Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł na testy

 

Koperta bardzo niefotogeniczna, ale na żywo to petarda. Szkoda, że tarcza na bogato. Taki jak Submarine, ale w 316L byłby super. Na fejsie GG pokazali wersję w mechaniku bez chrono (ufff) i pewnie wykosi z kolekcji Vratkę Chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk :)

 

G. Gerlach Karaś by muchacho86, on Flickr

Można tego Karasia już kupić? Zawsze chciałem mieć zegarek-chronograf ze wskazówkami jak ACZs, a ten wygląda świetnie...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karaś wygląda całkiem fajnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta bardzo niefotogeniczna, ale na żywo to petarda. Szkoda, że tarcza na bogato. Taki jak Submarine, ale w 316L byłby super. Na fejsie GG pokazali wersję w mechaniku bez chrono (ufff) i pewnie wykosi z kolekcji Vratkę Chrono.

A gdzieś coś więcej o tej wersji jest czy tylko zdjęcia na fb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie GG pokazali wersję w mechaniku bez chrono

Widziałem, wygląda fajnie, ciekawe jak z grubością będzie, przydałoby się zgubić parę mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, wygląda fajnie, ciekawe jak z grubością będzie, przydałoby się zgubić parę mm.

Właśnie to jest pytanie numer 1. Enigma to klocek. Przynajmniej jak na mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest pytanie numer 1. Enigma to klocek. Przynajmniej jak na mój gust.

Info z pierwszej ręki, grubość koperty będzie niestety bez zmian, więc słabo bo w chrono jeszcze jakoś się to broniło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z pierwszej ręki, grubość koperty będzie niestety bez zmian, więc słabo bo w chrono jeszcze jakoś się to broniło :)

Jakie to szczęście, że mamy rózne gusta, bo byłoby strasznie nudno ;-) Przymierzałem się do Submarine, a to ta sama koperta. Dla mnie proporcie są super. Niestety rudego nie lubię ;-)  Chrono niestety też nie lubię, bo nie używam i tarcza "nieżywa" z małą sekundą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że Karaś to fajny zegarek :)

Na razie zszedł z nadgarstka, bo temperatury słabe na noszenie paska, ale jeśli ktoś chce obejrzeć w centrum Warszawy to proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował/ kupił Dragona?

Jak w tym zegarku sprawuje się mechanizm (rezerwa chodu, punktualność)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował/ kupił Dragona?

Jak w tym zegarku sprawuje się mechanizm (rezerwa chodu, punktualność)? 

A jak się ma sprawować - w środku jest Miyota 9015 mechanizm szeroko stosowany i popularny,  dokładność mechanizmu jest przyzwoita i da się go całkiem ładnie wyregulować do niewielkich, kilku sekundowych dobowych odchyłek, co do rezerwy chodu to mam ten mechanizm w kilku zegarkach i około 48h sprężyna wytrzymuje, sprzedawca na stronie podaje 40h wiec bardzo zachowawczo.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż on jest chyba wysoki jak Vis, pod rękaw nie wejdzie ;)

Tak, 14,5mm, ale w przeciwieństwie do Visa po łuku, z wypukłym szkłem. Optycznie wydaje się mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras 68

Jaki czołgowy? To wersja cywilna.

taki będzie prawilny:

 

PBpYUgF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerlach, Fundacja ... :)

Fundacja założona w celu tzn optymalizacji podatkowej, firma Gerlach i jej wyznawcy wielokrotnie wyrażali się niepochlebnie nt KMZiZ oskarżając nas o ...komercję sic!  a nie dość, że przekształcili forum china watches w tubę propagandową Gerlacha to jeszcze nie mają żadnych skrupułów w tym aby wykorzystywać KMZiZ w calu promocji swoich wyrobów ( nastawionych zresztą tylko na maksymalizację zysku, a nie ma to nic wspólnego z jakąkolwiek historią zegarmistrzostwa ) . Zrobić tanio - sprzedać drogo i tyle.

 

Na szczęście mamy Polporę, Balticusa, VC itp bo Gerlach jaki jest każdy widzi ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odmienne doświadczenia z Gerlachami.

 

Uczestniczylem w zakupie dwóch stosunkowo niedrogich zegarków (Dzik i Otago). Jeden serwisowalem bezproblemowo, a zegarki służą ich obecnemu właścicielowi od trzech lat bez zarzutu i sprawiaja wiele radości.

Edytowane przez leoric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Gerlach Navigator i nie dalej jak trzy dni temu poszedł w świat. Zachwyt minął bardzo szybko , koronka bezela potrafiła go przestawić podczas noszenia , tak lekko chodził przy czym bujał się na boki. Słabe wykonanie. G Gerlach prędko w mojej kolekcji nie zagości. Tyle w temacie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerlach, Fundacja ...[/size] :)

Fundacja założona w celu tzn optymalizacji podatkowej, firma Gerlach i jej wyznawcy wielokrotnie wyrażali się niepochlebnie nt KMZiZ oskarżając nas o ...komercję sic! a nie dość, że przekształcili forum china watches w tubę propagandową Gerlacha to jeszcze nie mają żadnych skrupułów w tym aby wykorzystywać KMZiZ w calu promocji swoich wyrobów ( nastawionych zresztą tylko na maksymalizację zysku, a nie ma to nic wspólnego z jakąkolwiek historią zegarmistrzostwa ) . Zrobić tanio - sprzedać drogo i tyle.

 

Na szczęście mamy Polporę, Balticusa, VC itp bo Gerlach jaki jest każdy widzi ..

Dość radykalne i ostre stwierdzenie :(

 

Od paru lat jestem uczestnikiem obydwu forów i zaobserwowałem, że na obu występują takie same zjawiska, o których był uprzejmy wspomnieć Dariusz. Na szczęście są zwykli użytkownicy niezamieszani w powyższe ;) i to oni stanowią wartość, dla której warto tu zaglądać :P

 

P.S. Nie jestem niczym ambasadorem, takie zastrzeżenie na wszelki wypadek. Zwykły użytkownik ze mnie i już ;)

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, z jednym małym wyjątkiem tzn na KMZiZ zawsze można było pisać i reklamować Gerlacha i nie wolno było obrażać kogokolwiek a na CW obrażanie KMZiZ nie tylko było normą ale było wspierane systemowo

Taka mała różnica 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, z jednym małym wyjątkiem tzn na KMZiZ zawsze można było pisać i reklamować Gerlacha i nie wolno było obrażać kogokolwiek a na CW obrażanie KMZiZ nie tylko było normą ale było wspierane systemowo

Taka mała różnica

 

Stare dzieje, ale to fakt. Dzisiaj nikt sobie, IMO, głowy tym nie zawaraca (takie mam wrażenie). Poza powyższym uważam, że Gerlach zasługuje na tyle samo uwagi co wymienione przez Ciebie marki


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Zrobić tanio - sprzedać drogo i tyle.

 

 

Czyli jak wszyscy ;)  z tym że to nie o to chodzi bo błędy mogą się zdażyć każdemu, chodzi o to jaki jest stosunek sprzedającego do kupującego, o dobry obyczaj i takie tam... pierdo lamento które kiedyś było wartością, a obecnie... kasa się tylko liczy. 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wszyscy ;)  z tym że to nie o to chodzi bo błędy mogą się zdażyć każdemu, chodzi o to jaki jest stosunek sprzedającego do kupującego, o dobry obyczaj i takie tam... pierdo lamento które kiedyś było wartością, a obecnie... kasa się tylko liczy. 

 

Podejście do klienta jest takie, że zrobią wszystko żeby wcisnąć towar, niby naprawili i wysłali błyskawicznie, chociaż towar ZWRÓCIŁEM - nie reklamowałem, nie wspominając że o niczym mnie nie poinformowali ale zdjęcia potwierdzającego numer seryjny zegarka wraz z wadą zrobić nie potrafią (tak, nadal takowego nie dostałem), brzmi niedorzecznie/nielogicznie?

 

Otóż to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nawet do prokuratury latali ( fundacja G.Gerlach ) z PIERDOŁĄ przeciw jakiemuś bzdurnemu wpisowi na KMZiZ na co mam dowody i chętnie je zaprezentuję 

Oczywiście sprawa umorzoną bo to typowe pieniactwo było ... tym się różni Gerlach od każdej innej firmy na naszym rynku czyli podejściem do rynku, klienta etc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.