Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcza, lub nadruk na niej, IMO jest przesunięta w prawo. Na Twoim Daito zdjęciu widać, iż z lewej strony pomiędzy indeksami a ringiem tachymetru jest przerwa, z prawej indeksy dotykają pierścienia.

Na fotce, którą zamieściłeś na CW widać to dokładnie:

http://i67.tinypic.com/kcc5f8.jpg

Widać też, że wskazówki nie znajdują się centralnie w otworach.

I prawdopodobnie wszystkie białe tak mają ;)

#220 i dalej:

http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=25070&postdays=0&postorder=asc&start=210

Co nie zmienia faktu, że to fajny zegarek, i gdybym tolerował bakterie na nadgarstku, to pewnie bym kupił ;).

A insza inszość, że gdyby nie fotki makro to pewnie nikt by nie zauważył ;)

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza, lub nadruk na niej, IMO jest przesunięta w prawo. Na Twoim Daito zdjęciu widać, iż z lewej strony pomiędzy indeksami a ringiem tachymetru jest przerwa, z prawej indeksy dotykają pierścienia.

Na fotce, którą zamieściłeś na CW widać to dokładnie:

http://i67.tinypic.com/kcc5f8.jpg

Widać też, że wskazówki nie znajdują się centralnie w otworach.

I prawdopodobnie wszystkie białe tak mają ;)

#220 i dalej:

http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=25070&postdays=0&postorder=asc&start=210

Co nie zmienia faktu, że to fajny zegarek, i gdybym tolerował bakterie na nadgarstku, to pewnie bym kupił ;).

A insza inszość, że gdyby nie fotki makro to pewnie nikt by nie zauważył ;)

 

No i wychodzi że masz rację... znaczy że jednak do lekarza od oczu muszę śmignąć bo po tym jak Muchacho swoją "krzywiznę" odkrył to oględziny dokładne zapodałem... :)  Jednak nie wpadłem na to żeby użyć zumu i foty... a pod szkłem nie wypatrzyłem...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak nie wpadłem na to żeby użyć zumu i foty... a pod szkłem nie wypatrzyłem...

​A temu to się w ogóle nie dziwię, gdyż to przesunięcie ma wymiar pewnie dziesiątych części milimetra (wg fotek jest mniejsze niż szerokość "kreski" indeksu). Analogicznie z przemieszczeniem osi w otworach tarczy. Pewnie gdyby nie wasze zdjęcia makro, też nic bym nie zobaczył.

Smaczek taki ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, potwierdzam. Tarcze, przynajmniej w bialej wersji sa krzywo wydrukowane. Ogladalem kilka zegarkow roznych osob w internecie i wszystkie maja dokladnie ten sam problem. Ja juz to zaakceptowalem bo zegarek bardzo mi sie podoba i z ogromna radoscia go nosze :)

Ale rozumiem, ze dla wielu osob z wrodzonym perfekcjonizmem moze to byc dyskwalifikująca wada

 

24493766862_3da3b95166_b.jpgG. Gerlach Enigma by muchacho86, on Flickr


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież też otworki na ośki są przesunięte lekko. To chyba nie tylko nadruk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pierwszym zegarku tarcza byla krzywo zamontowana i przez to otwory tez byly przesuniete. Teraz otwory sa idealnie wysrodkowane, ale mimo wszystko tarcza jest troche krzywo. Wiec to nadruk jednak :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wymieniony masz. Ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież twierdze, ze każdy producent może dać plamę i najważniejsze jak problem rozwiązuje. Ja po otrzymaniu P.24 jestem więcej niż zadowolony z wykonania.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież twierdze, ze każdy producent może dać plamę i najważniejsze jak problem rozwiązuje. Ja po otrzymaniu P.24 jestem więcej niż zadowolony z wykonania.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

No jak na razie to problemu właśnie nie rozwiązali.

Zegarek wysłałem na serwis z prośbą o podanie co było w nim wymieniane za pierwszym razem i co wymienili za drugim. Jak się odezwą to napiszę co jest nie tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciła z serwisu moja Enigma. Napisali mi, że została wymieniona wskazówka sekundy i rzeczywiście teraz w pozycji wyjściowej jest ona idealnie ustawiona na godzinę 12 ( wcześniej była przesunięta o pół sekundy w lewo). Mam nadzieję, że to już koniec kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podbiję temat, bo dzisiaj taka limitka forumowa na łapie była :)

012.jpg

013.jpg

014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, ale źle bym się czuł nosząc jeśli nawet w wojsku nie byłem nie mówiąc o tej jednostce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba nie będzie dostępne dla ogółu.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedyńcze sztuki za zgodą organizacji która je zamówiła miały być dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim paskiem/przeszyciem i kolorystyka, to bardziej do wyscigow samochodowych temu modelowi blizej niz do grup desantowych :wacko:

 

ps

wiem, ze to sa kolory znaczka etc., jednak blizej temu do Tagow niz Panerai jesli wiecie co mam na mysli :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poprzeczne to wskaźnik rezerwy chodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na zamówienie, więc GG realizuje to co chciał zobaczyć zamawiający...

Ale mi też się nie podoba ;).  

Tak, to rezerwa chodu.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, ale źle bym się czuł nosząc jeśli nawet w wojsku nie byłem nie mówiąc o tej jednostce.

Słuszna argumentacja.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zas taka argumentacja jest abstrakcyjna :blink:

 

Tzn., ze co - jak nie bylem w wojsku albo jednostce specjalnej, to mam sie dziwnie czuc noszac kurtki armii US (noszone np. podczas wojny w Wietnamie) czy zegarek Panerai (uzywany przez wloskie jednostki specjalne), lub jak mnie stac nigdy sobie nie kupic np. prawdziwego Hammera skoro moja pasja jest armia? Nie rozumiem... :wacko:

A co ze Moonwatchem jak sie nigdy nie latalo w kosmos?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na żadnym z powyższych przedmiotów nie ma znaku konkretnej jednostki. Kurtka wojskowa - ok, kurtka wojskowa z insigniami Zielonych Beretów: weteran, rodzina albo żałosny pozer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... - chyba troche za daleko idziesz... :blink:

 

Co innego konkretne imie, nazwisko, nr zolnierza etc. a co innego symbol jednostki.

Tzn., ze co - taki JLC jak ponizej na reku biznesmena czy kierowcy tira to pozerstwo, bo daleko mu do Sealsow?

post-25547-0-34668500-1457699167_thumb.jpg

 

Od dziecka bawimy sie w wojne, policje itp. Przebieramy sie nawet co niektorzy za zolnierzy SS czy gestapo (rekonstrukcje historyczne, jak rowniez zwykla fascynacja okresem II wojny swiatowej). To ma swiadczyc od razu o braku szacunku do ofiar czy szpanerstwie? No prosze... - troche dystansu -_-

 

Jesli jednostka wyraza zgode i jest to zorganizowane w pelni legalnie, to nie widze w tym nic zlego.

Ktos moze byc pasjonata danej jednostki. Moze nawet do niej probowal sie dostac ale nie wyszlo, to czemu skoro powstaje oficjalny przedmiot z danym logo ma sie wstydzic tego zakladac? :wacko:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.