Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

niżej jest więcej zdjęć tego pięknego i rzadkiego okazu i w dodatku pierwsza sztuka


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan jest daleki od bdb, ma chyba brak lumy na bezelu i dziwny jest dla mnie numer 0001/2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobna historia jak pare postów wyżej.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5979345369

 

Na prośbe o więcej zdjęc, taka odpowiedz

"Zegarek jest w 100% oryginalny. Zdjęcia jakimi dysponujemy zawarte są na aukcji.

Pozdrawiam"

 

Na pytanie czy możliwy jest odbiór osobisty, bo w sumie to mieszkam blisko:

"Witam ponownie. Mamy podpisaną umowę z kurierem. Wysyłka jedynie za jego pośrednictwem. Polecam i pozdrawiam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać metoda na słupa działa na allegro z powodzeniem


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oryginalności zegarka to nie wypowiadam się bo się nie znam ale co do odbioru osobistego to niestety ja również się nie umawiam.Kiedyś ktoś napisał czy może obejrzeć moje zegarki bo chciałaby jeden kupić - trzy omegi i zenitha - a skąd ja wiem kto przyjedzie i w ilu na spotkanie pod dworcem PKP???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SA wystawia co tydzień kilkanaście pustych aukcji, żeby kończyły się one zawsze w niedziele wieczór, podobnie robi VintageWatch. Niedziela to bardzo dobry termin do kończenia aukcji zegarkowych, a ponieważ wystawianie aukcji jest czasochłonne, a w niedziele wieczór są przyjemniejsze rzeczy do roboty niż siedzenie przed allegro, dlatego też uzupełniają sobie puste aukcję przez cały tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna taktyka... szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że przy tworzeniu ogłoszenia jest możliwość wybrania terminu rozpoczęcia się aukcji (dzień i godzina z dokładnością do 5min :)). Niemniej jednak, nic mnie już nie zdziwi w 'Sopockich Antykach' :P 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i z pewnością tak robią, wystawiając na dwa tygodnie aukcje zaczynające się w niedzielę wieczór, nie sądzę żeby siedzieli co niedziela przez dwie godziny i równo co pięć minut wstawiali kolejną aukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.