Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Zegarki modowe (fashion)

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko nie chciałbym nosić zegarka za 1 mln euro, który nazywa się np Adidas czy Burberry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie chciałbym nosić zegarka za 1 mln euro, który nazywa się np Adidas czy Burberry :)

Jeszcze byś się zdziwił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze temat powinien sie nazywac tanie zegarki modowe :P mozna wspomniec, jak mowilem, o wyjatkach. jednak wiekszosc addidas, armani, ck, lacoste, tommy, u.s.p.a. to kwarce o wartosci nominalnej 150 zl max a sprzedawana za 800 - 1500 pln :P


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem coś od siebie, zegarki modowe same w sobie nie sa jakieś bardzo złe, chcoiarz nigdy bym nie wydal 1, 1.5 tys mając do wydania na zegarek, na jakiś z symolem marki ciuchów. to jest tak, że garnitur Hugo Bossa założyłbym z pocałowaniem ręki( gdyby mnie było stać ;), to samo perfumy Armaniego, są moimi ulubionymi, buty Gino Rossi są świetne, ale jak robią to co robią, to od zegarków niech się trzymają daleko :). Przykład - mój kolega, który jest fanatykiem mody, kupił sobie ostatnio zegarek. Owszem neibrzydki, jasna tarcza, chrono, czarny pasek, ale Hugo Boss i mówi teraz wreszcie mam porządny markowy zegarek ( kosztował ok 1500), kwarc, przymierzyłem , wziałem do ręki i nprawdę nic szcególnego, tissot kwarcowy za 450 zł jest wykonany niebo lepiej, nie mówiąc już o np Le Locle, który przeskakuje go o kilka klas i złe moim zdaniem nie jest samo noszenie, ale twierdznie, że jest porządny, że nosi się go z dumą na ręce i każdy kto spojrzy na jego nadgarstek pomyśli, ooo stary ale masz sikor, a tak raczej nei jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to, kurna, jest Le Locle ???


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurna, to jest taki Tissiak za poltora tysiaka ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tissot le locle to jedyny ultimate choice do garniaka jak sie ma 1500 pln i nie wiecej :) nie do pobicia moim zdaniem - niech nam króluje :) hugo boss? a co to? A tak OFF TOP - z garniakow to tylko recznie szyte na miare - nie musza byc markowe (moga byc marki Znajomy Znajomego Pan Krawiec Z Bydgoszczy ktory wezmie material najlepszej proby kupiony za 2000 pln i za 4000 pln zrobi nam garniak jakosciowo jak za 20000 :). Taki planuje na slub, pytanie jeszcze jaki zegarek :D)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsekwentnie robiony na miare. Nie wiem czy sie teraz nie zapedzisz w koszty przy takim podejsciu do tematu albo nie zamowisz sobie wlasnie jakiejs modowej reklamowki :) Moze w cenie wygraweruja albo nakleja cos na tarczy stosownie do okazji ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.