Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

sprzęt zaporzyczony od zegarmistrza,zegarmistrz ma 77 lat a robił to jak był w wojsku jak mi zaczął tłumaczyć jak to robił to ch... z tego zrozumiałem.co do wtyczki to faktycznie ryzyko ale on chyba miał takie czasy że nie chciało mu się żyć  ;) więc zrobił jak zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czasy się zmieniły i wtyczkę też by się przydało :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

102mome.jpg

2ltqzo6.jpg

2lx8rup.jpg

 

Witam Kolegów, 

nie jestem specem od Pobiedy, ale ten dekielek mi nie pasuje. Próbowałem założyć taki jak miała Pobieda i tutaj niespodzianka - nachodzi bardzo luźno - jest około 1mm luzu. Jak to możliwe, że ta koperta tak różni się od pozostałych jakie miały Pobiedy? Myślałem, żeby założyć oryginalny na małą warstwę sylikonu, ale nie będzie to zbyt profesjonalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli włożysz mechanizm pobiedy z centralną sekundą, to wszystko będzie pasować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli włożysz mechanizm pobiedy z centralną sekundą, to wszystko będzie pasować :)

 

Czyli ta koperta jest od pobiedy z centralną sekundą? Fakt, że tam dekielek jest inny.. Bo rozumiem, że ten dekielek nie jest od Pobiedy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie ukształtowane dekielki są w nowszych zimach z centralną sekundą, ale z inną kopertą. Tu to nie mam pojęcia co jest oryginalne a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Czyli ta koperta jest od pobiedy z centralną sekundą? Fakt, że tam dekielek jest inny.. Bo rozumiem, że ten dekielek nie jest od Pobiedy? 

Jak inny ? Wyższy żeby pomieścić wysoki mostek, a tu potrzebujesz klasyczny niższy dekiel, lekko wyoblony na krawędzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Kolegów, 

nie jestem specem od Pobiedy, ale ten dekielek mi nie pasuje. Próbowałem założyć taki jak miała Pobieda i tutaj niespodzianka - nachodzi bardzo luźno - jest około 1mm luzu. Jak to możliwe, że ta koperta tak różni się od pozostałych jakie miały Pobiedy? Myślałem, żeby założyć oryginalny na małą warstwę sylikonu, ale nie będzie to zbyt profesjonalnie...

 

Ten dekielek, który jest na zdjęciu to chyba od Prima pochodzi - przemawiają za tym kształt oraz sposób nabicia numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

gdzie mogę naprawić forumowego lotnika moscow classic wersja pvd - koronka wypada  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

U każdego zegarmistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozpoznaje do czego są te większe szkiełka?

post-68206-0-82689400-1480967285_thumb.jpg

post-68206-0-13046700-1480967303_thumb.jpg

post-68206-0-42021000-1480967322_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem rakieta telewizorek?

Znaczy, te z tą płaską częścią

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozpoznaje do czego są te większe szkiełka?

Kurde proszę, niech się okaże, że od pancernika to biorę od razu! :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Mogą być od czegokolwiek. Slava, Rakieta, Wostok, Zaria, Łucz lub od jakiejś innej swiss quality.

 

Trzeba znać dokładne wymiary, żeby do czegoś dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już doszliśmy z Frankim - oba są od Ruchli - gazomierza i telewizorka - franki zadowolony zawinął całość jako miłośnik marki  :)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

No popatrz, farciarz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz już wiadomo kto wykupi wszystkie gazomierze z pobitymi szkiełkami :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do amatorszczyzny da radę ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do amatorszczyzny da radę ;)

Dzięki za odpowiedź! Nie znam się na myjkach, a cena nie jest wysoka....a może będzie alternatywą od płukania w słoiku i machania pędzelkiem ;) Używa ktoś z was podobnego wynalazku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.