Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze ,że oryginalne jest pudełko :P


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy uratujmy tych ludzików co grają o tego pseudo railmastera.. koleś próbuje tego samego na ebay.. wczesniej na italy teraz na jakimś innym

 

dramat

 

http://allegro.pl/omega-seamaster-railmaster-chronometer-xxl-i3867163739.html

 

wysłałem infor do admina.. ale te ciecie nie potrafią porównać nawet z fotami z googla... więc jedyne co to masowa akcja moze coś zdziałać


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłam jakich wiele na alle

 

http://allegro.pl/omega-seamaster-z-unikatowa-tarcza-automat-w-stali-i3867896068.html

 

Przecież to ręce opadają a ktoś takie zegarki licytuje. Chyba zaczne sprzedawać polonezy z przyczepionym znaczkiem mercedesa i też pójdą

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie zegarka za 24000 !!! od kogoś kto ma 23 komentarze i jeszcze nigdy nic nie sprzedawał to trzeba być CHORYM NA ŁEB !!!!

http://allegro.pl/rolex-submariner-gold-18k-caly-zloty-750-i3854482770.html

Warto zauważyć że wszystkie zegarki ostatnio wskazywane jako podróby są sprzedawane przez osoby poniżej 20 komentarzy - sprzedaje bierze kase i tyle go widzieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłam jakich wiele na alle

 

http://allegro.pl/omega-seamaster-z-unikatowa-tarcza-automat-w-stali-i3867896068.html

 

Przecież to ręce opadają a ktoś takie zegarki licytuje. Chyba zaczne sprzedawać polonezy z przyczepionym znaczkiem mercedesa i też pójdą

Napisałem do gościa i zgłosiłem Allegro. Ale raczej nic nie zrobią, zostało kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ktoś tego rolnika na szlachetnym mechanizmie eta nabył...

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie szczęśliwy, ze okazja... tylko 24 k za złotego rolexa, do tego na mechanizmie ETA

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie hrabia, że napisałeś. O ile dobrze pamietam, ten nick z alllegro jest już na naszej czarnej allegrowej liście w jakimś temacie.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zgłosiłem ten zegarek i napisałem do sprzedającego, że sprzedaje podróbę, zero reakcji

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mieli zdjąć, allegro tłucze tylko kasę i w d... ma klientów. Od tego rolka za 24tys prawie 200pln prowizji wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to wygląda. Wyrzucają jedynie takie ewidentne przypadki, jak te "rolexy" z plastikowym kwarcem w środku i szkiełkiem jak od kredensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko powiększenie lupki jest za małe, a znak laserowy na szkle nie powinien być widoczny na takich zdjęciach.

Ciekawe co to za certyfikat posiada :)

 

http://allegro.pl/rolex-submariner-116610-ln-ceramika-od-1zl-i3891637308.html

Miałem licytować ale jak poczytałem sobie komentarze to jeszcze się chwile zastanowie ile DAĆ :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłam jakich wiele na alle

 

http://allegro.pl/omega-seamaster-z-unikatowa-tarcza-automat-w-stali-i3867896068.html

 

Przecież to ręce opadają a ktoś takie zegarki licytuje. Chyba zaczne sprzedawać polonezy z przyczepionym znaczkiem mercedesa i też pójdą

Pamiętacie OMEGE Z UNIKALNĄ TARCZĄ ?????

Postanowiłem napisać do zwycięzcy tej aukcji - o to korespondencja nasza

 

Treść wiadomości

- Witam - rozumiem że ma Pan świadomość że omega którą ostatnio Pan nabył na allegro to podróba??? - warte może ze 100zł - mechanizm tarcza koperta wskazówki to wszystko podróba - zegarek był zgłaszany do allegro jako podróbka ale nie zareagowali był też opisywany na stronach klubu miłośników zegarków - Przykro mi ale sprzedajacy Pana wystrzelił delikatnie mówiąc

 

To odpowiedz Pana który kupił

- Witam.Oczywiście że nie miałem tej świadomości(sprzedający dobra opinia).Ciężko zweryfikować przedmiot na podstawie zdjęć(niestety nie znam sie na zegarkach),za błędy się płaci.Czy allegro nie powinno reagować(jeżeli przedmiot zgłoszony jako podróba)!?Dzięki za info(aż się boję co z innymi zegarkami kupionymi).Pozdrawiam.

 

Teraz moja odpowiedz

-

Witam - allegro powinno i czasem reaguje - należe do klubu miłośników zegarków i często śledzimy różne aukcje i gdy pojawia się podróbka to zgłaszamy jednak allegro podejżewam ma to gdzieś bo dla nich liczy sie prowizja i tyle
Tutaj ma Pan linka do strony tam w połowie jak będzie Pan rolował są wpisy o tym konkretnym egzemplarzu  niejaki Breitling wkleja linka z allegro właśnie z Panskim zegarkiem potem jest dalej dyskusja o nim http://zegarkiclub.pl/forum/topic/706-tutaj-zglaszamy-podroby/page-96
Następnym razem warto zalogować się i przed zakupem wkleic zdjęcia zegarka albo strone z allegro i tam naprawde fachowcy szybko ocenią co i jak z zegarkiem czy oryginał itp...
W tej chwili ma Pan prawo zwrotu wystarczy napisać że zrobił Pan weryfikacje w salonie i stwierdzili podróbke. 
Pozdrawiam i prosze o maila co i jak
 
Dzisiaj dostałem kolejnego maila od nabywcy łomegi
Witam.Tak jak mi Pan poradził udałem się do zegarmistrza(ocena podróba).Napisałem do sprzedającego ,oczywiście zarzeka sie że nic nie wie że nieoryginalny.Odsyłam zegarek który podobno ma zweryfikować u swojego znawcy i ewentualnie odda pieniądze.Swoją drogą ciekawe czy za jakiś czas nie będzie znowu wciskał tego chłamu jakiemuś laikowi'vide ja.Jeszcze raz dzięki.Wyśle info jak się skończyło.Pozdrawiam.
 
JAK SIĘ SKOŃCZY ZOBACZYMY :wacko: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech uważa! Może zostać bez zegarka i pieniędzy - niech trzyma dowód nadania i korespondencję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.