Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Garmin to komputer, akurat mój dla sportowców.

Ja komputera używam do czegoś innego, ale co kto lubi :D nosić na ręce również.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne rodzaje komputerów np. jabłka, windowsy... w aucie też mam komputer :D

A to co kto używa w zależności od potrzeb.

Dla niektórych nowoczesna technologia, komputery, informatyka to word

dla innych coś poza pisaniem np. na forum. Tak to już jest....

Co nie zmienia faktu, że ja /nie tylko ja/ całkowicie zboczyłem z torów..... tej dyspoty  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest awaryjność, tylko po prostu ten typ tak ma, jeśli chodzi Ci o niedokładne trafianie w indeks na godz. 12.

Podobnie jest w pierwszych Vratkach, ten sam mechanizm.

A jeżeli chodzi o cytuję: ..."nie działa"... to pewnie koledze maka chodziło o to, że brak sekundnika !!!

 

Burns, to Ty? ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Garmin to komputer, akurat mój dla sportowców. Ale to zupełnie nie na temat :D    

 

To całkowicie wyczerpuje temat w kwestii rozmowy z Tobą o zegarkach

Garmin mówisz... trudno nazwać zegarkiem coś co jest wyposażone w akumulator który przy pełnym korzystaniu z funkcji w jakie jest wyposażony, działa 14 godzin (info dla modelu fēnix 5S z włączonym trybem GPS z nadgarstkowym pomiarem tętna). Po wtóre - nie wiem jaki sport musiałbym uprawiać aby potrzebować do tego komputer - chyba jedynie nurkowanie głębinowe, ale tutaj Garmin się nie nada bo WR 100 ma :P

Tylko nie pisz że jak się nie korzysta z niektórych funkcji to NAWET DWA TYGODNIE bateria wytrzyma bo to i tak słabo w porwaniu z kilkunastoma latami w przypadku np GW-9400, no i chyba nie po to się kupuje urządzenie za 2 tysie żeby nie korzystać z niego w pełni ;)

 

https://www8.garmin.com/manuals/webhelp/fenix5/PL-PL/GUID-694C4E14-D875-479F-AFB1-2A6A582FF506.html

 

 

DSC03828.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Złośliwy jesteś musisz mieć ostatnie słowo i wszystko wiesz o.... no właśnie o czym??? B)

Dyskusja ze złośliwymi ludźmi którzy nie mają pojęcia o czym piszę.... 

ale muszą mieć ostatnie słowo nie pisząc "grzecznie" - nie lubię!!!

Trochę luzu i ogłady życzę no i dużo Uśmiechu  :D

 

....nie oceniaj ludzi /i urządzeń/ jak ich nie znasz..... Kolego  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

....nie oceniaj ludzi /i urządzeń/ jak ich nie znasz..... Kolego  :rolleyes:

Więc  dlaczego wrzucasz do jednego worka wszystkie polskie mikrobrandy skoro miałeś do czynienia tylko z jednym z nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ostatnie godziny.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/page-23?p=2263951&do=findComment&comment=2263951

 

Pięknie zachowany ORP SOKÓŁ a dodatkowo można pomóc malemu miłośnikowi zegarków.

Zapraszam do licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo Złośliwy jesteś musisz mieć ostatnie słowo i wszystko wiesz o.... no właśnie o czym??? B)

[...]

....nie oceniaj ludzi /i urządzeń/ jak ich nie znasz..... Kolego  :rolleyes:

 

Aleś mi teraz dowalił - aż mi się łyso zrobiło... na kolanie :D tyle że zwykle jak brakuje argumentów w merytorycznej dyskusji to najłatwiej jest posądzić druga stronę o złośliwość, albo zawoalowane złe intencje bądź inne "cuda" z którymi nie da się polemizować czyli sprawić żeby kontr rozmówca zaczął tłumaczyć że "nie jest koniem" - to stała praktyka na wszelkich forach i panelach dyskusyjnych.

 

Z doświadczenia za to wiem że jeśli na treningi w którym miałem przyjemność uczestniczyć przychodzi "gość" z "wypasionym" urządzeniem "dla prawdziwych sportowców" za kilka tysi na łapie to w 10% drugi raz "sprzętu" na łapsko nie zakłada, a w 90% więcej na trening nie przychodzi - bo po pierwsze trening jest tak intensywny że nie ma czasu, albo sensu sprawdzać wskazań wyświetlanych na urządzeniu, a po drugie urządzenie na łapie przeszkadza. Chyba że urządzenie wykorzystujesz do biegania - ale tutaj też stoję na stanowisku że jeśli masz potrzebę mierzenia funkcji życiowych biegając to powinieneś zaopatrzyć się w holter ciśnieniowy bo jego wskazania są  dużo dokładniejsze i akceptowane przez lekarzy kardiologów. 

 

Moim zdaniem różnica między zegarkiem a urządzeniem takimi jak Garmin jest taka że zegarek stanowi rodzaj biżuterii, dodatku do ubioru, dookreśleniem Twojego stylu, zegarki są ponad czasowe i są funkcjonalne przez długie lata, a urządzenia wielofunkcyjne takie jak Garmin są gadżetami - czyli wynalazkiem który ma zająć Twoją uwagę u stworzyć iluzję funkcjonalności, ale bez których można się obejść i które często przeszkadzają zamiast pomagać, ponad to urządzenia te z założenia są nie trwałe bo nie ukrywajmy - za 5 -10 lat jego współpraca (o ile wymienisz akumulator - bo ten zacznie tracić pojemność a po około 300 ładowaniach będzie się nadawał do wymiany)  z nowymi urządzeniami z którymi można go sparować będzie utrudniona, bo system się zmieni, aplikacje przestaną działać albo przestaną być uaktualniane, w sportach siłowych, gdzie można by go wykorzystać sprawdza się średnio bo jest zbyt delikatny i tutaj dużo lepiej sprawdza się g-shock - który jest uboższy w funkcje ale posiada te które są przydatne i związane z mierzeniem czasu.

 

W związku z powyższym nie da się porównać zegarka do urządzenia typu Garmin, nie da się powiedzieć że jeden jest gorszm a drugi lepszym, bo to są dwie zupełnie odmienne od siebie produkty - mają inne przeznaczenie i najczęściej inny target... wspólna cech jest tylko taka że się je nosi na nadgarstku i że oba mogą mierzyć czas.

A co do mojego luzu to uwierz mam go sporo - i nie musisz się o niego martwić... a posiadanie własnego zdania i umiejętność bronienia go przy pomocy merytorycznych argumentów to nie jest przejaw złośliwości  ;)

 

DSC03384.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest.

DW-5600E :)

EOT


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomyłka - tematy mi się pomyliły... 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest dostępny jakiś kod rabatowy czy coś takiego na stronie gerlacha? Pytam bo coś tam widziałem na czwartym wymiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauroczył mnie, a że już od dawna o nim myślałem, więc ... ;)

 

20180605_145757_p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przejściowo fajny zegarek.

Uważam, że w tej cenie, to naprawdę fajne zegarki, podobnie jak Enigma.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w tej cenie, to naprawdę fajne zegarki, podobnie jak Enigma.

 

 

Tyle że w tej cenie jest spora konkurencja.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten w nowszej kopercie i koronka od bezela ciężej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w tej cenie jest spora konkurencja.

Spora? Raczej nie, czy myślisz o Bambino, SKX-ach, Mako/Big Mako lub Vratislavii? Co kto lubi i co mu się podoba :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spora? Raczej nie, czy myślisz o Bambino, SKX-ach, Mako/Big Mako lub Vratislavii? Co kto lubi i co mu się podoba :)

 

 

W cenie Navigatora masz np Seiko SARB035 :).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Dan Henry. Ale i tak fajny jest Navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie Navigatora masz np Seiko SARB035 :).

Ale SARB to całkiem inny zegarek, bardziej wizytowy, zresztą mam SDGM'a więc po cholercie mi SARB :D

A Navigator ma taki trochę sportowy charakter, pasuje do luźniejszego stroju i większość pasków mu pasuje, ale to oczywiście moje zdanie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale SARB to całkiem inny zegarek, bardziej wizytowy, zresztą mam SDGM'a więc po cholercie mi SARB :D

A Navigator ma taki trochę sportowy charakter, pasuje do luźniejszego stroju i większość pasków mu pasuje, ale to oczywiście moje zdanie.

W pełni się zgadzam - Navigator to zegarek bardziej uniwersalny niż SARB, pasuje w zasadzie do wszystkiego, doborem paska można swobodnie regulować styl - tylko ważne żeby mesh'a nie zakładać bo okrutna kicha ;):)

 

DSC04857.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam - Navigator to zegarek bardziej uniwersalny niż SARB, pasuje w zasadzie do wszystkiego, doborem paska można swobodnie regulować styl

Cieszę się Piotr, ze się ze mną zgadzasz :)

W różnych odcieniach brązu chyba mu najfajniej, skóra, nato, ale i na czarnym pasku też daje radę. Pole do popisu jest ogromne, nawet z bardziej odważnymi kolorami można popróbować.

Wg mnie konkurencja jest raczej marna dla Navigatora, ostatnio jedynie Doriana Hami wiszący na bazarku był podobny (kompresor).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.