Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ArtiP napisał(-a):

Takie coś jest w przygotowaniu 😎

 

Coż to będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nocny duch napisał(-a):

Spark - brąziak?

 

29 minut temu, sanik napisał(-a):

Coż to będzie?

 

Dajcie nam chwilkę,  niebawem wrzucę pewnie jakieś prototypy . Mamy już swoje typy , ale jak zawsze,  musi być w dobrym guście i pracujemy nad tym 😜

 

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Nocny duch napisał(-a):

To napisz tylko czy to jakaś znajoma koperta albo jaki to rozmiar :)

Koperta znajoma,  44mm 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ArtiP napisał(-a):

Koperta znajoma,  44mm 😉

Czyli coś na bazie Mistral/Spark?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ArtiP napisał(-a):

Koperta znajoma,  44mm 😉

Ech... A ja ciągle czekam na coś poniżej 40 mm... W przyszłym roku 40-stka i chętnie bym sobie sprawił na urodziny takiego "malucha"...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Chefren napisał(-a):

Ech... A ja ciągle czekam na coś poniżej 40 mm... W przyszłym roku 40-stka i chętnie bym sobie sprawił na urodziny takiego "malucha"...

 

 

Może warto rozejrzeć się w obrębie innnych, polskich marek. Wybór jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Może warto rozejrzeć się w obrębie innnych, polskich marek. Wybór jest.

Na prawdę nie jest rozważane wypuszczenie czegoś w kopercie poniżej 40mm? Myślę, że byłoby zainteresowanie zegarkiem w takim rozmiarze. Mistral świetny (zresztą Spark również), ale te 44mm skutecznie mnie odstrasza. Sparka się nie czepiam, bo to jednak pilot, więc rozmiar uzasadniony. Co nie zmienia faktu, że właśnie przez romiar go nie kupię... Coś mniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chefren napisał(-a):

Ech... A ja ciągle czekam na coś poniżej 40 mm... W przyszłym roku 40-stka i chętnie bym sobie sprawił na urodziny takiego "malucha"...

 

 

 

Spokojnie możesz poczekać.  W przygotowaniu właśnie mamy Andrusa i Nygusa w kopercie 39 mm z bardzo ciekawymi tarczami . 😎

3 godziny temu, Callahan napisał(-a):

Czyli coś na bazie Mistral/Spark?

 

Tak. Dopieszczamy projekt i mam nadzieję,  że prototypy będą już u nas przed świętami.  Pomysły na kolory tarcz  już są 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtiP a możesz zdradzić coś więcej, czy będzie to "wariacja" dotycząca jednego z tych modeli, czy będzie to coś całkiem nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Callahan napisał(-a):

@ArtiP a możesz zdradzić coś więcej, czy będzie to "wariacja" dotycząca jednego z tych modeli, czy będzie to coś całkiem nowego?

 

Jakiś czas temu na naszym fanklubie razem z Adamem pisaliśmy,  że będziemy udoskonalać w miarę możliwości modele , które już istnieją.  Tak powstała M20 FE i kolejna będzie 200-tka, oraz modele w brązie.  Tym bardziej,  że to co już mamy , aż się o to prosi 😁

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ArtiP napisał(-a):

 

Spokojnie możesz poczekać.  W przygotowaniu właśnie mamy Andrusa i Nygusa w kopercie 39 mm z bardzo ciekawymi tarczami . 😎

Oooooooo! I to jest wiadomość! To ja grzecznie poczekam i uzbrajam się w cierpliwość i... zaczynam odkładać pieniążki 🙂

Edytowane przez Chefren
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Chefren napisał(-a):

Oooooooo! I to jest wiadomość! To ja grzecznie poczekam i uzbrajam się w cierpliwość i... zaczynam odkładać pieniążki 🙂

Na fanklubie pokazywaliśmy projekty Andrusa z tego co pamiętam.  Jak znajdę,  to i tu je wrzucę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ArtiP napisał(-a):

Taki jest plan na Andrusa 😎

 

Bez sekundy będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, sanik napisał(-a):

Bez sekundy będzie?

 

Z sekundą,  to tylko projekt we wczesnej fazie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ArtiP napisał(-a):

Na fanklubie pokazywaliśmy projekty Andrusa z tego co pamiętam.  Jak znajdę,  to i tu je wrzucę 😉

Nie przepadam za twarzo-książką i jak widać przez to mnie takie niusy omijają 😟 Wygląda ciekawie, choć ja  raczej widziałbym arabskie cyferki zamiast indeksów. I bez daty - byłoby idealnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chefren napisał(-a):

Nie przepadam za twarzo-książką i jak widać przez to mnie takie niusy omijają 😟 Wygląda ciekawie, choć ja  raczej widziałbym arabskie cyferki zamiast indeksów. I bez daty - byłoby idealnie 🙂

 

Niusy i korzyści,  bo teraz będziemy obchodzić rok i będą fajne rzeczy z tej okazji 😁 Data tak naprawdę to dodatek , który lepiej jak jest,  niż jak go nie ma . Co do cyferek ... zdania są podzielone,  a dwóch rodzajów nie damy rady zrobić 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ArtiP napisał(-a):

😁 Data tak naprawdę to dodatek , który lepiej jak jest,  niż jak go nie ma . Co do cyferek ... zdania są podzielone,  a dwóch rodzajów nie damy rady zrobić 

Ja się już wyzbyłem wszystkich zegarków z datą. Kiedyś chciałem by na tarczy było dużo wszystkiego. Dziś wystarczą 3 wskazówki. Ale poczekam na finalny efekt. Jak data nie będzie się rzucać w oczy (tak jak np w zielonym Mistralu) to może jej istnienie przeboleje. A Andrus i Nygus to będą równolegle realizowane projekty, czy najpierw jeden, potem drugi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Chefren napisał(-a):

Ja się już wyzbyłem wszystkich zegarków z datą. Kiedyś chciałem by na tarczy było dużo wszystkiego. Dziś wystarczą 3 wskazówki. Ale poczekam na finalny efekt. Jak data nie będzie się rzucać w oczy (tak jak np w zielonym Mistralu) to może jej istnienie przeboleje. A Andrus i Nygus to będą równolegle realizowane projekty, czy najpierw jeden, potem drugi?

 

Plan jest na jednoczesny wypust , ale zobaczymy,  co zdecyduje Adam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ArtiP napisał(-a):

 

Plan jest na jednoczesny wypust , ale zobaczymy,  co zdecyduje Adam .

No właśnie, czy Pan Adam jest tak zarobiony by tu nie pojawiać się? Trochę tu brakuje jego obecności ostatnimi czasy.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, albiNOS 01 napisał(-a):

No właśnie, czy Pan Adam jest tak zarobiony by tu nie pojawiać się? Trochę tu brakuje jego obecności ostatnimi czasy.

Na FB zdecydowanie więcej się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, albiNOS 01 napisał(-a):

No właśnie, czy Pan Adam jest tak zarobiony by tu nie pojawiać się? Trochę tu brakuje jego obecności ostatnimi czasy.

 

Adam nawet rzadko pojawia się na naszym fanklubie. Niestety doba jest cały czas za krótka i  to jest powodem nieobecności.  Wiele rzeczy przez pandemię nam się mocno sypnęło i cały czas walczymy o zakończenie projektów,  które zostały już jakiś czas temu rozpoczęte.  Chodzi choćby o Garfisha, nad którym dosłownie wisi jakieś fatum . Doszedł teraz Andrus , Nygus i niebawem myślimy o Syrenie Sport w kwarcu . Z nowych rzeczy nawiązaliśmy współpracę ze świetnym podróżnikiem i z nim też mamy pewne plany 🙂 W kopercie od Andrusa i Nygusa będzie też coś dla kobiet 😁 Ten rok mocno dał nam się wszystkim we znaki,  a przede wszystkim dostawcom komponentów.  Walczymy ile się da , ale często już ręce nam opadają,  bo to , co przed pandemią było łatwe do zdobycia,  teraz jest na wagę złota.  Adam po nocach siedzi i szuka alternatyw , więc nie ma czasu nawet się po ludzku wyspać.  Tak wyglądają realia . Wolę, żeby ogarniał to, w czym nie da się go zastąpić i żeby projekty udało się domknąć.  To są dla nas obecne priorytety . Mam nadzieję,  że uda się to wariactwo jakoś opanować i wtedy będzie czas na wszystko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład tej ciężkiej pracy 😜👍

FB_IMG_1635890106421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.