Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

No to poszedł

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4857736395#tabsAnchor

 

Allegro to portal PASERSKI gdzie za zgodą właścicieli allegro, dokonywane jest jawne OSZUSTWO a ludzie są RŻNIĘCI na GRUBĄ KASE.

 

Słyszycie to złodzieje właściciele ALLEGRO ???

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, Allegro zachowuje się paskudnie. Ale nie wiem co mam myśleć o ludziach, którzy wydają 3 tysiące złotych na zegarek, który średnio przypomina oryginał. Co innego nacięcie się na lepiej podrobione Seamastery czy Suby a co innego kupno "chronografu" z multikalendarzem... I z obłażącym deklem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna podróba starego oszusta z allegro - z jednego konta kupuje a z drugiego sprzedaje z durnymi opisami - stały asortyment to współczesna koperta zegarka kieszonkowego z monetą w środku (oczywiście kopią) a opisy wręcz powalają z nóg pomysłowością

http://allegro.pl/stary-zloty-zegarek-rolex-750-18k-gold-p-wykopki-i4905843202.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim trzeba być, żeby licytować za paręset zeta zegarek z błędami w napisach na tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja tej omegi sie kończy cena ponad 500 - no ktoś sie wrypie - zgłaszałem allegro kilka razy ale oni mają to w d*pie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś odjazd. Trzeba na serio nie szanować swoich pieniędzy. 4 tysie za zegarek tak różniący się od oryginału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś odjazd. Trzeba na serio nie szanować swoich pieniędzy. 4 tysie za zegarek tak różniący się od oryginału?

A najlepsza jest odpowiedź tego pana na negatywa którego dostał od jakiegoś kupującego:

 

"Gdybym był nieuczciwy to nie zwróciłbym pieniążków za zakupiony towar. Poinformowałem kupującego o tym że towar który zakupił został skradziony z zamykanego właśnie sklepu ale pan najwyraźniej nie zrozumiał tego i wystawił negatywa."

Edytowane przez antiquarius.maximus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wspomina jak poprzednio, o dokumentach i rachunku. Oszust jakich wielu. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na użytkowników z Allegro:

taniemotory

karol251991

xjednosladx

domi2694

 

W zasadzie to jestem pewien, że to jedna i ta sama osoba. Sprzedaje na Allegro podróbki różnych modeli Casio Edifice. Sam prawie kupiłem, ale po przyciśnięciu gościa do ściany anulował aukcję. Zamierzam zgłosić do Allegro, zobaczymy co zrobią.

Pozdrawiam

Marek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zupełnie nie znam na Casio, ale jeśli to podróby, to polecam zgłosić użytkownika (nie aukcję). Opisać sytuację, podać detale po których można rozpoznać, że to nie jest oryginał. Allegro poważnie do takich zgłoszeń podchodzi.

 

R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk przykleił bezel krzywo i tyle. Jak nie wiedział po co jest tachymetr to pomylił i myślał że tam gdzie 2 kreski ma być dwunasta a kropkę zlekceważył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.