Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W kokpicie pewnie nie, ale kilka razy już GG robili zamówienie dla pilotów. Ostatnio chyba dla Strategic Airlift Capability.

Oczywiście ktoś kto zna pilotów może mnie poprawić, ale ja bym raczej brał Protreka albo coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Laponek napisał:

https://odczasudoczasu.pl/2016/10/g-gerlach-dywizjon-303-zegarek-dla-pilotow-wojska-polskiego/

Czy to prawda, czy rzeczywiście współcześni polscy piloci noszą zegarki gerlach dywizjon 303?

Tak to prawda, G.Gerlach robił zegarki dla pilotów Migów 29 z 23 BLT, robiliśmy też zegarki dla Zespołu Akrobacyjnego Biało - Czerwone Iskry ( te dwa zamówienia były personalizowane imiennie), dla 41 BLT w Dęblinie, wyprodukowaliśmy także limitowaną do 47 sztuk serię zegarków dla lotników związanych z An-2  Antek. Zegarki dla SAC  to jedno z ostanio zrealizowanych zamówień lotniczych.

Edytowane przez svedos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sanik napisał(-a):

Dobre oko ☹️

Nie moje 😊

Kolega @blut wypatrzył.

4 minuty temu, arek314 napisał(-a):

Pewnie na stronie sklepu są zdjęcia wersji przedprodukcyjnej..20210322_080253.jpg

 

Co powinni zmienić.

Osobiscie mnie zniechęciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy popełniają nawet najwięksi.  Choć tutaj , jak kolega powyżej wspomniał,  to raczej nie błąd,  tylko była to pewnie wersja prototypowa. Gerlachy mają fajne zegarki i nie warto się zniechęcać.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest zdjęcie z ich strony tylko ze sklepu Od Czasu do Czasu. Ja bym taki kupił dla wartości kolekcjonerskiej, ten "STELL" też dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma kalendarza w języku polskim, fajny smaczek by to był. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, albo patent z datą w 2 językach, o I A7750 to wspiera. Generalnie fajny zegarek wyszedł, spokojnie wart tych 3 tyś, tym bardziej że pudełko pierwsza klasa, a zestaw w pudełku bogaty jak w Xicorr.

Zdjęcie z rana: lotnik obserwuje z wysoka :)20210323_143840.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten zegarek bardzo podoba i jeśli go założę to... do niego będę dopasowywał inne części garderoby 🙂
W salonie mamy zegarek z pełnym deklem!

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.03.2021 o 22:17, Sierżant Julian napisał(-a):

bo strasznie nie pasuje mi do niczego

Czyli pasuje do wszystkiego 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kontaktu do Gerlacha. Formularz na stronie nie działa, telefon tam umieszczony nie odpowiada. Potrzebuję części lub znaleźć zegarmistrza ich firmowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami ktoś z GG tu zagląda, ale ja bym spróbował przez Facebook. Jest tam tel komórkowy.

E: I to telefon samego szefa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alb123 napisał(-a):

Szukam kontaktu do Gerlacha. Formularz na stronie nie działa, telefon tam umieszczony nie odpowiada. Potrzebuję części lub znaleźć zegarmistrza ich firmowego. 

Odpisałem na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu podobała mi sie foka, niestety mogę już o tym zegarku zapomnieć, później spodobał mi się żabol (idealny dla kibica Górnika), tyle że boje si tego typu koperty. Wiem wiem znów będę żałował  :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu podobała mi sie foka, niestety mogę już o tym zegarku zapomnieć, później spodobał mi się żabol (idealny dla kibica Górnika), tyle że boje si tego typu koperty. Wiem wiem znów będę żałował 
Ten stop nie brudził zauważalnie jak miałem. Jeśli się do czegoś przyczepić to słaba luma i tak sobie działający bezel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I F.O.K.A i Żabol od lat nie są dostępne, zegarki rozeszły się od ręki i tylko nieliczne egzemplarze trafiły na rynek poza forum CW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.