Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Nawigator świetny, Foka tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDC i Nawigator świetnie się zapowiadają ;)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor idealny, jak w hiszpańskim... lubię ten klimat

 

sam0505i.jpg

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka tam wizualizacja :P

m5.jpg

Ogólnie jak widać wersja na bogato bez kompromisów - nakładane indeksy i takie wykończenie tarczy/bezela...

Ja niecierpliwie czekam na nawigatora - od początku mnie zachwycił ;)

Edytowane przez TowRoupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foka do mnie nie mówi niestety, nawigator chyba od początku był wzorowany na tym hiszpańskim forumowcu, a EDC będę miał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wzorowany na kompresorach z lat 60-70 ;)

Ogólnie wg mnie dużo ładniejszy od hiszpańskiego (szczególnie wskazówki). Kolor lumy faktycznie od niego zaczerpnięty ale reszta na plus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się wtrącę jeszcze na temat dzika. Pamiętacie w jakiej cenie był dla forumowiczów? - nie mogę wyszperać nigdzie.. Zastanawiam się nad kupnem z pobudek czysto patriotycznych. Raczej będzie służył jako 3 lub 4, ale jest na tyle ciekawy że się skuszę na niego.. nie jestem fanem chińskiej technologii i wykonania ale może najwyższy czas zmienić zdanie.. ;)

wizualnie na zdjęciach mi się podoba..


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 przy parze 850 przy sztuce, oczywiście jak miałes "bazarkowe"- regulaminowe uprawnienia :)

 

A z ciekawości, skąd wiesz że technologia i wykonanie są chińskie? G.G o tym nigdzie nie wspominają.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 przy parze 850 przy sztuce, oczywiście jak miałes "bazarkowe"- regulaminowe uprawnienia :)

 

A z ciekawości, skąd wiesz że technologia i wykonanie są chińskie? G.G o tym nigdzie nie wspominają.

 

bardziej chodziło mi o środek zegarka.. na razie napisałem maila do chłopaków w sprawie numeru limitacji. od tego zależą następne decyzje..


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to jak najbardziej, sprawdzony dobry robol :)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to jak najbardziej, sprawdzony dobry robol :D

 

Zakupiłem, założyłem - super.. zwrócił już uwagę 2 zegarmistrzów :rolleyes: solidnie wykonany i ma w sobie to coś, dzięki czemu chce się go nisić bardziej niż Tissoty czy inne wynalazki..


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem, założyłem - super.. zwrócił już uwagę 2 zegarmistrzów :D

A tak z ciekawości, to po kiego diabła Wy te zegarki do zegarmistrza nosicie (tuż po zakupie)?

Kupujesz z pewnego źródła. Co ten zegarmistrz ma zrobić? Potwierdzić oryginalność?? :rolleyes:

 

Pytam z czystej ciekawości, bo w moim przypadku, żadnego (nowego) zegarka który kupiłem w ciągu ostatnich 5 lat, jeszcze w życiu żaden zegarmistrz na oczy nie widział. Nie było takiej potrzeby :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja sam np skracam bransolety, przekładam paski i inne podobne pierdoły(podobnie pewnie jak spora część Kolegów),

ale pewnie niektórzy to robią u zegarmistrza.

A w tym przypadku- może właśnie Kolega pasek zmieniał :rolleyes:

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym przypadku- może właśnie Kolega pasek zmieniał ;)

Aj, teraz rozumiem. U jednego zegarmistrza dolną część paska, a u drugiego górną ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, teraz rozumiem. U jednego zegarmistrza dolną część paska, a u drugiego górną ;)

 

szukałem motylka bo klamerka jakoś nie w mym guście.. w zasadzie też pasek silikonowy by się przydał..

raczej autentyczności nie sprawdzałem bo co miałby niby potwierdzić jak pierwszy raz taki na oczy widział..

;)


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zegareczek mi się podoba i to że Polski a nazwami upamiętnia dzielne jednostki które zapisały piękną kartę w historii Naszej MW. Możę pozostał mi sentyment do MW. Co do szczelnośći, będzie test na Ble Hol w Dahab może nawet więcej niż 200m, zdam relację.

 

Pzd be-ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zegareczek zaliczył pierwsze nury na Hańczy, na razie bez paska bo nie mam gumy ani branz. Jest wszystko ok, po strzale z latarki swieci przez cały czas nurania. Wywołał ogólne zainteresowanie (nikt nie miał takiego) i się podobał.

 

 

Pzd be-ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podoba i zdaje egzamin podczas nurkowania w najgłębszym jeziorze w Polsce :-) A tak z ciekawości zapytam, na jaką głębokość schodziłeś be-ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.Gerlach właśnie dzisiaj opublikował pierwsze rysunki nowego zegarka opartego na limitce 303.

 

batory01a.jpg

 

Więcej tutaj: CW/viewtopic.php?t=10170&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Trzeba przyznać, że chłopaki mają rozmach ;) Fajnie to wygląda.

Osobiście trzymam kciuki za powodzenie wszystkich projektów Gerlachów, a jest ich trochę w tym roku.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zaliczył ściankę 40m, adoptowałem starą obudowę od Sunto.

Dziś doleciał "Sokół" jest zabójczy jak na drapieżcę przystało. Wielkie dzięki dla Firmy za suvenir, będzie dopasowany do nadgarska Żonki. Test za tydzień na Piłaknie lub Nartach jak się plany nie zmienią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajnie to wygląda. Osobiście trzymam kciuki za powodzenie wszystkich projektów Gerlachów, a jest ich trochę w tym roku.RG

radekglaz, a ja nie trzymam kciuków, niech poczekają, aż będę miał więcej kasy w portfelu :lol: . Już teraz mam kryzys seksualno-ekonomiczny (patrzę do portfela, a tam wszyscy wiecie co) ;)

Edytowane przez Hendrix89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radekglaz, a ja nie trzymam kciuków, niech poczekają, aż będę miał więcej kasy w portfelu :lol: . Już teraz mam kryzys seksualno-ekonomiczny (patrzę do portfela, a tam wszyscy wiecie co) ;)

Jak to masz "kryzys seksualno-ekonomiczny" ? :o czy należy to rozumieć że korzystasz z "płatnych usług" :P i przez to nie masz kasy ?? :blink:

Tak to mniej-więcej brzmi :P;)

 

A mnie to cieszy fakt, że "Batory" będzie też z czarną tarczą ! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee. To znaczy po prostu, że otwieram portfel, zaglądam do niego, a tam ch... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.