisał:

Na wypadek gdyby kółka daty się zgubiły, na bieda wersję dla tych co dni nie liczą? :D

 

Na wersje bez daty juz był pomysł , szpachla , bejca i do przodu 😜

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dałoby się zastosować wypukłe szkiełko? Kiedyś na basenie na szkle mojego Circle pojawiła się duża kropla pokrywająca całe szkiełko. Nie mogłem uwierzyć jak przez chwilę to zachwycało.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, albiNOS 01 napisał:

A dałoby się zastosować wypukłe szkiełko? Kiedyś na basenie na szkle mojego Circle pojawiła się duża kropla pokrywająca całe szkiełko. Nie mogłem uwierzyć jak przez chwilę to zachwycało.

 

A nie wyglądałoby to przy tej grubości i ogólnej konstrukcji zegarka dziwnie ? Ciężko mi go sobie z wypukłym szkłem wyobrazić. 

 

W  przyszłym dniu premiery Sparka ....😀

 

FB_IMG_1602779411211.jpg

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę,  że niektórzy musieliby wykazać się sporą kreatywnością  😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby w chleb wsadzić... mniejsze podejrzenia będą i łatwiej do domu przemycić.   Względnie dronem na balkon podesłać 😜

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego odebrałem z paczkomatu :) Opakowanie kompaktowe, da się przemycić pod jesiennymi ubraniami.
Jeszcze nie wiem czy będę brał: brakuje mi uniwersalnego chrono z godzinami, akurat 3-wskazówkowych mam nadmiar..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arek314 napisał:

Ja swojego odebrałem z paczkomatu :) Opakowanie kompaktowe, da się przemycić pod jesiennymi ubraniami.
Jeszcze nie wiem czy będę brał: brakuje mi uniwersalnego chrono z godzinami, akurat 3-wskazówkowych mam nadmiar..

 

Być może powstanie Spark w wersji chrono . Ja dla odmiany mam niedosyt zwykłych,  aczkolwiek Syrena jest cały czas na moim celowniku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Być może powstanie Spark w wersji chrono . Ja dla odmiany mam niedosyt zwykłych,  aczkolwiek Syrena jest cały czas na moim celowniku 
Spark Chrono z NE88 mógłby być mega. Tylko nie wiem ilu znajdzie się klientów na nowe chrono za 4 tysiące..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre rzeczy muszą kosztować,  a Syrenie niczego zarzucić nie można.  Jest i świetny wygląd i Seikowski automat ... jeszcze tylko empatia zainteresowanych i będzie komplet . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.