Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musieli jej podrabiać, oni ją produkują :)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd ona się tam znalazła czyżby Chińczycy ją tak szybko podrobili? :o

 

Klasyczny trolling.

Brawo Panie Członku Stowarzyszenia, mistrzostwo świata B)

Dawaj Pan dalej, dawno tak dobrze się nie bawiłem ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

E tam, myślę, że to nieporozumienie prawda Panie Pawle? Producent koperty "podrobionej" był też wykonawcą koperty do Xicorra w oparciu o projekt nadesłany z Polski.

 

 

 

 

Pozdr

Edytowane przez mazok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Woytec60 nie rozumiem tego brawo i tak dalej z wypowiedzi Xicorra wywnioskowałem ze jest to ich autorski projekt ,ja tylko grzecznie proszę o wyjaśnienie i nie mieszanie do tego Stowarzyszenia .Czyżbym poruszył drażliwy temat?

Edytowane przez Paweł Jankowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Sikora i nie kupię bo mi się nie podoba. Może Warszawę jeśli wyjdzie fajnie i będzie niedroga.

Temat jest mi w zasadzie obojętny ale Twój post mnie zaciekawił i odpowiedziałem Ci.

Przecież już w momencie pisania postu #123 mogłeś już doczytać na tamtym forum kto, co, jak i dlaczego więc skąd te pytania?

Twoje posty to zwyczajne robienie tutaj zamieszania wokół tej koperty czyli trolling.

Grzeczny, to fakt ale trolling ;)

Czyżbym coś pominął? :rolleyes:


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek wyluzuj, Paweł jest ostatnią osobą, którą posądzał bym o trolling :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pytałem Ciebie lecz przedstawiciela Xicorra a jeśli jesteś ich przedstawicielem to poinformuj mnie o tym .Pytanie o kopertę na tym forum nie jest trollingiem tak samo jak otrzymanie odpowiedzi na tym a nie innym forum przecież nie ma się czego wstydzić.

Czyżbym się mylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyżbym się mylił

 

Nie wiem ale to pytanie wskazuje, że ja się nie mylę.

Nie jestem przedstawicielem Sikorka więc z mojej strony EOT.

 

Edit

 

Wojtek wyluzuj, Paweł jest ostatnią osobą, którą posądzał bym o trolling :D

 

Pewnie zwyczajnie robi sobie jaja co w sumie na jedno wychodzi ;)

Dobra, niepotrzebnie w ogóle odpisałem ;)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta Circle to projekt autorski Xicorr. Wykonanie koperty w Chinach.

Koperta FSO - projekt Xicorr, środek z Circle'a, dekiel i bezel robiony w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale skąd ona się tam znalazła czyżby Chińczycy ją tak szybko podrobili? :o

Jak dajesz coś do wyprodukowania Chińczykom, to wchodzisz w chiński obszar prawny. A w tamtejszym prawie nie ma czegoś takiego jak wzory zastrzeżone. Jeśli Chińczycy zapewnią Cię że produkt sprzedadzą tylko Tobie, to zrobią to tylko z wrodzonego poczucia uprzejmości ;)

Ot taka lekcja międzynarodowego biznesu :D

 

edit/

Następnym punktem dystrybucji atomskiej koperty będzie alibaba:

http://szhxcraft.en.alibaba.com/product/562747784-212562716/10_ATM_water_resistant_wrist_watch_cases.html

.

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena Sport świetny!Chętnie kupię jeśli nie będzie zbyt mały.

Czy to już jest wersja finalna czy będzie jeszcze modyfikowana?Bo ja bym widział powiększenie tego kratkowanego (nie wiem czy jest na to fachowa nazwa) pola aż do tachymetru,tak żeby cyfry które są teraz na gładkiej powierzchni były również na kratkowanej.

I dałbym całe wskazówki na żółto,rewelacyjny smaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dajesz coś do wyprodukowania Chińczykom, to wchodzisz w chiński obszar prawny. A w tamtejszym prawie nie ma czegoś takiego jak wzory zastrzeżone. Jeśli Chińczycy zapewnią Cię że produkt sprzedadzą tylko Tobie, to zrobią to tylko z wrodzonego poczucia uprzejmości ;)

Ot taka lekcja międzynarodowego biznesu :D

 

edit/

Następnym punktem dystrybucji atomskiej koperty będzie alibaba:

http://szhxcraft.en....atch_cases.html

.

 

Czekaj, spytam bo nie wierze. Czy to jest naprawde? Kazdy moze sobie teraz zegarek CR na wlasna reke zrobic praktycznie, znaczy z innymi grawerami itd. itp.? - 100 szt. minimum? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt Syrenki. Mam tylko pytanie do producenta - czy te drobne wskazówki nie będą zbyt mało czytelne? I dlaczego żółte - czyżby w prawdziwej Syrence były takowe? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, spytam bo nie wierze. Czy to jest naprawde? Kazdy moze sobie teraz zegarek CR na wlasna reke zrobic praktycznie, znaczy z innymi grawerami itd. itp.? - 100 szt. minimum? :blink:

 

Nie można. Było trochę zamieszania z powodu mojego przeoczenia. Ale sprawa już jest wyprostowana (mam nadzieję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Mam pytanie odnośnie Syreny.

 

1.Czy koperta będzie szczotkowana czy na połysk? bo na renderach wygląda tak, żę może być wszystko (z lekką tendencjąna polysk).

2.No i jeszcze chciałem zapytać o sekundnik stopera - będzie miał "przeciwwagę"? bo taj jak wychodzi ze środka i nie ma nic po drugiej stronie to ciut mi tam łyso.

 

Ale projekt bardzo ciekawy czekam na prototyp - mam nadzieję że w realu wyjdzie jeszcze lepiej niż render (a wierzę, że jest taka szansa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta:

środkowa część szczotkowana

Luneta i dekiel na połysk.

 

Przeciwwaga na sekundowej o tyle nie pasuje, że środek będzie schowany pod tym stożkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena owszem fajniutka.

Biorąc pod uwagę, że jestem fanem Polskiej motoryzacji, będę śledził projekt, może nawet kupię, jak dostanę prowizję za D303 (żartuję). Może po Syrenie projekt Warszawa bez chrono i ku czci dolnozaworowca z M20, naciąg ręczny + odpowiednie zdobienie dekla i ku czci górnozaworowca naciąg automatyczny i inne zdobienie? Nazwy FSO Warszawa M20 i FSO Warszawa 203/223. Jak będziecie zainteresowani, mogę całą koncepcję na priv podesłać. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hendrix 89 - dzięki, ale Warszawa M20 już się klepie :-). Pod koniec wakacji powinna już być. Zapraszam na stronę albo trochę wcześniej w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Koperta:

środkowa część szczotkowana

Luneta i dekiel na połysk.

 

Przeciwwaga na sekundowej o tyle nie pasuje, że środek będzie schowany pod tym stożkiem.

No to wszystko jasne. Na wizualizacji to mało przypomina stożek - bardziej placek i dlatego mi nie pasowało. A jak ma być tak jak piszesz, to będzie lepiej - rozumiem, że odniesienie do zegarów w syrenie.

W ogóle fajny pomysł na serię zegarków - polskie prototypy, które nie weszły do produkcji (a było ich trochę). ;) Gratuluję pomysłów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna ;), ale szkoda, że w automacie. Ręczny naciąg by tu lepiej pasował. W każdym razie podoba mi się i kibicuje projektowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo mi się podoba model circle ale ta nazwa na tarczy potwornie szpeci :(

 

Jeśli jest możliwe zamówić bez nazwy to bardzo chętnie nabędę czarną wersje na gumowym pasku

Edytowane przez dezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mi w Circlu przeszkadza jedynie koronka, nie pasuje mi do całości charakteru zegarka. trochę "za lekka" w swojej formie jak na taki surowy design. może jakby była w stylu tych śrubek z koperty ?

 

a co do syreny to również czekam :)

Edytowane przez olp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest plan, żeby nuras posiadał układ śrub z Circle'a.

 

Czyli, rozumiem, w ogólnie pojętej przyszłości nie można spodziewać się powstania Waszego nurka z nurkowym bezelem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.