Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darekmp3

A gdzie obraziłem Jacka? Napisałem, żeby nie powielał swoich opinii.

Mój "wkład" w ten temat to raptem 3 posty. Żaden na temat zegarka, natomiast wszystkie 3 po to, żeby załagodzić atmosferę. Nie rozumiem Twojej decyzji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz skonczylem,bo bedzie pretekst,zeby nastepny temat poszedl do kosza.

@Piotr Ratyński, dokładnie przestańmy omawiać wypowiedzi innych :)

Tyle w temacie.

 

edit

@Janku, ja tez skończyłem, myślę że zegarki obroną się same :)

Mod.

No i po co to pisać? Nic tu nie ma na temat, wiec chyba tylko dlatego, żeby jątrzyć i zaczepiać.

Przecież to jest właśnie dawanie pretekstu. Kadży normalny jak kończy to poprostu przestaje pisać, a nie ogłasza tego wszem i wobec, chyba tyko po to żeby klakierzy bili brawo.

@wielebny - to Ty nie powinieneś omawiać wypowiedzi innych, ja mam obowiązek.

 

A gdzie obraziłem Jacka? Napisałem, żeby nie powielał swoich opinii.

Mój "wkład" w ten temat to raptem 3 posty. Żaden na temat zegarka, natomiast wszystkie 3 po to, żeby załagodzić atmosferę. Nie rozumiem Twojej decyzji ;)

Mod.

Czytasz i dalej nic nie rozumiesz. Gdzie w cytowanym przeze mnie regulaminie masz napisane o obrażaniu? Wszystkie Twoje wypowiedzi były OT i na dodatek zaczepne i dlatego dostałeś ostrzeżenie. W sprawie mojej decyzji pisz na PW.

Edytowane przez Piotr Ratyński

Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziękuje za opinie na temat tego zegarka. Mimo że rozmowa obrała niemiły ton jak i sam zegarek posada troszkę wad to bardzo mi się podoba.

pozdrawiam


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Nic nie stanowi lepszej zachęty aby zainteresować się bliżej jakimś zegarkiem, niż obiektywna, merytoryczna i odpowiednio umotywowana opinia Moderatora, oparta na opiniach osób, które osobiście zegarek trzymały w rękach...

Uśmiałem się...

;):) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Nic nie stanowi lepszej zachęty aby zainteresować się bliżej jakimś zegarkiem, niż obiektywna, merytoryczna i odpowiednio umotywowana opinia Moderatora, oparta na opiniach osób, które osobiście zegarek trzymały w rękach...

Uśmiałem się...

;):) :)

Mod.

Ło Boże... A o co znowu chodzi Tobie? Gdzie tu jest napisane coś o zegarku? Czy to tak trudno powstrzymać się od pisania nie na temat?

Od tej pory wszystkie posty nie dotyczące bezpośrednio zegarka wycinam. Wystarczy już te osiem stron, bo wśród nic nie znaczących i nikogo nie interesujących postów o zaprzestaniu pisania i uśmianiu się, trudno będzie znaleźć opinie o zegarku.

Edytowane przez Piotr Ratyński
popr

Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany napiszę coś o zegarku.

1. Podoba mi się.

2. Mechanizm mi nie przeszkadza.

3. Ze zdjęć wynika, że wykonany przyzwoicie.

4. Luma kiepska. Taka sama jest w moim Laco pilocie.

5. Obawiam się że przez specyficzne uszy za duży na wiele nadgarstków

Rzekłem ;)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To ja dla odmiany napiszę coś o zegarku.

1. Podoba mi się.

2. Mechanizm mi nie przeszkadza.

3. Ze zdjęć wynika, że wykonany przyzwoicie.

4. Luma kiepska. Taka sama jest w moim Laco pilocie.

5. Obawiam się że przez specyficzne uszy za duży na wiele nadgarstków

Rzekłem ;)

1. Kwestia gustu, ale to fakt jest OK

2. Mi też nie

3. Dla mnie bardzo średnio, tym bardziej patrząc na cenę ze znanego portalu aukcyjnego....

4. Tak też pisałem

5. Mierzyłem na moim 17,5cm nadgarstku i te części ruchome odstawały "w górę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Mierzyłem na moim 17,5cm nadgarstku i te części ruchome odstawały "w górę".

Uszy są ruchome, wiec to nie problem, żeby je trochę przeprojektować bez zmian samej koperty. A obwód 17,7cm, to jest chyba raczej mały, niż jakiś średni statystyczny rozmiar nadgarstka, szczególnie przy moich 23,5 cm... ;)

Edytowane przez Piotr Ratyński
popr.

Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja rozgrzała się. Potwierdzam testy na podstoliku wrocławskim...ba mam nawet zdjęcie!! Zegarki były naświetlane jeden po drugim mocną latarką ledową...Dzik umarł najszybciej... Uprzedzam, nie jestem hejterem dzika...uważam, że szczególnie tarcza jest w tym zegarku bardzo udana...spokojnie można porównywać do dobrych szwajcarskich produkcji...z kopertą gorzej...widać, że to taki trochę custom ;)...bezel...jest okay...ma luzy ale wiele zegarków je ma wiec nie czynie zarzutu. Pasek nie bardzo pasuje...zdecydowanie lepiej wyglada wcisnieta w ta osłonkę bransoleta.

 

zdjeciej.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Uszy są ruchome, wiec to nie problem, żeby je trochę przeprojektować bez zmian samej koperty. A 17,7cm, to jest chyba raczej mały, niż jakiś średni statystyczny rozmiar nadgarstka, szczególnie przy moich 23,5 cm... :)

 

Tak, ale to wygląda tak jakby one nie były ruchome w obie strony. Powinny się zamknąć "w dół" nawet na 15cm nadgarstku. Zegarek nie był dla mnie za duży, zawet z uszami, ale właśnie jakoś dziwnie to wyglądało. Pewnie z bransoletą było by lepiej bo cięższa. A co do nadgarstka to właśnie zawsze wydawało mi się, że mój to taka średnia krajowa ;) Takie przynajmniej na co dzień spotykam w pracy. 23,5cm to raczej rzadkość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem całego procesu powstawania Bliźniaków , więc ponowię pytanie . Jak rozumieć to zdanie z oferty Dzika i Sokoła : " Wszystkie elementy zostały zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie na potrzeby tego projektu " . Czy to tylko chwyt marketingowy , czy może ten mechanizm został " specjalnie " stworzony na potrzeby tych zegarków ( zmodyfikowany ? ) ?

 

Pozdro


Seiko Ninja Limited Edition

Seiko Orange Samurai Limited Edition

Seiko Black Samurai dwie sztuki

Seiko White Samurai

Seiko Orange Monster

Seiko SARB001

Seiko Black Bullet

 

i jeszcze kilka Seiko i Citizenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny się zamknąć "w dół" nawet na 15cm nadgarstku. Zegarek nie był dla mnie za duży, zawet z uszami, ale właśnie jakoś dziwnie to wyglądało.

Ja bym go chciał jeszcze zobaczyć na prostszym adapterze a`la Glycine..

Na mniejszym nadgarstku mogłoby to całkiem dobrze wyglądać, pasek byłby bliżej koperty.

 

156551d1232307166-what-largest-glycine-they-make-not-one-square-multiple-dials-glycine-f-104-wrist.jpg

glycinef104.jpg

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te zegareczki, i fajna inicjatywa, budżetowy zegarek made in Poland, jestem na TAK i życzę powodzenia.

Gusta są różne i jednym się podoba a innym nie i to normalne. ideał nie istnieje, nie spodobał się ten, ale wierzę że przyszłe modele może się spodobają przeciwnikom tej marki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki adapter jak powyżej byłby lepszy, bo nie posiada tej maskownicy, która sterczy w górę.

Żeby zaspokoić co niektóre tu osoby dodam: to moje zdanie :D:):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki adapter jak powyżej byłby lepszy, bo nie posiada tej maskownicy, która sterczy w górę.

Nie przesądzałbym, ale chciałbym zobaczyć. Na zdjęciu ogólnym (takim folderowym) mógłby wyglądać gorzej, ale na nadgarstku (zwłaszcza mniejszym) mógłby wyglądać lepiej (bez anielskich skrzydełek;).

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki adapter jak powyżej byłby lepszy, bo nie posiada tej maskownicy, która sterczy w górę.

Żeby zaspokoić co niektóre tu osoby dodam: to moje zdanie :D :D :D

 

 

akurat maskownica steczy w górę nie z powodu złej konstrukcji tylko niefortunnie dobranego paska, po założeniu paska cieńszego w części z teleskopem całość ładnie się układa i nie odstaje :) :) :D


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedna fotka na watchadoo, chyba tego samego kolegi co poprzednia.

 

620250d1328481005-sexiest-dive-watch-alive-gerlach-gets-my-vote-dzik6.jpg


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na tej bransolecie wygląda sto razy lepiej niż na standardowym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo. Dla mnie osobiście, akurat pasek jest najsłabszą częścią tego zegarka. Ale jak widać powyżej jest zamiennik. Co się sobie dziwie że mi się podoba, bo ja branzolet jakoś w ogóle.

 

Edytka, ja szyłem taki, fajnie wyglądał imo:

 

img4341nl.jpg

Edytowane przez nick555

FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie całkiem inny zegarek, zyskuje i to dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie całkiem inny zegarek, zyskuje i to dużo.

 

Z wathadoo lub na jakimś meshu... "Firmowy" pasek, całkiem zacny, jest (jak już pisałem) za gruby.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te zegareczki, i fajna inicjatywa, budżetowy zegarek made in Poland, jestem na TAK i życzę powodzenia.

Gusta są różne i jednym się podoba a innym nie i to normalne. ideał nie istnieje, nie spodobał się ten, ale wierzę że przyszłe modele może się spodobają przeciwnikom tej marki :)

 

Przebrnąłem przez wątek i właściwie mógłbym się podpisać pod powyższymi słowami Kolegi Dmn.

Naprawdę fajnie, że komuś się chciało i że ten zegarek powstał. Cieszę się i gratuluję pomysłodawcom, projektantom i wykonawcom.

O jakości się nie wypowiadam, bo zegarka na żywo nie widziałem. Sądząc ze zdjęć, to wygląda na przyzwoicie wykonany, ale to tylko zdjęcia, które niemal z reguły przekłamują, tylko czasem na plus, a czasem na minus. Najbardziej spodobał mi się dekielek :D

Jeśli chodzi o dizajn - cóż, mnie się nie podoba, ale moje zdanie jest mało miarodajne, bo mnie się żaden diver nie podoba, a "ładny diver" to dla mnie oksymoron :D

Jeśli chodzi o jego "polskość" - cóż, nie okłamujmy się, nikt nie robi stricte polskich zegarków, więc czy w "polskim" zegarku cyka szwajcar, czy chińczyk to już dla "czystości etnicznej" jest bez znaczenia.

Pozostaje mieć nadzieję, że nie skończy się na bliźniakach i może pojawi się zegarek, który i ja zapragnę mieć.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję, na ten rok planowane są conajmniej 3 nowe zegarki, każdy w odmiennym stylu. :D


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję, na ten rok planowane są conajmniej 3 nowe zegarki, każdy w odmiennym stylu. :D

 

I tego się trzymajmy. Bez (wyłącznie) jadu ale i bez (wyłącznie) miodu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.