Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

nie, to dywizjon ma wskazówki od batorego :)

Jasne... ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie serduszko przewidziane jest do ww. ?

 

ST2526

 

20120630103433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem jest wszystko w porządku oprócz zamieszania w okolicach godz 12 ;)

 

Kiedyś proponowałem żeby logo przenieść na dół, do wnętrza tarczy sekundowej, w postaci czerwonej "specyfikacji" znanej z okrętowych chronometrów. Po pierwsze, czyścimy górę tarczy, która jest bardziej harmonijna i zrównoważona. Po drugie logo jest w tym układzie ciekawym smaczkiem, gwoździem programu, który przyciąga oko i "robi" ten zegarek:

 

20130212091638a.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej odpowiada z czerwonym w małej tarczy :) Pewnie zdania będą podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą, mi tam nie pasuje w ogóle :)

Najfajniej by było rozbić nazwę zegarka na linii 9-3.

Na razie wiadomo, że mogą być dwie zmiany, jedna z pusherem daty,druga z ramką dużej daty.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej by było rozbić nazwę zegarka na linii 9-3.

Mogłoby być też fajnie jakby zegarek był dużym toolem, busolą 47mm. Tutaj mamy stosunkowo mały zegarek, coś a la zegarek garniturowy stylizowany na marinę. Z taką ilością napisów robi się gęsto, traci się czystą formę. Trzeba szukać rozwiązań minimalistycznych. Dużo nie znaczy dobrze. Właściwie im więcej, tym gorzej.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian obiecał wizualizację, z ramką, przyciskiem i nazwą w linii. Będzie można wyrobić sobie zdanie.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, logotyp pod dwunastką wygląda dobrze, a już z pewnością znacznie lepiej, niż czerwone logo nad szóstką. Natomiast, bardzo brakuje ramki wokół datownika i kiedy ta ramka się pojawi to na logotyp nie będzie już tam miejsca. Wydaje mi się, że sam datownik powinien być trochę niżej i wtedy wszystko byłoby ok, ale nie wiem, czy to konstrukcyjnie możliwe. Może rzeczywiście logo powinno być nad szóstką, ale z pewnością czarne. Żadnej czerwieni na tej tarczy!

 

P.S.

Wiecie może, kiedy zegarek będzie dostępny. Napisał na maila, czy przez formularz na stronie Gerlachów zapytanie jakiś czas temu, ale nie ma odzewu <_<

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sam datownik powinien być trochę niżej i wtedy wszystko byłoby ok, ale nie wiem, czy to konstrukcyjnie możliwe.

Nie da się. Mechanizm ma swój stały wymiar, między innymi odległość datownika od osi

 

 

Może rzeczywiście logo powinno być nad szóstką, ale z pewnością czarne. Żadnej czerwieni na tej tarczy!

Ot, tradycja taka.. marynarska ;) dla mnie ładny smaczek, który notorycznie wykorzystuje np Ulysse Nardin..

 

UN7.jpg

128267150_antique-1962-ussr-russian-navy-marine-ship-submarine-.jpg4391709767_105701975f_n.jpg

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S.

Wiecie może, kiedy zegarek będzie dostępny. Napisał na maila, czy przez formularz na stronie Gerlachów zapytanie jakiś czas temu, ale nie ma odzewu <_<

 

Wstępnie pewnie koło połowy roku, na razie do ogarnięcia jest 303 i Otago (nie wspominając o Foczkach), jednocześnie idą projekty RWD, no i poprawki do tej powyższej koperty.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

A co z zegarkiem trytowym? Macie jakies informacje o dacie startu produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot, tradycja taka.. marynarska ;) dla mnie ładny smaczek, który notorycznie wykorzystuje np Ulysse Nardin..

 

To może napiszę inaczej. Wydaje mi się, że byłoby bardzo trudno dobrać odcień czerwieni, który nie popsuje tego zegarka. Sam nie wiem, jaka czerwień powinna to być. Ciekawe, co zdecydują autorzy.

 

Edit: a może czarny logotyp, ale pod datownikiem, a nad wskazówkami.

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co zdecydują autorzy.

Pewnie zostawią tak jak jest. Dyskusja akademicka ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może napiszę inaczej. Wydaje mi się, że byłoby bardzo trudno dobrać odcień czerwieni, który nie popsuje tego zegarka. Sam nie wiem, jaka czerwień powinna to być. Ciekawe, co zdecydują autorzy.

 

Edit: a może czarny logotyp, ale pod datownikiem, a nad wskazówkami.

 

Logotyp moim zdaniem również powinien powędrować na godzinę 6, ale ze względu na kolor wskazówek chyba lepiej aby pozostał czarny. Oczywiście ramka wokół daty obowiązkowa, bo teraz to wygląda kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a wracając do głównego tematu. Od roku mam Dzika i Sokoła i każdy z nich miał problem bowiem spieszył się około 30 minut na dobę. Sokól po naprawie działa jak złoto a Dzik właśnie jedzie do serwisu. No i oczywiście wachnik działa jak sieczkarnia ale to dość interesujące doznanie i nie przszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a wracając do głównego tematu. Od roku mam Dzika i Sokoła i każdy z nich miał problem bowiem spieszył się około 30 minut na dobę. Sokól po naprawie działa jak złoto a Dzik właśnie jedzie do serwisu. No i oczywiście wachnik działa jak sieczkarnia ale to dość interesujące doznanie i nie przszkadza

Wow. To nadaje zupełnie nowego znaczenia powiedzeniu "Czas szybko płynie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o nowym projekcie Gerlach Żubr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o nowym projekcie Gerlach Żubr ?

 

Ja uważam, ze wyglada bardzo ciekawie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jest to projekt zegarka forumowego CW. Sam projekt jest świetny, mało jest nowych chrono z takim designem - do tego fajne odważne kolorki. Zobaczymy jak wyjdzie na żywo i co Gerlachy zaproponują w normalnej sprzedaży przy użyciu tej koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żubr dla mnie bardzo ciekawy. Może z tego wyjść piękny zegar, na pewno będzie dość oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żubr super wygląda


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o nowym projekcie Gerlach Żubr ?

 

To najlepszy projekt jaki ostatnio widziałem. Super. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem jest wszystko w porządku oprócz zamieszania w okolicach godz 12 ;)

 

Kiedyś proponowałem żeby logo przenieść na dół, do wnętrza tarczy sekundowej, w postaci czerwonej "specyfikacji" znanej z okrętowych chronometrów. Po pierwsze, czyścimy górę tarczy, która jest bardziej harmonijna i zrównoważona. Po drugie logo jest w tym układzie ciekawym smaczkiem, gwoździem programu, który przyciąga oko i "robi" ten zegarek:

 

20130212091638a.jpg

 

Zdecydowanie uważam, że tak byłoby i ładniej i bardziej "klimatycznie". Dopiero teraz zobaczyłem chronometr morski w tej tarczy!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.