Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowie nie ma , przynajmniej w Bonarce. Sokół nurek czy ten drugi ??? Jak nurek to mam dzika , można obejrzeć jakoś.

Edytowane przez gunit82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sokoła zobaczyć, a jak przyjeżdżam do Polski to do Krakowa właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sokoła zobaczyć, a jak przyjeżdżam do Polski to do Krakowa właśnie.

A nie da się zamówić, a w razie czego odesłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ale wolałbym wejść do sklepu, przymierzyć, sprawdzić czy wszystko ok i kupić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras 68

nadal w użyciu, jestem b.zadowolony, żadnych usterek...u7oLvZf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zegarki tej firmy dwa razy na żywo podczas targów w Łodzi. Rozmawiałem też z jednym z właścicieli (lub jej pracownikiem) na pierwszych (chyba rok 2018) na których byłem. Konkluzja była taka, że krytyka tej firmy to jest ,,robota" konkurencji... Chwilę potem oglądałem zegarki, i niestety mam o nich średnie zdanie. Ja wiem, że za kwotę np. 1300 złotych nie należy się spodziewać jakości z ,,wyższej półki", ale źle wycentrowana tarcza na kilku zegarkach to nie jest dobra reklama podczas targów i nie wymaga meganakładów finansowych.

Piszę to z przykrością, bo jestem ekonomicznym patriotą, i wolałbym kupić produkt polskiej firmy niż obcej - ale nie zamierzam płacić więcej za produkt, który de facto w moim odczuciu nie spełnia oczekiwań.

Pozostaję z życzeniem, że to się zmieni.

Edytowane przez furraan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Gerlacha, mogę tylko powiedzieć, że miesiąc temu kupiłem u nich pasek do zegarka (a mogłem podobny na Allegro!), po czym zapadła straszliwa, brzemienna znaczeniami cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Gerlacha, mogę tylko powiedzieć, że miesiąc temu kupiłem u nich pasek do zegarka (a mogłem podobny na Allegro!), po czym zapadła straszliwa, brzemienna znaczeniami cisza.

 

Na ich stronie kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha

Pisz do nich poprzez post na ich profilu na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerlach miał zrobić divera z trytem ale jakoś to ucichło.Dzieje się co w tym kierunku?

Pytałem ich o to regularnie co sześć miesięcy przez pięć lat, ale systematycznie nie odpowiadali. To był chyba taki ich sposób dyskretnego powiadomienia, ze zrezygnowali z planów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda .Polski tryciak moze by zrobił trochę fermentu.

Zareklamowali jako "wkrótce", odczekałem grzecznie rok, a potem kupiłem Deep Blue a następnie Trasera. Nie ma na co czekać moim zdaniem, oni są niepoważni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszy z Gerlachów ;)

 

Hmmm... z Gerlachów może i tak... choć to paskudny zegarek... :P:D

 

DSC05437.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące już czekam na zakupiony pasek do zegarka. Kontaktu z producentem - żadnego.

Pisałeś na ich profilu na FB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na adres z ich strony i na adres, z którego dostałem potwierdzenie dokonania zakupu. Pare razy. Umarli tam wszyscy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na adres z ich strony i na adres, z którego dostałem potwierdzenie dokonania zakupu. Pare razy. Umarli tam wszyscy?

Pisz na FB. Niektórym to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem się powtarza co jakiś czas i jest tutaj opisywany.

Wszyscy piszą, że jedynie kontakt przez FB działa.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fb napisałem w zeszłym tygodniu. Chyba po prostu zwinęli mi pięć dych. Zabrakło im na wódkę.

Nie widzę tam wpisu, może usunięto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fb napisałem w zeszłym tygodniu. Chyba po prostu zwinęli mi pięć dych. Zabrakło im na wódkę.

Nie zabrakło, odbierz proszę PW

 

Jednocześnie dla informacji wszystkich forumowiczów jestem starym-nowym użytkownikiem forum, mój dawny nick na forum to sszwedo.

Jestem współwłaścicielem G.Gerlach i zarejestrowałem się ponownie po 10 latach nieobecności na forum głownie po to żeby wyjaśniać sprawy podobne do tej. Służę także odpowiedzią na wszelkie pytania dotyczące naszej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka dni od czasu kiedy wysłałem PW do Sierżanta, niestety brak odpowiedzi. Poniżej wklejam tekst PW jakie wysłałem do Sierżanta, wysłałem dwie takie wiadomości o identycznej treści. Zanim zarejestrowałem się na forum poprosiłem kolegę o to żeby w moim imieniu skontaktował się z Sierżantem, też brak odpowiedzi.

 

Zastanawiam się teraz czy aby wpis Sierżanta Juliana nie był kolejny fejkowym wpisem po to tylko żeby oczernić naszą firmę, wnioski wyciągnijcie sami.

 

"Cześć

Nazywam się Sylwester Szwedo( mój stary nick na tym forum to sszwedo, takiego używałem zanim odszedłem z forum) Reprezentuję G.Gerlach.

Specjalnie w Twojej sprawie założyłem konto na KMZIZ. Proszę podaj mi swoje dane na jakie zostało złożone zamówienie to znaczy imię, nazwisko i ewentualnie numer zamówienia. Niestety nie odnotowaliśmy nigdzie informacji od Ciebie że nie otrzymałeś przesyłki. Bez danych o których napisałem wyżej nie będę mógł zweryfikować czy przesyłka do Ciebie została wysłana. Jeżeli nie to natychmiast po weryfikacji wyślemy Ci zamówimy towar. Z góry przepraszam za niedogodności.

Pozdrawiam Sylwek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.