Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie czy sprzedawca w sklepie oferuje ten zegarek jak oryginał czy podróbe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Tak czy siak że się facet nie boi!Chyba że to nie kwestia stalowych cohones tylko zwykłego braku wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo http://www.swistak.pl/aukcje/1552966.html czy sa jacys chetni ? :roll: :wink:


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można bylo napisać -cytuję

" niestety inteligenci z allegro usuneli moja aukcje ze wzgledu na to ze jest to replika ;) Co pajace.. 70% wszystkich produktow na aukcjach to nie oryginały no ale cuż, może komuś z was uda się go zakupić. "

 

to tak jakby powiedzieć " wysoki sądzie - dlaczego wydano na mnie wyrok, przecież tyle ludzi kradnie , kradzież to rzecz powszechna!"

 

Jak bedziemy mieli więcej "inteligentów " ,którzy nie potrafią nawet napisac poprawnie słowa "cóż" to z pewnością Polska nie bedzie się zaliczać do czołówki w unii europejskiej.

Co się dzieje z tym krajem - królestwo disco polo , dyskotek typu ekwador , zupełnego braku wiedzy i zasad , bezguscia , podróbek , starych tuningowanych rupieci i "bejsboli"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Darku masz rację. Polskie stereotypy:

 

grupka młodzieży siedzącej na ławce w parku - oczywiście dookola zaplute, zaśmiecone petami, na przechodniów patrzą tak jakoś spode łba po prostu jak kretyni.

 

łysy steryd potatuowany, prowadzący na smyczy psa - oczywiście bojowego z agresywnej rasy - nie wiadomo który głupszy chyba ten pierwszy bo psa można wychować.

 

taki sam osobnik w starej ale beemce

 

 

To są właśnie polskie widoczki. Byłem pare lat temu w Szwajcarii i obserwowałam grupkę młodych ludzi, uśmiechnięci, weseli bez cienia agresywności no i nie było dookoła zaplute. Uważam, że 90 % polskiej młodzieży jest opętane popkulturą w najgorszym wydaniu, być może się to zmieni ale nie wcześniej niż za 50 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Bydło to z reguły mniejszość, tylko dużo głośniej ryczy.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przez nas przemawia zgorzknienie -na szczęście nie ma "tego" 90% , sam mam trochę bardzo młodych znajomych i na szczęście zupełnie fajni ludzie !

 

natomiats Marku ,co do Szwajcarii ,też się zmienia na gorzej niestety-obserwuję od 1987 jeżdżąc regularnie i jak kiedyś można było mieszkanie na parterze zostawić otwarte ( fakt) ,tak teraz już nie niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że liczba wartościowych ludzi jest mniej więcej taka sama w każdym pokoleniu, tylko na wierzch wypływają jak zwykle "męty".


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście chłopaki przerzucają się na świstaka - zegarek wysokiej klasy:)

http://www.swistak.pl/aukcje/1489561.html


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.swistak.pl/aukcje/1301094.html - następny. Kiedy go - mam nadzieję - usuną, fotek nie będzie. Warto je wkleić - taka ohyda...

post-330-0-77162900-1330480468.jpg

post-330-0-40924500-1330480473.jpg

Opis? Proszę bardzo:

Zegarek z mechanizmem automatycznym ( nakręcanym od ruchu ręki ), chronografy pokazujące odpowiednio: dzień tygodnia, datę, układ księżyc - słońce. Szkiełko praktycznie nie do zarysowania. Zegarek przywiozłem z Hiszpanii ( dostałem go w rozliczeniu). Jest on wyjątkowo elegancki. Razem z zegarkiem jest oczywiście skórzany pasek. BARDZO POLECAM.

:evil: ... i te "chronografy od układu księżyc- słońce" ;) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tę aukcję można określić biblijnym cytatem

" przebacz im Panie ,bo nie wiedzą co czynią"

 

Najgorzej jak czytam takie kwiatki jak ten co pisał o świetnej tureckiej replice Rolex , która w sklepie kosztuje 17000 pln ,a osiedlowy zegarmistrz musiałby sprzedać swój kramik ,jeśliby zepsuł mechanizm renomowanej firmy ETA ,który jest w środku lub o tych co piszę że 100% oryginał od wujka itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten od Mariny ma jeszcze to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83347080 :? Jak by tego bylo malo jest super sprzedawca Allegro widzisz i nie grzmisz :?


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta aukcja już usunięta ,ale ten Panerai Luminor Marina to lewizna na 100%

 

Może jak tak bedziemy śledzić i usuwać to jednak trochę utrudnimy zycie tym "handlarzom"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ucieszył ostatnio szczegół, taka drobna radość. Jak zgłaszam niezgodność to wreszcie mogę kliknąć, że to podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"100% oryginal " http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=83482890 oryginal to on chyba widzial przechodząc koło wystawy :?


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość noby1al

Mój przedmówca napisał:

 

"Co się dzieje z tym krajem - królestwo disco polo , dyskotek typu ekwador , zupełnego braku wiedzy i zasad , bezguscia , podróbek , starych tuningowanych rupieci i "bejsboli" "

 

Popieram w stu procentach :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najgorsza jest latwowiernosc ludzi ktorzy kupuja takie rzeczy:cry:
Nie tylko tzw "karki " kupuja podroby , swiadomosc naszego spoleczenstwa na temat zegarkow jest bardzo niska , sam osobiscie znam osoby , marketingowca , agenta nieruchomosci , ktorych wiedza na temat zegarkow jest w dziesieciostopniowej skali na 1+ , jeden moj znajomy ma ordynarna podrobe ML i sie kluci ze to "oryginal" bo jego ojciec mu go kupil na urodziny za 250 zl , jak powiedzialem ze kupilem orienta patelnie za 450 zl to zrobili oczy i mi opowiadali jaki by to sobie sprzet za tyle pieniedzy kupili ;););)

Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najgorsza jest latwowiernosc ludzi ktorzy kupuja takie rzeczy:cry:
Nie tylko tzw "karki " kupuja podroby , swiadomosc naszego spoleczenstwa na temat zegarkow jest bardzo niska , sam osobiscie znam osoby , marketingowca , agenta nieruchomosci , ktorych wiedza na temat zegarkow jest w dziesieciostopniowej skali na 1+ , jeden moj znajomy ma ordynarna podrobe ML i sie kluci ze to "oryginal" bo jego ojciec mu go kupil na urodziny za 250 zl , jak powiedzialem ze kupilem orienta patelnie za 450 zl to zrobili oczy i mi opowiadali jaki by to sobie sprzet za tyle pieniedzy kupili ;););)

 

moze faktyczne swiadomosc jest niska ale kupujac zegarek za 5% wartosci (orginalu) wielu mysli ze to wlasnie niepowtarzalna okazja i sa przekonani ze jest autentyczny zamiast zastanowic sie czy to nie oszustwo... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Adamm ludzie nie mają pojęcia ile kosztuje oyginał. Spotkałem się z tekstem "taki Patk to musi być drogi, pewnie ponad tysiąc kosztuje" i to mówiła osoba naprawdę na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze zasadnicza sprawa.Każdy wie jaki jest poziom materialny naszego społeczenstwa.Dla wielu zakup zegarka za powiedzmy 300 zł jest duzym wydatkiem gdy sie zarabia ok 1000 zł. To gdzie można kupić jakiś zegarek za x-tysiecy? Przyznacie mi rację ze to jest mało realne?

Przykra sprawa ale taka jest prawda.

O znajomości marek zegarków to inna kwestia.

Dla laika Rolex,Omega itp za 300 zł to maszyna jak sie patrzy i w dodatku za ile pieniędzy,dla obeznanych w temacie to zwykły klamot.

Precz z podróbami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.