Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

ale gościu pojechał :-) Najgorsze jest to że znalazł kupców i ich skroił sprzedając chłam (ale w ładnym drewnianym pudełku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Dwie aukcje wygrała ta sama osoba, kobieta jak sugeruje nick. 1450 poszło się, no chyba że ktoś interweniował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Facet wystawił to drugi raz. Za pierwszym razem powymieniałem parę maili z nim. Po pierwsze zwróćcie uwagę na nicka. Nie krępował się gdy mówił, że specjalnie takiego nicka ma, by zasugerować, że ma coś wspólnego z tym serwisem internetowym. Po drugie dwuznacznie zasugerował, że jak nie sprzeda, to nabije sobie kilkanaście punktów przez kolegę, który niby kupi i w ten sposób będzie "bardziej wiarygodny", bo ludzie będą widzieć, że już ktoś te zegarki kupił. Wysłałem do allegro te maile, zero odpowiedzi z ich strony. Bez komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurna, takiego bezczela to jeszcze nie widziałem :lol:;)

 

Najlepsze, że dał wyraźne i szczegółowe fotografie, aż miło popatrzeć na "precyzję" wykonania tych sztrucli :\ Szczególnie ta wytłoczka na zapięciu "Braitlinga" - cudo. No i potem ludzie mówią, że te, panie, drogie zegarki to jeden chłam jak Perfecty za 40zł, a przecież całe 500zł dałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
co to jest "officialy certified cosmograph'? ;):lol:;) ;)

Myślę, a właściwie jestem pewien że to limitowana wersja dla "Cosmonautów" :) :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosmograph to akurat faktycznie nazwa tego zegarka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sprzedam zegarek Franck Muller.

Zegarek miał pęknięte wewnętrze szkiełki, ale została ona wymieniona u jednego z Gdański zegarmistrzów (nielicznych w PL, którzy dorabiają szkiełka szklane - krzemowe).

Przy okazji mechanizm został odkurzony. Zegarek chodzi bez zarzutów, sprawny w 100%.

Zewnętrzne szkiełko nie porysowane, "ramka?" zegarka ze stali nierdzewnej nosi ślady normalnego użytkowania, drobne ryski, nie ma przetarć, odbawień. Na boku zegarka napis fracnk Muller. Spód zegarka, lekko wytarty od ręki, a po wizycie u zegarmistrza troszke porysowny co widać na zdjeciach, lecz nie widać przy noszeniu.

Zegarek automatyczny, nie wymaga nakręcania - nakręcia się podczas ruchu ręką podczas noszenia. Zegarek posida datownik i bardzo ciekwy mechanizm zapięcia paska.

Możliwy odbiór/obejrzenie w Gdańsku lub Elblągu po wcześniejszym umówieniu się.

Wiecej zdjęć, informacji, pytania - kontakd w "o mnie".

Zapraszam."

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=645195564

 

Koledzy okazja! Mechanizm został odkurzony i ma nowe szkiełki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy91

Podróba TAG Heuer'a.

 

Wygląda całkiem profesjonalnie, ma "papiery", szkoda, że identyczną można kupić na pewnej stronie z pakietem box + other za dodatkowe 32$. Sprzedawca tak pewny siebie, że zgadza się na odbiór osobisty...

Lepiej raportować bo na coś takiego łatwo można się złapać. Nie jestem 100% pewny, ale chyba ten model w oryginale w ogóle nie występuje z mechanizmem kwarcowym.

Link: http://allegro.pl/item645620333_nowy_tag_h..._pudelkiem.html

 

Pozdrawiam

 

Nowy91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Sprzedam zegarek Franck Muller.

Zegarek miał pęknięte wewnętrze szkiełki, ale została ona wymieniona u jednego z Gdański zegarmistrzów (nielicznych w PL, którzy dorabiają szkiełka szklane - krzemowe).

Przy okazji mechanizm został odkurzony. Zegarek chodzi bez zarzutów, sprawny w 100%.

Zewnętrzne szkiełko nie porysowane, "ramka?" zegarka ze stali nierdzewnej nosi ślady normalnego użytkowania, drobne ryski, nie ma przetarć, odbawień. Na boku zegarka napis fracnk Muller. Spód zegarka, lekko wytarty od ręki, a po wizycie u zegarmistrza troszke porysowny co widać na zdjeciach, lecz nie widać przy noszeniu.

Zegarek automatyczny, nie wymaga nakręcania - nakręcia się podczas ruchu ręką podczas noszenia. Zegarek posida datownik i bardzo ciekwy mechanizm zapięcia paska.

Możliwy odbiór/obejrzenie w Gdańsku lub Elblągu po wcześniejszym umówieniu się.

Wiecej zdjęć, informacji, pytania - kontakd w "o mnie".

Zapraszam."

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=645195564

 

Koledzy okazja! Mechanizm został odkurzony i ma nowe szkiełki! ;)

 

... i na dodatek to Tourbillon - więc okazja podwójna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rajh
"Sprzedam zegarek Franck Muller.

Zegarek miał pęknięte wewnętrze szkiełki, ale została ona wymieniona u jednego z Gdański zegarmistrzów (nielicznych w PL, którzy dorabiają szkiełka szklane - krzemowe).

Przy okazji mechanizm został odkurzony. Zegarek chodzi bez zarzutów, sprawny w 100%.

Zewnętrzne szkiełko nie porysowane, "ramka?" zegarka ze stali nierdzewnej nosi ślady normalnego użytkowania, drobne ryski, nie ma przetarć, odbawień. Na boku zegarka napis fracnk Muller. Spód zegarka, lekko wytarty od ręki, a po wizycie u zegarmistrza troszke porysowny co widać na zdjeciach, lecz nie widać przy noszeniu.

Zegarek automatyczny, nie wymaga nakręcania - nakręcia się podczas ruchu ręką podczas noszenia. Zegarek posida datownik i bardzo ciekwy mechanizm zapięcia paska.

Możliwy odbiór/obejrzenie w Gdańsku lub Elblągu po wcześniejszym umówieniu się.

Wiecej zdjęć, informacji, pytania - kontakd w "o mnie".

Zapraszam."

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=645195564

 

Koledzy okazja! Mechanizm został odkurzony i ma nowe szkiełki! :P

Chętnie bym kupił tego turbillona,tylko po cholere nanieśli na nierdzewke to coś czerwonawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście oryginał. Sprzedawca zwariował :)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po to sie pytam znawców, żeby się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zanim zapytasz sprawdź ceny. Taki zegarek kosztuje około 15 tys. zł więc sam sobie odpowiedz, czy ten za 200zł to oryginał.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to pytanie retoryczne było. I nie musisz od razu naskakiwać na mnie, pokazując swoją zajebistość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to pytanie retoryczne było.

 

Skoto retoryczne, to niosla Tobą nadzieja że kupisz coś za 1/75 ceny, co mialoby wynikać z Twojej zajebistości i sprytu wlasnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.