Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, arek314 napisał(-a):

Co tam słychać z Garfishem? Widzę na FB że coś tam się pojawia na fotkach. 

Jest już chyba dostępny,  także śmiało można atakować 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arek314 chyba tylko w biurofabryce. Patrzyłem na strony zegarowni, odCzasuDoCzasu i Chrono z Blue City i tego modelu chyba nie mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, arek314 napisał(-a):

To fajnie. Da się go gdzieś obejrzeć na żywo w Warszawie?

Ja bym się wbijał do biurofabryki na Odrowąża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, dostępny jest jedynie w biurofabryce. Jest dobry dojazd i z prezesem można pogadać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak zrobię. Tylko nie wiem kiedy będzie okazja się kręcić w tamtej okolicy w godzinach otwarcia biura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!

Jak jest dobry projekt, to można z niego sporo "wyciągnąć". A ten projekt jest więcej niż dobry. 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sol napisał(-a):

Super!

Jak jest dobry projekt, to można z niego sporo "wyciągnąć". A ten projekt jest więcej niż dobry. 

Projekt jest dobry, ale moim zdaniem można by nad kopertą popracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgadzam :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Marak napisał(-a):

IMG_6751.thumb.jpg.52275df79a2e11198c316d7c71a9b8ec.jpg

Już niebawem będą w DLC😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna z całej serii 20 szt z taką tarczą i czarnym wachnikiem. Nr 1 😍

20220918_104710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ArtiP napisał(-a):

Jedyna z całej serii 20 szt z taką tarczą i czarnym wachnikiem. Nr 1 😍

 

Problemem Xicorra jest wrzucanie daty do każdego modelu, niezależnie jak to wygląda.

Czasami mniej, znaczy lepiej 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2022 o 12:54, sanik napisał(-a):

Problemem Xicorra jest wrzucanie daty do każdego modelu, niezależnie jak to wygląda.

Czasami mniej, znaczy lepiej 🤷

I tu Cię zaskoczę,  niebawem powstanie kolejna, krótka seria i całkiem możliwe,  że tam daty nie będzie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ArtiP napisał(-a):

I tu Cię zaskoczę,  niebawem powstanie kolejna, krótka seria i całkiem możliwe,  że tam daty nie będzie 😉

Fajnie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Xicorry dalej pracują nad nową Warszawą. Zapowiada się ciekawie, ja jeszcze widzę potencjał w usunięciu ramki z rokiem i datą

FB_IMG_1663843531104.jpg

FB_IMG_1663843535679.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie podstępne pytanie: myśleliście o innych latach na tarczy jako specjalna ekstra płatna opcja? Możliwe że znaleźli by się klienci na takie coś, np żeby uczcić jakiś super ważny rok.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, arek314 napisał(-a):

Mam takie podstępne pytanie: myśleliście o innych latach na tarczy jako specjalna ekstra płatna opcja? Możliwe że znaleźli by się klienci na takie coś, np żeby uczcić jakiś super ważny rok.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Pytanie co prawda nie do mnie, ale myślę, że zrobienie tarczy w 1 szt. byłoby niewykonalne, lub mega drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zaproponował, żeby bezel wewnętrzny był obrotowy wzorem nowego RZE Resolute. Fajna opcja pod dual time...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ralf58 napisał(-a):

A ja bym zaproponował, żeby bezel wewnętrzny był obrotowy wzorem nowego RZE Resolute. Fajna opcja pod dual time...

To raczej nie ten rodzaj zegarka.

A wzorem do obracanego wew. ringu nie jest RZE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, arek314 napisał(-a):

Mam takie podstępne pytanie: myśleliście o innych latach na tarczy jako specjalna ekstra płatna opcja? Możliwe że znaleźli by się klienci na takie coś, np żeby uczcić jakiś super ważny rok.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Sam pomysł uważam za ciekawy i faktycznie , mogłoby się to przyjąć 👍 Widzę jedynie problem techniczny, bo pojedynczych tarcz nikt takich raczej nie zrobi . Chyba, że ręczna modyfikacja🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ArtiP napisał(-a):

Sam pomysł uważam za ciekawy i faktycznie , mogłoby się to przyjąć 👍 Widzę jedynie problem techniczny, bo pojedynczych tarcz nikt takich raczej nie zrobi . Chyba, że ręczna modyfikacja🤔

Tarcza mogła by być wykonana z sama ramką na datę, cyferki to już mogły by być układane od wewnetrznej strony tarczy przed jej założeniem. Wtedy bez problemu w/g zamówienia. I tak w mojej ocenie cyfry są za wysoko w stosunku do datownika. 

Czyli nie produkuje się tarcz z gotową data, a układa ja z ,,klocków" w zależności od potrzeb. To by raczej kosmicznie ceny nie podniosło bo pojedynczych cyferek można nadrukować tysiące.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Tarcza mogła by być wykonana z sama ramką na datę, cyferki to już mogły by być układane od wewnetrznej strony tarczy przed jej założeniem. Wtedy bez problemu w/g zamówienia. I tak w mojej ocenie cyfry są za wysoko w stosunku do datownika. 

Czyli nie produkuje się tarcz z gotową data, a układa ja z ,,klocków" w zależności od potrzeb. To by raczej kosmicznie ceny nie podniosło bo pojedynczych cyferek można nadrukować tysiące.

Teoretycznie...a praktycznie już wiem, że nawet najprostsze rzeczy potrafią się tak skomplikować,  że głowa mała . Jednak warto kombinować,  bo co świeże spojrzenie, to ciekawa koncepcja 🙂

5 godzin temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Tarcza mogła by być wykonana z sama ramką na datę, cyferki to już mogły by być układane od wewnetrznej strony tarczy przed jej założeniem. Wtedy bez problemu w/g zamówienia. I tak w mojej ocenie cyfry są za wysoko w stosunku do datownika. 

Czyli nie produkuje się tarcz z gotową data, a układa ja z ,,klocków" w zależności od potrzeb. To by raczej kosmicznie ceny nie podniosło bo pojedynczych cyferek można nadrukować tysiące.

Teoretycznie...a praktycznie już wiem, że nawet najprostsze rzeczy potrafią się tak skomplikować,  że głowa mała . Jednak warto kombinować,  bo co świeże spojrzenie, to ciekawa koncepcja 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.