Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Callahan napisał:

Wziąwszy pod uwagę, iż baaaardzo lubię połączenie zegarków z motoryzacją fajnym rozwiązaniem jest coś takiego  

 

 

Znalazłem takiego Xicorrowego Fiata 125p w wersji zza oceanu ;)

20201016_201043.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak . Wrzuciłem to jako ciekawostkę.  A teraz wybaczcie,  jadę na szrot szukać blach z pozostałości polskiej motoryzacji wraz  z numerami VIN 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... nie wiem czy przeszklony dekielek jest sprawą tak istotną, choć sam osobiście też lubię takowe, to jednak dekielki w Xicorrach mają swój charakter i są dopełnieniem całości danego modelu.
 
IMG_20191031_104340.thumb.jpg.587cea5355411f74d863dccb009667e8.jpg
IMG_20191031_104035.thumb.jpg.b94496e464748164fc2cb9514b2339af.jpg
IMG_20201006_073457.thumb.jpg.1cad287f206f11a03f25ed0ecce6bd15.jpg
Noo fajne te dekielki...ale może taka pseudo hybryda jak np w jakimś z modeli hamiltona albo tissot le locle....oooo albo tissot prs 516 no to już nawiązanie bezpośrednie do motoryzacji (kierownica). No może (tak głośno myślę ) np szyby w mistralu byłyby przeszklone?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, labondz napisał:

Noo fajne te dekielki...ale może taka pseudo hybryda jak np w jakimś z modeli hamiltona albo tissot le locle....oooo albo tissot prs 516 no to już nawiązanie bezpośrednie do motoryzacji (kierownica). No może (tak głośno myślę ) np szyby w mistralu byłyby przeszklone?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

 

Obawiam się,  że na Mistrala już za późno , w końcu premierę miał prawie miesiąc temu.  Być może w kolejnych modelach będą takie rzeczy , kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, atomtomski napisał:

Oni to robią z blach z samochodów. Nawet nr VIN dołączają do zegarka z tego co kojarzę. 

Zgadza się, sprawdzałem nr VIN z mojego RECa i znalazłem całą historię tej 911, z której podobno ten zegarek jest wykonany 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda za oknem marna , ale licznik M20 zawsze przyprawia o uśmiech na twarzy 😁

 

20201017_120149.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Obawiam się,  że na Mistrala już za późno , w końcu premierę miał prawie miesiąc temu.  Być może w kolejnych modelach będą takie rzeczy , kto wie
Dekiel można wymienić. Niektóre zegarki mają opcję wyboru, albo nawet dołączają dodatkowy standardowo. Wydaje mi się że GG Żubr tak ma, ostatecznie Speedy Pro :). Ja do Mistrala bym nie brał - ze standardowym wachnikiem wiele i tak nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, arek314 napisał:

Dekiel można wymienić. Niektóre zegarki mają opcję wyboru, albo nawet dołączają dodatkowy standardowo. Wydaje mi się że GG Żubr tak ma, ostatecznie Speedy Pro :). Ja do Mistrala bym nie brał - ze standardowym wachnikiem wiele i tak nie widać.

 

To prawda . Pomysł z takimi grawerunkami jest świetny i nadaje charakter . Choć przyznam,  że jakiś chociaż jeden model mógłby mieć transparentny dekiel , albo open heart.  Gerlach ,Polpora i nawet Balticus poszły całkowicie tym tropem i jakoś sprzedaż idzie . Co prawda w rezultacie mamy opcję "na jedno kopyto" , ale taka wisienka ze stajni Xicorra byłaby fajną opcją.  Tym bardziej,  ze wierzę w pomysłowość Adama i zakładam , ze byłyby mocne akcenty zwiazane z motoryzacją,  bądź inne odnośniki do nazwy modelu i ogólnej inspiracji.  Patrząc na dotychczasowy dorobek związany z w/w inspiracjami , to właśnie Xicorr jest najbardziej konsekwentny w odzwierciedlaniu. I tak właśnie zrodziła się moja miłość do M20 i szacunek z entuzjazmem do całej marki  😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Pojawiły się nowe paski do naszych Xicorrów w bardzo fajnych opcjach kolorystycznych.  Biorę pieniądz w garść i jadę kupić mojemu Mistralowi nowy garniturek . Jak M20 będzie grzeczna , to może i ona coś dostanie  😄 Jak tylko przyjadę ze zdobyczą,  to wrzucę fotki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy  !  Od wczoraj na moim nadgarstku zagościł Spark . Przed premierą  będzie miał ze mną ciężko,  ponieważ jest na wymagających testach i nie zamierzam go oszczędzać  😆 

20201019_160100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gdzieś w Warszawie można przymierzyć Mistrala?
W "od czasu do czasu" w złotych tarasach z reguły jest pełen wybór polskich producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też wpaść do biurofabryki 😊

 

Dodatkowo zegarownia w panoramie i Kawiarnia Zegarmistrzowska na Sadybie

 

2 paski od Pattiniego na fotce:

spark_br-gr-atm-01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Nocny duch napisał:

Czy gdzieś w Warszawie można przymierzyć Mistrala?

 

Jak będziesz miał czas i ochotę to mogę Ci użyczyć swojego , lub jak wolisz spotkanie u Adama to tez podpowiem jak dojechać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak będziesz miał czas i ochotę to mogę Ci użyczyć swojego , lub jak wolisz spotkanie u Adama to tez podpowiem jak dojechać 

Dzięki za propozycję.
Lokalizację chyba kojarzę - z ciekawości po filmie na kanale Szafirowe Szkiełko sprawdzałem. Ale i te pozostałe miejsca brzmią dobrze bo... chciałem Max Billa obejrzeć na żywo. A akurat w ZT i w Panoramie powinny być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nocny duch napisał:


Dzięki za propozycję.
Lokalizację chyba kojarzę - z ciekawości po filmie na kanale Szafirowe Szkiełko sprawdzałem. Ale i te pozostałe miejsca brzmią dobrze bo... chciałem Max Billa obejrzeć na żywo. A akurat w ZT i w Panoramie powinny być.

 

Tak , w Panoramie jest bardzo duży wybór,  więc nie będzie problemu 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wrzucę kilku "smaczków" ze Sparka , to mnie skręci 😜

 

20201019_194505.jpg

20201019_194529.jpg

20201019_194646.jpg

20201019_162313.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna tarcza. Jak cena będzie na poziomie Mistrala to zapowiada się hit! Ale ja bym widział w tym kolorze czarne tło daty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, arek314 napisał:

Piękna tarcza. Jak cena będzie na poziomie Mistrala to zapowiada się hit! Ale ja bym widział w tym kolorze czarne tło daty..

 

W fazach testów jest też sam datownik , ale szczerze przyznam , że z tą datą jest tak, jak w Mistralu . Jak chce się ją zobaczyć,  to jest.  Jak nie , to kompletnie nie wadzi w oczy . A cena ... może tak właśnie będzie  ;) Tarczę są obłędne! Dodam , że paski też  , siedzę i gapię się w detale , a nie wszystkie mogę pokazać,  bo wersja testowa jest nieco inna , od finalnej . Oczywiście finalna będzie dużo lepiej "doposażona" w bajery 😁 Póki co sprawdzam odchyłki dobowe i szczerze przyznam , że jest naprawdę bardzo dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie najszło filozoficznie 😉

 

Jak masz datę i nie chcesz jej widzieć to wystarczy zmrużyć oczy

ale jak nie masz a jest ci akurat potrzebna to d*pa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam ! Oratoria filozoficzne stoją przed Tobą otworem  😁

19 minut temu, atomtomski napisał:

Tak mnie najszło filozoficznie 😉

 

Jak masz datę i nie chcesz jej widzieć to wystarczy zmrużyć oczy

ale jak nie masz a jest ci akurat potrzebna to d*pa. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.