Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Strona nieodświezana przynajmniej dwa miesiące (nadal życzą Wesołych Swiąt :lol: ) więc boje się, że biznes im nie wypali, nie mówiąc już o zapowiedziach produkcji elementów w Polsce... A szkoda, bo zawsze coś się dzieje na naszym podwórku. Trzeba trzymać kciuki. Wizualnie mocno młodzieżowe, więc już nie w moim stylu - jeśli już to zdecydowanie wybrałbym Dzika.

Ktoś wie/widział w realu coś więcej?

Edytowane przez Wintergreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale jeszcze poczekam na ceny tych z linku :)

 

Również czekam :)

Co do samego zegarka:

obudowa sprawia wrażenie jakby można było z nim schodzić co najmniej na dwa kilometry, a tu tylko 10ATM. Nie wiadomo jak to będzie wyglądać w realu, ale uszy sprawiają wrażenie "delikatnych" przy ogólnej konstrukcji koperty. No i nazwa- Xicorr. Hmm..., osobliwa. :lol:

Pozostaje czekać, aby wszystkie wątpliwości się rozwiały. ;)

Edytowane przez ---Jose Antonio Morales---

" w poszukiwaniu straconego czasu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działamy :-) Aktualnie skupiamy się na finalizacji projektu Circle.

W przyszłym tygodniu będzie podana cena. Sprzedaż planujemy rozpocząć na początku marca.

Wkrótce również info co do planów, których trochę jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Circle ......... ;)

 

Wygląda ciekawie. Kiedy i gdzie można będzie zobaczyć zegar na żywca?


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym premiowym kamieniem w stosunku do koperty ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zapowiada, choć nie w moim stylu, będę trzymał kciuki ;)

Kolejna inicjatywa udowadniająca że jednak się da.

Brawo.


'' Cena 2000 PLN na zegarek klubowy niemeicki lub szwajcarski to za mało '' T.T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kamieniami to jest chiński film po prostu, nikt nic nie wie. Po rozebraniu i sprawdzeniu organoleptycznym okazało się że jest ich 28. I tej wersji będę się trzymał :-)

 

Pomacać może będzie można na spotkaniu w Wawie w przyszły piatek (jak mi się uda dotrzeć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Circle zupełnie nie w moim stylu, ale trzymam kciuki za powodzenie i czekam na inne projekty.

 

Na pewno, jak pojawi się coś bardziej w moim stylu, to chętnie nabędę :-)


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super mnie się podobają ale , ze jestem fanem kwarcu niestety nie dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnee, wygląda bardzo industrialne, surowo, podoba mi się ten styl. Kolejny made in Poland, tylko się cieszyć i 3mać kciuki za sukces :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mi też się podoba. Choć chyba nie byłbym tak odważny, żeby go kupić nie czekając na opinię kogoś bardziej światłego :D

Czekamy, czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z serii próbnej dziwnie się błyszczą i maja brzydkie paski ale już te z folderu są ładne - szczotkowana stal o wiele bardziej im pasuje. Życzę powodzenia w przedsięwzięciu - być może sobie takiego sprawie.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko, fajny dekiel.

Nie pasują mi uszy, są za mało "tool'owe" do całości jak dla mnie.

Świeci jakoś? Bo biały chyba ma szare indeksy?

 

Gratuluje pomysłu i realizacji.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świeci.

czarny ma białą lumę, biały ma ciemnoszarą/prawie czarną (obie świecą na zielono).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy egzemplarze przedprodukcyjne od finalnego przedmiotu będą się jeszcze różniły?

Ten 'bezel' faktycznie chyba trochę za bardzo błyszczy, wolałbym mocniejsze szczotkowanie :D

Uszki są dosyć hmm ciekawe, na pewno oryginalne, ale imo to najsłabszy punkt projektu. Trzeba by jeszcze na żywo zobaczyć, jaki jest ich odbiór, może się mylę. Tak z ciekawości to on jest skręcany przez całą kopertę czy te śrubki oddzielnie trzymają dekiel i lunetę?


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą kosmetyczne różnice:

poprawione śrubki, luma na wskazówkach taka jak na indeksach, dodatkowy napis na tarczy (AUTOMATIC).

 

Bezel w rzeczywistości nie jest błyszczący a satynowy raczej.

 

Śrubki oddzielnie trzymają dekiel i lunetę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klimat totalnie nie mój, ale serdecznie gratuluje przedsięwzięcia i życzę powodzenia.

 

skąd nazwa firmy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klimat totalnie nie mój, ale serdecznie gratuluje przedsięwzięcia i życzę powodzenia.

 

skąd nazwa firmy ???

 

Nie wiem co Autorzy rzekną, ale dla mnie będzie się to zawsze kojarzyło z kSIKORr :).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również takie miałem skojarzenie ;)

Podoba mi się odważne wzornictwo, choć w kilku miejscach nie do końca wyszło - na minus uszy, zbyt obłe, choć rzeczywiście nawiązują do ogólnej formy zegarka. Druga rzecz, która mi nie leży to koronka, mogła by mieć formę nieco tylko wyoblonego walca.

Reszta - miód :) Szczególnie dekiel i bezel. Lubię takie industrialne klimaty.

Czy pasek będzie spasowany z kopertą? Tzw. curved end?

 

Cholernie się cieszę, że powstała kolejna tego typu inicjatywa obok Gerlacha - rynek przyjmie Was ciepło, bo zachowaliście odpowiedni poziom cenowy w stosunku do tego co oferujecie. Nie widziałem oczywiście Waszego produktu na żywo, ale z pewnością będzie to jeden z zegarków które chciałbym ponosić :) Nie będę się wyzłośliwiał i bezsensownie pytał "a skąd mechanizm", "a skąd koperta", "a szkiełko skąd", "a uszczelka to aby na pewno europejska czy może kincka"? Ważne, że kapitał, pomysł i projekt polski. To mi w pełni wystarczy.

Życzę sukcesów i dużej sprzedaży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla klubowiczów przewidziane są drobne rabaty od ceny? Tak w rozsądnych granicach 40-50% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszy i koronka bazowały na kółkach (jak i cała reszta). Koronka to przecięta kulka. I będę bronił tej koncepcji jak lew :-)

 

Pochodzenie podzespołów to nie jakaś wielka tajemnica. Na tą chwilę zrobienie czegoś do zegarków w Polsce to naprawdę spore wyzwanie. Mam nadzieję, że dzięki różnym inicjatywom będzie to się zmianiać (już przy następnym modelu planuję kilka polskich elementów, ale zobaczymy jak wyjdzie).

 

Paski nie będą spasowane.

 

Upusty - chciałbym kiedyś mieć możliwość dawania takich upustów klubowiczom ;-) Nad jakimś skromniejszym na pewno pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paski nie będą spasowane.

 

czyli co, bez pasków będą? ;)

Edytowane przez Segoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.