Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie dodam, że przeciętny zjadacz chleba i tak nie doceni włożonej pracy w polski werk, a jedynie ewentualnie by narzekał, że to nie szwajcarski mechanicm, szkoda :(

Przeciętnego zjadacza chleba w takim przypadku patriotyzm raczej nie dotyczy, liczy się tu przede wszystkim długoletnia ciągłość produkcji, bo wtedy ma się osiągnięcia, dlatego firmy tak chętnie chwalą się swoja "starożytnością", a polski przemysł zegarkowy w zasadzie nigdy się nie rozwinął, podobnie jak np. samochodowy. Do tego nasz rynek jest (jeszcze) w porównaniu z tzw. zachodem ubogi, a trudno jest niestety produkować coś bardzo taniego i konkurencyjnego dla liderów, zaś produkty drogie znajdują u nas niewielu chętnych.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciętnego zjadacza chleba w takim przypadku patriotyzm raczej nie dotyczy, liczy się tu przede wszystkim długoletnia ciągłość produkcji, bo wtedy ma się osiągnięcia, dlatego firmy tak chętnie chwalą się swoja "starożytnością", a polski przemysł zegarkowy w zasadzie nigdy się nie rozwinął, podobnie jak np. samochodowy. Do tego nasz rynek jest (jeszcze) w porównaniu z tzw. zachodem ubogi, a trudno jest niestety produkować coś bardzo taniego i konkurencyjnego dla liderów, zaś produkty drogie znajdują u nas niewielu chętnych.

 

dokładnie TAK :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno na zachętę.

 

k16o.jpg

 

Dzień dobry,

 

Mogę spytać, co to za piękny pasek i gdzie można taki nabyć? :)

 

Pozdrawiam,

 

I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To struś od Pietro...

Nie jestem na bieżąco, czy Piotrek dalej szyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już znalazłem użytkownika Pietro i stronę PiStrap.com. Waham się z wyborem zegarka, ale już wiem, jaki chciałbym do niego pasek. Mam nadzieję, że Pan Piotr nadal szyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie do Was:

Czy w Gerlachu brak kontaktu z kupującym, to normalka?

 

Pytam, bo po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności zegarka  24.07.2014 kupiłem u nich Batorego 'Big Date' i do tej pory żadnego odzewu na moje maile, a nr telefonu na stronie nie uświadczysz...

 

Zalezy mi na szybkiej wysyłce, bo jest to prezent i boję się że przesyłka przyjdzie za późno  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Szukaj ich na ChinaWatches.

Tylko nie pisz na tamtym forum o tych problemach, bo zostaniesz uznany za pieniacza.

Pisz od razu na PW.

A najlepiej jak na początek ponarzekasz na to forum, od razu będziesz swoj chłop, kumotr czy jak im tam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj ich na ChinaWatches.

Tylko nie pisz na tamtym forum o tych problemach, bo zostaniesz uznany za pieniacza.

Pisz od razu na PW.

A najlepiej jak na początek ponarzekasz na to forum, od razu będziesz swoj chłop, kumotr czy jak im tam. :)

Na razie to Ty narzekasz na tamto tu.

I jak? Od razu jesteś swój gość czy jak Ci tam ;P

 

From JIAYU 5G Tapatalk powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu temat Gerlacha ,i dalej w kółko to samo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu temat Gerlacha ,i dalej w kółko to samo <_<

Nie rozumiem tego postu, przecież temat tego wątku to "Gerlach" , czyż nie?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Ty narzekasz na tamto tu.

I jak? Od razu jesteś swój gość czy jak Ci tam ;P

 

From JIAYU 5G Tapatalk powered

Nie narzeka ,tylko informacji [sprawdzonej] udziela..... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego postu, przecież temat tego wątku to "Gerlach" , 

Piotrze temat Gerlacha zawsze zaczyna się od delikatnego pytania,potem atmosfera narasta,podgrzewana stopnoiowo.aż w końcu jakiś admin zamyka /zobacz ile tego było/.

Ale tu może będzie OK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerlacha jeszcze nie zamykałem :)

Wakacje są, upał. Powoli proszę.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze temat Gerlacha zawsze zaczyna się od delikatnego pytania,potem atmosfera narasta,podgrzewana stopnoiowo.aż w końcu jakiś admin zamyka /zobacz ile tego było/.

Ale tu może będzie OK ?

Jaki temat Gerlacha? Chodzi Tobie najpewniej o China Watches, ale od czasu jak jego członkowie odwiedzają nasze forum jako normalni użytkownicy, a nie jako harcowniki prowokujący kłótnie, to nic tu się nie podgrzewa (albo prawie nic). Sporo ich mamy tu z powrotem, nawet tych co odchodzili z hukiem obrażeni. A po taktycznej zmianie nazwy to i już nawet ględzić nie ma o czym, nudy takie. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którzy z hukiem odchodzili a dzisiaj są ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zechcą, to się sami przedstawią :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To... takie siedzenie w dziupli się nie liczy... :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którzy z hukiem odchodzili a dzisiaj są ?

Dajmy se luz... B)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na luzie zapytałem, przecież to stare dzieje !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, krótkie pytanie do Was:

Czy w Gerlachu brak kontaktu z kupującym, to normalka?

 

Pytam, bo po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności zegarka  24.07.2014 kupiłem u nich Batorego 'Big Date' i do tej pory żadnego odzewu na moje maile, a nr telefonu na stronie nie uświadczysz...

 

Zalezy mi na szybkiej wysyłce, bo jest to prezent i boję się że przesyłka przyjdzie za późno  :o

 

Hm, odzew jakiś powinien być, choć z regulaminu sklepu wynika, że Gerlach ma jeszcze czas na reakcję w razie braku towaru:

 

"Przyjmowanie i realizacja zamówień

  1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat towarów Sklep zamieszcza na stronie sklep.gerlach.org.pl
  2. Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez strony internetowe sklep.gerlach.org.pl. Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do Sklepu.
  3. Klient, składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem.
  4.  W zamówieniu Klient dokonuje:
    1. wyboru zamawianych towarów
    2. oznaczenia sposobu dostawy oraz adresu dostawy i adresu na jaki ma być wystawiona faktura (mogą to być różne adresy),
    3. wyboru sposobu płatności
  5.  W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia Klienta, Sklep ma prawo do odstąpienia od realizacji umowy w terminie 30 (trzydziestu) dni, licząc od daty jej zawarcia. Jeżeli przewidywany termin realizacji zamówienia jest dłuższy niż 30 (trzydzieści) dni, Sklep ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie przewidzianym do realizacji danego zamówienia. Jeśli Klient dokonał zapłaty za towar - Sklep zwróci Klientowi należność za towar, w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od anulowania zamówienia.
  6.  Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
  7.  Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.".
Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten regulamin.

Przy obecnie panujących standardach E-commerce takie zachowanie sprzedawcy jest dla mnie conajmniej dziwne.

W momencie gdy zapytałem o dostępność, odpowiedź pozytywna była błyskawiczna. Ja równiez natychmiast złożyłem przez sklep zamówienie i otrzymałem automatyczny mailing że zlecenie jest w realizacji. To było w czwartek 24.07.2014. 

Pomimo 3 maili z pytaniem co z moim zleceniem - cisza. Telefonu na stronie brak.

I jak tu się nie denerwować  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Kolego, napisałem ci jak najszybciej skontaktować się z producentem.

Co prawda jeden z kolegów uznał to za atak na pryncypia i sojusze, ale to chyba najlepsza droga.

Załóż tam konto, pogadaj z nimi i opisz tu jak załatwiono twoją sprawę.

A radę, żeby tam nie narzekać na tego producenta, potraktuj serio, czuli są na wszelką krytykę. Co aż tu odbija się czkawką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie do Was:

Czy w Gerlachu brak kontaktu z kupującym, to normalka?

 

Pytam, bo po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności zegarka  24.07.2014 kupiłem u nich Batorego 'Big Date' i do tej pory żadnego odzewu na moje maile, a nr telefonu na stronie nie uświadczysz...

 

Zalezy mi na szybkiej wysyłce, bo jest to prezent i boję się że przesyłka przyjdzie za późno  :o

Znowu ktos uzna ze sie czepiam i ze sie nie znam ale wg mnie prezenty troche wczesniej trzeba ogarniac a nie na ostatnia chwile, to raz. Dwa, to jak sam napisales 24 lipiec to czwartek. Rozumiem ze tez w czwartek zrobiles przelew, tak? Przelew byl tradycyjny czy blyskawiczny? Bo jesli normalny to pieniadze pewnie dotarly w najlepszym razie w piatek. W poniedzialek pewnie zostaly zaksiegowane, tak sadze bo w soboty to bankowcy chyba maja wolne a moze i w niedziele pracuja? ;) skoro zostaly zaksiegowane w poniedzialek a dzis jest sroda fakt ze 30 ale odlicz dwa dni weekendu to nie wiem o co tak sie pienisz? W zebach mieli ci ten zegatek przyniesc we wtorek czy co? Nawet kurier by tak szybko nie dotarl.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.