Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorystyka subtarczek, kojarząca się luźno z budyniem waniliowym  :D

 

d1zpse9d3ceed.jpg

Zresztą na etapie ostatecznych renderów był pokazywany na takimż budyniowym pasku co w sumie tworzyło obraz budyniu waniliowego z sokiem wiśniowym, ktoś rzucił take hasło, przyjęło się i już zostało  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hehe, fajna historia, która jest barwnym fragmentem procesu dyskusji i projektu, i którą ciekawie wpleciono w formę ostateczną. Super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info:)

 

ciekawy ten nowy projekt. interesujace jest umieszczenie pokretła - inaczej niż normalnie, bedzie rzucało się w oczy:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pojawiających się głosów odnośnie użytkowania koronki to jako właściciel Żubra mogę powiedzieć że nie stanowi ono większego problemu i nie wpływa na funkcjonalność zegarka. Oczywiście sposób nakręcania jest inny niż w "zwykłych" zegarkach ale do opanowania. Ja nakręcam go kciukiem nie łapiąc w palce koronki - to jedna z "wariacji" na temat nakręcania podobna do tej gdy koronkę nakręca się palcem wskazującym od spodu gdy koronka jest bardzo mała. Z zapowiedzi wynika też że w najbliższym czasie ok 1 miesiąca pojawi się dedykowane silikonowe nasadowe pokrętełko które proces nakręcania ma usprawnić dla osób nie chcących nakręcać Żubra kciukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisałem tu nic od 2 lat pewnie... owszem czytam czasem.

Ale żubr to jest coś tak mega, że cieszę się, że udało mi się być na liście wybrańców!

Tak na meszu:

8E4DB0D0-9C4B-435C-9767-017DAE274B47_zps

IMG_3543_zpsc33328ff.jpg

Edytowane przez Prezesso79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też podoba się na meshu. Ostatnio używam ich chyba częściej niż pasków. Może taka chwilowa fascynacja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujący niewątpliwie projekt , chociaż zegarek o takim charakterze zupełnie nie dla mnie .

Zdecydowanie jednak wolę "polskiego" Chińczyka niż chińskiego "Szwajcara" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięęękny zegarek, koniecznie na pasku oczywiście, chyba na drugie forum też muszę się zapisać, może by mnie nie ominął :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny to fakt. W zasadzie , jestem nowy i nie zdawałem sobie sprawy, że My robimy takie zegarki. Myślę  się , że w planach na najbliższy czas znajdzie się CWS Sokół 1000 ew OTAGO z niebieską Tarczą.  Zgadzam SIe z przedmówcą, NApasku wyglądają lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie bardziej przemawia mesh :) Ogólnie bardzo ciekawy - interesujący zegarek. Nietuzinkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie techniczne pytanie. Czy jest na forum ktoś z Gerlacha? Mam jedno pytanko i jeśli ludzie od tego projektu są użytkownikami forum, to byłoby mi łatwiej niż przez ich stronę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przez forum CW - tam na pewno ktoś z Gerlacha bywa... czasami :rolleyes:

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się domyśłam. Sądziłem, że tu również mają swoich ludzi  B)  Nie mam konta na CW, dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdzieś jest już na forum, ale zapytam mimo wszystko ponownie, jako forumowicze mamy jakąś zniżkę na zakup GERLACHów w oficjalnym sklepie internetowym?

 

Pytam gdyż jestem zainteresowany BATORYM lub NAVIGATOREM ;) Nota bene, ktory Waszym zdaniem jest lepszy? Pytam pod kontem wykonania i mechanizmu, gdyż zdaję sobie sprawę, że są to 2 rodmienne zegarki ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promocja na Navigatory. 300$ z przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promocja na Navigatory. 300$ z przesyłka.

na stronie producenta?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promocja na Navigatory. 300$ z przesyłka.

sprawdzałem, życzą sobie kodu rabatowego... za przesyłkę trzeba płacić 30pln...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pk_kamil proszę

 

http://gerlach.org.pl/crazy_santa.html

 

Płatność jest Paypal 350$ z przesyłką. Po kursie PP pewnie wyjdzie ponad 1220 zł.  


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pk_kamil proszę

 

http://gerlach.org.pl/crazy_santa.html

 

Płatność jest Paypal 350$ z przesyłką. Po kursie PP pewnie wyjdzie ponad 1220 zł.  

dzięki... patrzyłem na tradysyjny sklep... zresztą już nieważne ;) dzięki :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma tego? PZInż. Lux Sport

Jakie odczucia?

Może jakieś zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.