Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

no przepiękny "Panerai" !! Dawno czegoś takiego nie widziałem

i jeszcze z "turbilonem" lub "turbiną" jak mawiają sprzedawcy takich "zegarków"

Ostatnio raz byłem zaczepiany w CH Zakopianka w Krakowie i Galerii Mokotów w Warszawie - raz chciano mi własnie sprzedać pseudo Breugeta właśnie z wspomnianym "turbilonem" , a w Wwie VC - uwaga - dwustronnego!

No coż -tego chyba w zupełności nie wyplenimy ,zawsze będą tacy "stacze " pod sklepami jubilerskimi ,którzy jeszcze czasami usiłują przekonać potencjalnego kupującego,że to oryginał itd Ostatnio jeden przekonywał mnie też do zakupu IWC Il Desidero Scafusia ,tłumacząc że " oryginał ,to Panie milion marek!" Czasem mnie to bawi ,czasem doprowadza do szału ( pisałem trochę o tym w wątku -zegarek od Kendyka)

Najbardziej mnie złości właśnie jak się ktoś upiera i wypisuje głupoty ,a korzysta z anonimowości jaką daje inernet ( trochę iluzorycznej , bo wszystko się da sprawdzić jak już się niejeden cwaniaczek przekonał )

No ale przynajmniej pośrednicy czy sprzedawcy chcący zachować dobre imie powinni z tym walczyć - ale jak zauważylem Allegro usuwa aukcje ,jak otrzyma informacje że to podróby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak szybko te aukcje usuwają, że się nawet pośmiać nie można :?

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Pagaj to ułatwia życie. Człowiek tak się wysławiający nie miał okazji posiąść legalną drogą żadnego Rolexa. Ma podróbę lub zegarek od siostry :lol:

 

-Fajny zegare, skąd masz?

-Od siostry.

-Ale ty nie masz siostry.

-Ale na zegarku napisane, że od siotry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowiek tak się wysławiający nie miał okazji posiąść legalną drogą żadnego Rolexa.

 

Oj, to zbyt duze uproszczenie.

Znam kilka osob poslugujacych sie polszczyzna mniej wiecej w taki wlasnie sposob, a mogacych miec prawdziwe roleksy na rekach i nogach. :lol:

Znam tez wiele osob, pieknie mowiacych po polsku, ktorych nigdy na roleksa nie bedzie stac. :D

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka osob poslugujacych sie polszczyzna mniej wiecej w taki wlasnie sposob, a mogacych miec prawdziwe roleksy na rekach i nogach. :lol:

Znam tez wiele osob, pieknie mowiacych po polsku, ktorych nigdy na roleksa nie bedzie stac. :)

Procol

 

Niestety, jest to smutna prawda.

:D

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja jestem pewny, że na Rolexa stać jednak więcej tych pięknie mówiących po polsku, niż tych co kaleczą ten cudowny język :D W każdym razie, jak mnie nie będzie stać na Rolexa... to go nie kupię, a jak mnie będzie stać... to też go nie kupię :lol: Nie ma znaczenia czy nauczę się pisać po polskiemu, czy nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez znam takich co mogliby kupić te Roleksy ... ale:

-nie mają pojęcia po ile są i kupią podróbę, będą się jeszcze chwalić, że aż 1000 zł dali

-mają kasę i mogliby kupić oryginał ale ta kasa taka brudnawa jest, a nie chciałbym kupić zegarka kupionego w sklepie za lewą kasę (dla mnie to to samo co kupić kradziony przedmiot)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tu proszę

 

ZEGAREK OMEGA SPEEDMASTER RACING M. SCHUMACHER

za jedyne 350 PLN

 

nawet z podpisem szumachera

 

Sprzedawca powinien dodać rolkę toaletowego i karnet na basen:)

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80527141

 

"Jest to wysokiej klasy replika. Ciężko osiągalna"

 

bez komentarza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek jest objęty gwarancją, po wyregulowaniu i przeglądzie.

Ciekawe kto wystawia taką gwarancję :?: :shock: :x :evil:

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A. Lange & Sohne: Geneve swiss made" :twisted:


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej pierwszy sprzedawca uczciwie pisze "replika" , tak naprawdę to podróba , a nie replika , ale nie będę się już czepiał

 

Rolex Daytona występował z czerwonym cyferblatem , model nazywał się "Spirit of Japan" , i jest podobnie jak np "Paul Newman" poszukiwany przez kolekcjonerów

 

Drugi sprzedający pisze ,że nie potrafi stwierdzić autentyczności i to jest przynajmniej szczere , jakże inne od tych ,którzy głoszą " w 100% autentyczny , jedyny taki itd itd )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spotkałem sie z opisem

"oryginalnie zapakowany zegarek w oryginalnym pudełku"

 

co ciekawe pomimo tego że zegarek jest otoczony słowami oryginalny, to wcaleni nie oznacza że on sam taki jest:)

 

fajna gra słów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.