Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ritter

Złożyłem do końca lodówkę, wyszło mi przesunięcie tarczy względem ringu/obudowy jak na zdjęciu, w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek. Wiecie jak to skorygować?

Mechanizm w obudowie pozycjonuje wałek koronki, więc niem pola manewru. Tarczy na nóżkach tez raczej sie nie przesunie/ skoryguje, więc chyba zostaje tylko wypozycjonowanie ringu w obudowie?

 

 

Masz prostopadły do koperty kominek, wałek i nakręconą na nim nie mniej prostopadle koronkę? Wałek nie jest za krótki? Zbyt luźny pierścień dystansujący? Spróbuj z innym.

Na koµlach mocowania tarczy jest trochę luzu i jak wkłada się starą tarczę do nieoryginalnego mechanizmu mogą powstać niewielkie odchylenia choćby z powodu zgięcia kołków albo ich odkształcenia śrubami mocującymi. Sprawdź czy tarcza przylega do mechanizmu bez luzu?

Punktów zapalnych jest kilka, szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie . I od razu musze prosić o pomoc . Czy ktoś z Was mógłby obfocić kopertę Wostoka precyzyjnego ? Staram się coś złożyć do kupy póki wolne a nie chce stworzyć kolejnego frankena dla Siebie . Tak błagalnym głosem to robię ...nie dodalem że straciłem wszelkie katalogu z dysku googla ...

Edytowane przez Roberti Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie . I od razu musze prosić o pomoc . Czy ktoś z Was mógłby obfocić kopertę Wostoka precyzyjnego ? Staram się coś złożyć do kupy póki wolne a nie chce stworzyć kolejnego frankena dla Siebie . Tak błagalnym głosem to robię ...nie dodalem że straciłem wszelkie katalogu z dysku googla ...

Czegoś nie rozumiem. A mało to fotek w google?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przejrzysz te fotki z googla to wyjdzie ze masz ze 3 rodzaje kopert ... nie chce składać wg. googla tylko wg. Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przejrzysz te fotki z googla to wyjdzie ze masz ze 3 rodzaje kopert ... nie chce składać wg. googla tylko wg. Was

Nie przesadzaj, były dwa typy kopert.

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/vostok

Edit. Ok i jeszcze jedna eksportowa w zachodniej kopercie ale takiej raczej nie złożysz

https://www.facebook.com/pg/Kchrapek-897947936947609/photos/?tab=album&album_id=1298497933559272

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego pytam tutaj a nie na googlu sprawdzam ...teraz przegladajać wychodzi nawet 4 na googlu patrzac po zdjeciach .

Dzięki za link ale... czy jest szansa zerknąć od tyłu na koperty ?? jest kilka podobnych i muszę je jakoś odróżnić od tyłu :)

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cykne fotki kopert może to ułatwi ...dajcie Mi chwile


np. te

https://imgur.com/a/OipIL7R

 

Po prostu podobne i się pogubiłem bez katalogów ... a mam trochę nie używanych i coś z nimi trzeba zrobić w końcu .

Dziękuję

Edytowane przez Roberti Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/gallery/a3BfcP9

Nie to że na siłę...

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

A dekiel zakręcisz? Te mechanizmy są po prostu grube.

edit. A tak poza tym to dopiero wyżej pisałeś że nie chcesz robić frankenów...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe o to chodzi . Napisałeś że nie wejdą i to zdjęcie takie ...poglądowe .

 

Mam sporo nie używanych kopert i parę kilo werków z tarczami . Żona zarządziła eksmisję Moim gratom bo uciekam na emigrację nie długo i muszę to wszystko jakoś w końcu ogarnąć . Ostatnia szansa bo tam musiałbym wszystko zabrać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe o to chodzi . Napisałeś że nie wejdą i to zdjęcie takie ...poglądowe .

 

Mam sporo nie używanych kopert i parę kilo werków z tarczami . Żona zarządziła eksmisję Moim gratom bo uciekam na emigrację nie długo i muszę to wszystko jakoś w końcu ogarnąć . Ostatnia szansa bo tam musiałbym wszystko zabrać ...

Nie wejdą  - to nie chodzi tylko o średnicę, również o grubość werku w kopercie czy prawidłową osiowość wałka. Także średnice werku wobec koperty bo jak będzie za luźno to też nie zamocujesz Całokształt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dzięki .

Jeszcze mnóstwo roboty i cierpliwości widzę potrzeba . To nie to co kliknąć gdzieś i kupić gotowca ...

Jeszcze raz dzięki

R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, czy Łucze z tarczą jak na zdjęciu były wypuszczane w chromowanych kopertach? Dzięki

post-76233-0-03383300-1546212731.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, czy Łucze z tarczą jak na zdjęciu były wypuszczane w chromowanych kopertach? Dzięki

Ja takiego nie mam, ale prośba i z mojej strony .... Czy ktoś ma może jakiś katalog, bo sam nie wiem czego mi brakuje, a w necie nie brak radosnej twórczości .....

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie czy jakieś Wostoki były produkowane w złotych kopertach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie czy jakieś Wostoki były produkowane w złotych kopertach?

 

Był

 

post-88672-0-99848000-1546527831_thumb.jpg

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz, tylko ten czy może jeszcze jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy divery Wostoki Amfibie miały koronkę tylko na 3?

Czym one się różnią od Komandirskich poza nazwą?

Czy to podobna seria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy divery Wostoki Amfibie miały koronkę tylko na 3?

Czym one się różnią od Komandirskich poza nazwą?

Czy to podobna seria?

Główna różnica jest w materiale koperty. Amfibie sa stalowe a Komandiry chromowane. Właściwie można powiedzieć że  wszystkie Amfibie maja koronki na 3, znam chyba tylko dwa wyjątki. Jeśli do Amfibii można zaliczyć Kompresor, ultrarzadki zegarek:  https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipN3v4oTCgmjbpbymW-ikCXrZgV2aLB7if85YAMR/AF1QipOr5nHky0Q-GUnLiR41NS1X_U7mJnBogGht9t8Q

I raz w  życiu widziałem Na ebay amfibię z koronką na 2. Jeśli była oryginalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, czy Łucze z tarczą jak na zdjęciu były wypuszczane w chromowanych kopertach? Dzięki

 

Nie, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;)

 

-->> https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipMrE5b4e_sgYUi8V_2EaeUSqaMPOkVOjcg0cC66/AF1QipNKc8kMWkU7o0rDJqKzE8u9ORYtroHG4U_EGno4


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.