Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Powyzszy link opisuje problemy zwiazane z kolami zapadkowymi samego mrchanizmu naciągu. U mnie problemem jest luzna zebatka w wahniku. Wspomogłem się niewielką ilością żywicy co usztywniło połaczenie. Automat nakręca.

 

Pytanko - który starszy? Różnią się nie tylko tarczą ale i kopertą.

post-66877-0-23607800-1487800537_thumb.jpg

Edytowane przez jackie01

Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie prasa wybijająca koperty, po kilku milionach stuknięć się wytarła, w związku z czym koperty z czasem były coraz większe....

 

;):D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) może tylko, że od strony dekla różnią się też ścięciami pod pasek/bransolete.

Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej kopercie byly tez "bociany" 30 kamieniowe, mozliwe ze ktoras jest wlasnie z takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam takiego złomka może być bez balansu  sprężyny   2415A Rodina     wiadomość  PW

 Poljot_2415A.jpg

Edytowane przez MISTYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym takie nawet ze dwa kupił. Może być sam moduł automatu ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś poradzić jak założyć szkło fasonowe w Poljocie stadion? Nie mam pająka. Czy dam radę zrobić to bezpiecznie jakąś domową metodą? Wiadomo, że podejście jest tylko jedno, a w ogóle mi nie wchodzi (na razie próbuję na pękniętym). Dzięki z góry za informacje o trikach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kant pensety dociskaj do boku szkielka z czuciem jednoczesnie naciskajac szklo od gory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niewprawnych rękach pęseta może zarysować rant szkła. Lepiej jest użyć czegoś z tworzywa (np linijki). Ja mam do tego celu strugnięty kawałek bambusowego patyczka.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wciskaniem potrzymaj szkiełko przez chwilę pod żarówką taką starego typu, żeby się delikatnie podgrzało i zmiękło.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Przed wciskaniem potrzymaj szkiełko przez chwilę pod żarówką taką starego typu, żeby się delikatnie podgrzało i zmiękło.

... i żeby zwiększyło wymiary ?

Podgrzał bym raczej kopertę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wciskaniem potrzymaj szkiełko przez chwilę pod żarówką taką starego typu, żeby się delikatnie podgrzało i zmiękło.

Raz tak zrobilem. Suszarką do włosów. Wystarczy doświadczeń :D :D

Szkiełko mi się prawie na drugą stronę wywinęło :D

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba delikatnie podgrzać a nie stopić. Trzymasz kopertę z przyłożonym szkiełkiem pod lampką biurkową i ostrożnie i z wyczuciem linijką/suwmiarką dociskasz szkiełko aż wskoczy.

Patent podpatrzony u zegarmistrza i naprawdę działa.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dało rady. Opcja z lampką nie do końca się udała. Od temperatury szkiełko się lekko odkształciło, na szczęście nieoryginalne, tylko polski zamiennik. Za tydzień kolejne podejście. Nie zdążyłem już dziś wypróbować suszarki.
Dzięki Panowie za porady, bez Was pewnie bym coś nierozważnego zrobił.

post-84140-0-52030800-1488152067_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dostałem komandira na werku 2414, ale ma urwaną koronkę. Odkręcając ją ukazuje nam się wystający mechu wałek. Znalazłem na alledrogo nowy wałek z koronką, ale kosztuje 3 dychy. Jest jakaś tańsza opcja ogarnięcia tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te koronki z wałkami są nierozbieralne, choć nie we wszystkich przypadkach, więc raczej nie da rady samemu wymienić koronki. Co do tańszej opcji to szukać u zegarmistrza lub w kupić jakiegoś trupka na części. Pamiętaj też o odpowiedniej długości wałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dostałem komandira na werku 2414, ale ma urwaną koronkę. Odkręcając ją ukazuje nam się wystający mechu wałek. Znalazłem na alledrogo nowy wałek z koronką, ale kosztuje 3 dychy. Jest jakaś tańsza opcja ogarnięcia tematu?

Hej, a te wałki z koronkami co sprzedaje na alle andrzej_staw nie będą pasować?

 

 

Wymacane na szkle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widziałem tylko jedne od innego gościa za 3 dychy. Podrzuciłbyś linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka nie mam, napisałem jak nazywa się sprzedawca to sobie to załatw.

 

 

Wymacane na szkle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o niego bo nie znalałem tego w ofercie sprzedajacego, ale napiszę mu priv. Podziekować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.