Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc dochodzimy do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skonsolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypalnej dystrybucji. :P

 Panie Piotrze, ale Pan "odjechał" taaakim elokwentnym sformułowaniem. Nie wiem tylko czy obecna na forum społeczność - zwłaszcza ta młodsza - zrozumie "co autor miał na myśli" ;)

 

POZDRAWIAM

 

hm... w cytacie pod Pana postem ("Życie dzieli się na dwa etapy, najpierw brak rozumu, potem brak zdrowia.") dużo jest prawdy.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panie Piotrze, ale Pan "odjechał" taaakim elokwentnym sformułowaniem. Nie wiem tylko czy obecna na forum społeczność - zwłaszcza ta młodsza - zrozumie "co autor miał na myśli" ;)

 

 

 

Oczywiście że zrozumie.... ;):)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mazok Znasz może przybliżoną cenę nawigatora ? całkiem ładny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mazok Znasz może przybliżoną cenę nawigatora ? całkiem ładny

1200zł

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo122 a reklama na górze strony ?? Kolega się zapytał chyba nic w tym złego...


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo122 a reklama na górze strony ?? Kolega się zapytał chyba nic w tym złego...

 

Jeżeli nie rozumiesz różnicy pomiędzy reklamą na górze strony, a reklamą Gerlacha to naprawdę nie ma o czym mówić  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf? Zupełnie nie rozumiem do czego się doczepiłeś. Na tym forum nie można podawać linków do sklepów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Wtf? Zupełnie nie rozumiem do czego się doczepiłeś. Na tym forum nie można podawać linków do sklepów?

 

Widocznie nie do wszystkich  :lol:

 

Znów zaczyna się bicie piany bez sensu. Jak ja uwielbiam ten wątek (tylko mnie trochę czoło boli po czytaniu icon_facepalm.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

§ 7 Przepisy porządkowe

(...)

Ponadto Użytkownik zobowiązany jest do respektowania szczególnych zasad obowiązujących na Forum Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków:
13. Zamieszczać treści komercyjne jedynie w przeznaczonym do tego dziale RYNEK , na którym obowiązuje dodatkowy regulamin dotyczący reguł sprzedaży.

 

§ 8 Niedozwolone treści

(...)

7. Umieszczania jakichkolwiek bezpośrednich przekazów reklamowych oraz informacji handlowych, w tym ofert sprzedaży towarów i świadczenia usług poza wyznaczonym specjalnie do tego miejscem ( w celu uzyskania zgody na prowadzenie działalności komercyjnej/reklamowej na forum proszę się kontaktować na maila [email protected] ). Niedozwolone jest również używanie nicka mającego kierować na strony www lub będącego nazwą producenta/dystrybutora ( w szczególności niedozwolone jest używanie nicków będących nazwami producentów lub dystrybutorów np Rolex czy Bucherer )

 

Swoją drogą, nie tylko w tym temacie można się dopatrzyć naruszenia tych punktów. Rzecz tyczy się także niektórych nicków. Ale tam jakoś nikt larum nie podnosi.

Reklamy u góry forum to chyba rzecz oczywista. Forum nie jest utrzymywane ze składek użytkowników...

 

Zaś co do pytania Kolegi JPS. Czy padnie również prośba o wskazanie co to jest internet, wyszukiwarka, jak się posługiwać linkami itd :P

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że link do sklepu to już przegięcie

Hmmmm... no to zmieniłem post... bo jakby czasem ktoś miał dostać zapalenie okrężnicy albo jakiejś plamy dostać na twarz... to bym miał go na sumieniu :)

 

Co do nawigatora - to będzie jeszcze wersja z datą... :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nikt nie stanął w jego obronie,

To weż może jeszcze raz tamten wątek przeczytaj, bo chyba po łebkach to zrobiłeś.


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To weż może jeszcze raz tamten wątek przeczytaj, bo chyba po łebkach to zrobiłeś.

 

To prawda, minąłem się z prawdą. Przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... no to zmieniłem post... bo jakby czasem ktoś miał dostać zapalenie okrężnicy albo jakiejś plamy dostać na twarz... to bym miał go na sumieniu :)

 

Co do nawigatora - to będzie jeszcze wersja z datą... :)

 

 

 

Jak widzę wielokrotnie zdążyło mi się złamać w/w punkt regulaminu, w związku z powyższym, sam sobie nakładam zakaz pisania na tym forum, a jak tylko temat forumowego chrono się zamknie to sam "se" też dam bana...  :ph34r:

 

Co do datownika. Szczęście, że to tylko jedna z wersji.

 

Napisałem można się dopatrzyć naruszenia. W domyśle: mocno na siłę.

Bana sobie sam nie możesz dać, a ja sobie - i owszem. I przyznam, że coraz częściej mnie chęć na to nachodzi.

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze lepiej nie przypominaj już o regulaminie i tak już chyba nikt nie pamięta.

Jest jeszcze coś takiego jak statut Stow. właściciela tego miejsca, można by zapisać kilka stron w podobny sposób.

Jak ja byłem modem o takich rzeczach nawet nikt nie myślał a jeśli już to bardzo szybko zmieniał zdanie :D

Teraz lubię bardzo takie tematy :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego Tarant , po co te złośliwości napij  się lepiej meliski na uspokojenie :P ten zegarek to ponoć prototyp wiec nie spodziewałem się ze istnieje już na niego oficjalna cena dlatego zapytałem się kolegi o "przybliżona" cenę . Widze ze jesteś uprzedzony do tej firmy i rozpętałeś burze w szklance wody . Mi osobiście ten zegarek wizualnie się podoba i to wszystko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź wyedytuj post zanim Piotr go zobaczy - tak w cztery oczy Ci powiem, że nie ma drugiej tak przychylnej Osoby w tym temacie jak ww Kolega z grona moderatorów ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego Tarant , po co te złośliwości napij  się lepiej meliski na uspokojenie :P ten zegarek to ponoć prototyp wiec nie spodziewałem się ze istnieje już na niego oficjalna cena dlatego zapytałem się kolegi o "przybliżona" cenę . Widze ze jesteś uprzedzony do tej firmy i rozpętałeś burze w szklance wody . Mi osobiście ten zegarek wizualnie się podoba i to wszystko .

Teraz ewentualna edycja już mi nic nie pomoże. :P

  1.  Jakiej firmy?
  2. Jak Piotr jest uprzedzony, to znaczy, że ja jestem najgorszym wrogiem,  :ph34r: 
  3. Dlaczego ktoś kto pilnuje przestrzeganie regulaminu musi być zaraz uprzedzony i czy to znaczy, że ten co nie przestrzega regulaminu jest uznawany od razu za entuzjastę? :D

Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego Tarant , po co te złośliwości napij  się lepiej meliski na uspokojenie :P ten zegarek to ponoć prototyp wiec nie spodziewałem się ze istnieje już na niego oficjalna cena dlatego zapytałem się kolegi o "przybliżona" cenę . Widze ze jesteś uprzedzony do tej firmy i rozpętałeś burze w szklance wody . Mi osobiście ten zegarek wizualnie się podoba i to wszystko .

Mocno nietrafiona uwaga. Od Taranta się odtenteguj, bo robi moderatorkę na najwyższym poziomie. Stara się chłopak być neutralny jak Szwajcaria, co w pełnych emocji sytuacjach "kto nie z nami ten przeciwko..." bywa mało wygodną pozycją. ^_^

 

Dziwią mnie osoby, które z masochistyczną przyjemnością wchodzą do wątku żeby okazywać irytację jego istnieniem, a nawet, o ironio, żeby dopytywać jak mogą go ignorować. :lol:

 

A co do Gerlachów: to świetnie że się komuś chce i ma rezultaty. Internet jest pełen hejterów, chociaż z jakiegoś powodu na polskich forach jest ich jakoś więcej (nie, nie chodzi jedynie o zegarki). Taka specyfika.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOD

Temat nie, można tylko oznaczyć użytkowników jako spamerów.

Jednak lepiej temperować po prostu emocje, zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy. Jedni niech się ograniczą w przesadnym przypisywaniu zasług, a drudzy, tak jak już tu napisano, gdy mają wiedzę o przestępstwie to trzeba zgłosić, a nie snuć spiskowe teorie na forum.

Proszę...

Czyżbym pierwszy raz się zgadzał z Piotrem Ratyńskim?  :o

 

A generalnie co do Gerlachów. Ja nie widzę w ich postawie nic złego. Skąd wiecie co i po co robią, po co to jest fundacja, co mają na myśli, itp.? 

Ja bardzo cenię i Krzyśka i Sylwka, uważam, że robią fantastyczną robotę. Jak komuś G. Gerlach nie pasuje, to po co o nich pisze? 

Edytowane przez Hendrix89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno nietrafiona uwaga. Od Taranta się odtenteguj, bo robi moderatorkę na najwyższym poziomie. Stara się chłopak być neutralny jak Szwajcaria, co w pełnych emocji sytuacjach "kto nie z nami ten przeciwko..." bywa mało wygodną pozycją. ^_^

 

pozdrawiam

Narfas

Piotr jest lepszy od Szwajcarii, ona była neutralna tylko z nazwy: produkowała i sprzedawała broń i amunicję Niemcom, umożliwiała bezproblemowe lokowanie zrabowanych kosztowności, dzieł sztuki, złota itd. Przepuszczała przez swoje terytorium transporty Żydów z Francji do obozów zagłady na terenie Niemiec i Polski itd itp. To taki mit z tą neutralnością, robiła dobre interesy i tyle.

Wystarczy zobaczyć, w którym roku i po jakich perturbacjach i szantażu, zdecydowano na otwarcie i przekazanie spadkobiercom zawartości skrytek i kont bankowych na których operacje były przeprowadzane przed wrześniem 1939 roku...

Porównanie wyjątkowo nie trafione !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.