Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

Albo lepiej. Jeleń się znalazł i zgodził się na zakup poza allegro za jakiś rabat i może sprzedającego w d... pocałować jak nie spisze żadnej umowy :):P

 

witam

 

jednak jeleń się nie znalazł :) podczas trwania tej aukcji niby bardzo zainteresowany kupnem nawiązałem kontakt ze sprzedającym ustalił ceną na 2tyś od ręki i kończy aukcję ...aha WAŻNE zapewnił mnie że był w APARCIE i pan stwierdził że to raczej na 100% oryginał buhaha !!! :):P

po czym napisałem mu maila że jestem z policji i takie tam bzdety ;) kazałem mu zamieścić na aukcji największymi literami poniższy tekst

 

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH OKAZAŁO SIĘ ŻE

ZEGAREK NA 100% JEST REPLIKĄ !!!!!

ZEGAREK NIE JEST ORGINALNY

USTALAM JEGO WARTOŚĆ NA MAKSIMUM 350 ZŁ

 

po czym dostałem odpowiedz na maila najpierw typu WAL SIĘ !! a po chwili ...zastanowienia chyba ;) maila nastepujęcej treści jak poniżej na foto ....

 

post-28643-0-68075300-1331256804.jpg post-28643-0-06947200-1331256805.png

 

....i aukcja została ZAKOŃCZONA :D

 

pzdr

Edytowane przez kono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie sie bawisz kolego KONO. Za ujawnianie takich maili (ich treści wraz z adresem) - sam możesz mieć problemy.

W sumie minus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie sie bawisz kolego KONO. Za ujawnianie takich maili (ich treści wraz z adresem) - sam możesz mieć problemy.

W sumie minus :)

 

???? ;):P a to niby dlaczego ????

 

Twoim zdaniem to że uchroniłem potencjalnego nie do końca poinformowanego nabywcę przed zakupem chińskiego

nic nie wartego gówna za 2 tyś zł a może i więcej bo aukcja jeszcze trwała ...

nazywasz w sumie minusem

kolego Z24 a może to ty sprzedawałeś tego buraka ??

a co do danych mailowych to jak byk miałeś podane też je na samym dole aukcji

no ale jak Cię oczy bolą to je zamazałem :P

 

oj nieładnie w sumie to trzy minusy ;)

Edytowane przez kono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

a co myslicie o tej doxie? doxa

zastanawia mnie trochę logo na deklu. Nie znam sie,ale chyba symbol powinien byc nad slowem doxa a nie pod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie wyglada to fakt, ale ja bym raczej podejrzewal, ze to skladak badz po renowacji tarczy.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

a co myslicie o tej doxie? doxa

zastanawia mnie trochę logo na deklu. Nie znam sie,ale chyba symbol powinien byc nad slowem doxa a nie pod.

 

co do logo znaczka doxa to prawie zawsze jest nad napisem co nie oznacza że jeśli jest pod to już jest niedobrze

miałem kiedyś doxę model alaska 100% oryginał i z etui i zobacz sam jak było logo właśnie na etui :rolleyes:

 

 

post-28643-0-42635300-1331258628.jpg post-28643-0-81470100-1331258628.png

 

więc jest ok

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Niestety sprzedawca chyba nie jest taki "pewien", bo nie odpowiada na pytania. Powiedzcie mi jeszcze, czy numery na deklu sa unikalne czy odnoszą sie do modelu (numer katalogowy czy cos takiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

https://ssl.allegro.pl/item826048839_patek_philippe_sky_moon_geneve_uzywany.html

 

Aukcja do niedzieli. Kwota z kosmosu, ale co się dziwić zegarek też.

Ciekawe czy to podpucha na jeleni, czy faktycznie trwa walka.

 

"jak juz pisałem zegarek znależliśmy z żona, nie znam sie na tego typu modelach zegarków jest mi nie potrzebny wiec wystawiłem go na allegro"

Przyznać się kto z Was go zgubił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf za duze pieniadze http://www.allegro.pl/show_item.php?item=868608628

sprzedawca gdy go poinformowałem o konsekwencjach Treść wiadomości:

Witaj to podróba i to słaba.....

warta 1 zł chiński szajs

nie wystawiaj takiego badziewia bo jak ktos kupi i sie dowie to legalnie cie zaskarzy a kara to min 5000zł "

odpisał mi tak

"Witaj, wszystkie osoby zainteresowane zegarkiem - piszące lub dzwoniące, otrzymują ode mnie informację że zegarek jest tylko kolekcjonerską repliką wysokiej klasy na wzór orginału , pozdrawiam serdecznie "

maja ludzie tupet........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek jest tylko kolekcjonerską repliką wysokiej klasy na wzór orginału

Odpisz mu żeby sobie przygotował, do przewodu procesowego, pisemne zezwolenie właściciela znaku towarowego.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to podróba??

http://www.allegro.pl/item870664459_meski_ulysse_nardin_michelangelo_big_date_rarytas.html

Niby ma papiery, ale zastanawia mnie wygląd koronki.

Na stronie producenta, koronka tego modelu ( oraz innych ) ma wypukłe niebieskie oczko, a ten ma płaską koronkę jak repliki na tej stronie http://www.86watches.net/goods.php?id=8809. Jeśli to replika, to dość drogo...


-------------

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULYSSE NARDIN z allegro który zamieściłeś w linku jest oryginalny.


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekawy jestem czy taka podróba zachowuje funkcjonalność mechanizmu ElPrimero. Tzn nie zdziwiłbym się, gdyby na przykład funkcja Power Reserve była tylko zwykłą, niedziałającą imitacją.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem tu nowy.

 

Breitling "na prezent" pojawił się po raz kolejny :)

http://www.allegro.pl/item905334614_breitling_1884_zegarek_meski_na_prezent.html

Zasadą takich aukcji jest to, że są wystawiane w piątek po pracy na 2 dni - wtedy admin allegro ma małe szanse wyłapania przez weekend.

W weekendy mozna kupić "okazyjnie zarówno "zegarmistrzowskie cacka" od niemca z kasyna czy od wujka z USA jak i modowe marki Armani czy D&G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Breitling "na prezent" pojawił się po raz kolejny :)

http://www.allegro.pl/item905334614_breitling_1884_zegarek_meski_na_prezent.html

Zasadą takich aukcji jest to, że są wystawiane w piątek po pracy na 2 dni - wtedy admin allegro ma małe szanse wyłapania przez weekend.

 

Warto dodać, że teraz już odchodzi się od opisywania jako replika itd.....tylko stosuje się - "zegarek z sygnaturą marki" oraz, że posiada mechanizm zastępczy ;D podobnie jest chociażby w tej aukcji U-boat ale bez mechanizmu u-bout :)

Edytowane przez heikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że teraz już odchodzi się od opisywania jako replika itd.....tylko stosuje się - "zegarek z sygnaturą marki" oraz, że posiada mechanizm zastępczy ;D podobnie jest chociażby w tej aukcji U-boat ale bez mechanizmu u-bout :)

No ten sprzedawca specjalizuje się w zegarkach "z sygnaturą" i na "innym mechanizmie" :) Poprzednio sprzedał CK i Hublota wg tego schematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak teraz spojrzałem tego u-boat'a tez sprzedał za prawie 400zl. I rzeczywiście wszystko idzie przez weekend :) z drugiej strony trzeba być naprawdę kreatywnym, żeby tak kombinować i tworzyć coraz to wymyślniejsze opisy takich zegarków :)

tutaj Pan nawet się nie wysila U-BOAT IFO U-925 AUTOMATICO PURO ARGENTO

na jednej z pierwszych stron w googlach cena takiego cuda to az 134euro !

Edytowane przez heikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.