Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak to jeszcze do wzięcia? To nie będzie dostępna w waszym sklepie tylko przez ten zafajdany pejsbuk? Nie każdym tam ma konto i przede wszystkim nie każdy chce tam mieć konto.  A sama limitka prezentuje się nawet ciekawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Ale jak to jeszcze do wzięcia? To nie będzie dostępna w waszym sklepie tylko przez ten zafajdany pejsbuk? Nie każdym tam ma konto i przede wszystkim nie każdy chce tam mieć konto.  A sama limitka prezentuje się nawet ciekawie. 

Limitka jest póki co przewidziana dla członków fanklubu, który jest na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Ale jak to jeszcze do wzięcia? To nie będzie dostępna w waszym sklepie tylko przez ten zafajdany pejsbuk? Nie każdym tam ma konto i przede wszystkim nie każdy chce tam mieć konto.  A sama limitka prezentuje się nawet ciekawie. 

 

Jest opcja,  że może zostać kilka sztuk.  Ogólnie poza naszym fanklubem nie będzie dostępna  w żadnym sklepie. Oczywiście jeśli będzie opcja sprzedaży poza fb , to na pewno wrzucę taką informację  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tego nie wiedziałem, że to jest limitka tylko i wyłącznie dla klubowiczów na fb. Inne firmy też tak niestety albo stety w zależności jak kto woli robią zatem nie mam o to pretensji po prostu myślałem, że model sprzedaży zmienił się na inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Ok tego nie wiedziałem, że to jest limitka tylko i wyłącznie dla klubowiczów na fb. Inne firmy też tak niestety albo stety w zależności jak kto woli robią zatem nie mam o to pretensji po prostu myślałem, że model sprzedaży zmienił się na inny. 

Nowa "cywilna"  Warszawa planowana jest na 10cio lecie, czyli 2022.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Ok tego nie wiedziałem, że to jest limitka tylko i wyłącznie dla klubowiczów na fb. Inne firmy też tak niestety albo stety w zależności jak kto woli robią zatem nie mam o to pretensji po prostu myślałem, że model sprzedaży zmienił się na inny. 

 

Wypust planowany jest na maj / czerwiec.  Myślę,  że spokojnie będzie kilka wolnych sztuk do sprzedaży poza fanklubem . Projekt powstał właśnie z inicjatywy członków naszego fanklubu i dlatego pierwsze zamówienia pójdą do nich.  Co nie oznacza,  że o innych zapomnimy.  Tego egzemplarza nie będzie w żadnym sklepie.  Osobiście miałem 8 zapytań o sprzedaż poza fanklubem,  Adam też miał ich sporo,  ale wszystkich prosimy o zrozumienie inicjatywy tego projektu i o trochę cierpliwości , ponieważ dla chętnych pewnie będą wolne sztuki 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy taki Xicorr w stylu vintage, coś w rodzaju gazomierza z "jump hour" z lat 70-tych. Jednak, wydaje mi się, że taki projekt chyba by przerósł Pana Adama :(.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Callahan napisał(-a):

A mi się marzy taki Xicorr w stylu vintage, coś w rodzaju gazomierza z "jump hour" z lat 70-tych. Jednak, wydaje mi się, że taki projekt chyba by przerósł Pana Adama :(.  

 

Raczej nie przerósłby, wszystko da się zrobić,  kwestia odpowiedniego zaplecza finansowego 😉 W tym roku wyjdzie kilka fajnych projektów. 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ArtiP napisał(-a):

 

Raczej nie przerósłby, wszystko da się zrobić,  kwestia odpowiedniego zaplecza finansowego 😉 W tym roku wyjdzie kilka fajnych projektów. 👍

To, może taki gazomierz niech będzie wyzwaniem na przyszły rok ;)? A co jeszcze planuje Pan Adam na ten rok, poza Andrusem i jubileuszową Warszawą?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Callahan napisał(-a):

To, może taki gazomierz niech będzie wyzwaniem na przyszły rok ;)? A co jeszcze planuje Pan Adam na ten rok, poza Andrusem i jubileuszową Warszawą?  

Niebawem będzie już Garfish   do tego dojdzie Sawa (coś dla kobiet , możliwe,  że będą dwa modele) zobaczymy co z M10 ...  plany są,  zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie samymi zegarkami człowiek żyje 😀

IMG_20210302_170834.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będą wyglądać paski do limitki M20 FE 😍

FB_IMG_1614443476601.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze postępy w limitce. Tym razem poprawione cyfry na szkle 👍

FB_IMG_1614959574655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę dekiel z napisami 😁

FB_IMG_1614964814874.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Biały Wilk napisał(-a):

A możemy liczyć na foto prototypu m10 na łapie jak będzie u was?

 

Jasne,  tylko to jeszcze trochę czasu zajmie . Póki co walczymy wspólnymi siłami,  żeby ten model w ogóle powstał.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Musiałem tę informację widocznie przegapić ale m10 to znaczy się Junak jednak będzie? 

 

Chęci są,  natomiast sam proces produkcji jest wyjątkowo trudny i ciężko jest kogoś namówić na produkcję tak niestandardowych kopert i tarcz . Jeśli nawet ktoś się zgodzi , to są to takie koszta,  że nie ma sensu się za to zabierać.  Póki co Adam robi co może,  żeby projekt powstał.  Może będą całkowite przedpłaty,  to mogłoby problem jakoś rozwiązać.  Zobaczymy,  negocjacje trwają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w tym projekcie to rzeczywiście kształt koperty prawdopodobnie będzie generował największe koszty. To co czekamy dalej i miejmy nadzieję, że Junak jednak dojedzie🙂 a macie jakiś fizycznie istniejący prototyp koperty czy tylko forma graficzna na razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

No tak w tym projekcie to rzeczywiście kształt koperty prawdopodobnie będzie generował największe koszty. To co czekamy dalej i miejmy nadzieję, że Junak jednak dojedzie🙂 a macie jakiś fizycznie istniejący prototyp koperty czy tylko forma graficzna na razie?

 

Czekamy na potwierdzenie,  czy uda się zrobić prototyp.  Jeśli tak , to  wrzucę fotki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nasza limitowana M20 FE prezentuje się z nowymi paskami 👍😎

FB_IMG_1615475522157.jpg

FB_IMG_1615472016229.jpg

FB_IMG_1615471839382.jpg

FB_IMG_1615471833799.jpg

FB_IMG_1615471850958.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć jak wygląda z paskiem drugim od lewej :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sol napisał(-a):

Chciałbym zobaczyć jak wygląda z paskiem drugim od lewej :)

 

Słabo moim zdaniem, ale wersje pasków są do wyboru.

FB_IMG_1615477080919.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle :)

Na ręce może być tylko lepiej.

Dacie radę cyknąć takie foto?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.