Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

@Pagaj, mi sie nie chciało.

 

Edit: A co tam dopiszę. A kobietę zastąp gumową lalą, bo na dłuższą metę tańsza, nie gdera i nie dostaje zmarszczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] PATEK, OMEGA,VACHERON C. , I INNE ....ONI WŁAŚNIE NAJWIĘCEJ NAKRADLI ....POMYSŁOW OD INNYCH....(MAM NA MYŚLI MECHANIZMY...NIE MÓWIĄC O KOPERTACH CZYLI KSZTAŁTACH[...]

Szkoda nawet komentować... :?

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....28&start=15

http://www.patek.com/microsites/star/patents/patents.htm

- to tylko o patentach PP z ostatnich kilku lat (a i to nie wszystkich) - no chyba, że to też ukradli.

 

Poczytaj najpierw kolego (nie wszystko jest w necie...). Polecam Huber & Banberry, Meis - to na początek o PP.

 

Z mojej strony EOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arti

[

Mam obecnie na ręce automatyczny zegarek GMT, który od 31 stycznia spóźnił się 1 sekundę. Ma dwa szafiry, Ete 2893 i WR 200m. Nosząc go mam pewność, że nie spotkam go na ręce jakiegoś wyżelowanego lub wystrzyżonego gościa z erzatzem mózgu w głowie,

 

PRZEPRASZAM ALE JESZCZE DROBNA NAUKA :lol:

NAJLEPSZĄ "PODRÓBKĄ" Z JAKĄ SIĘ SPOTKAŁEM NA MECHANIŻMIE 2892 (BLIŻNIACZE 2893) JEST WŁAŚNIE OMEGA KOSZT OK.1000ZŁ +/- A NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ ! (2824 TO JUŻ STANDARD OD 2LAT ,ALE ŻEBY 2892 ....)...NO CÓŻ ALE CZAS PŁYNIE KTO WIE CO BĘDZIE ZA 5 LAT ? MOŻE STANDARDEM BĘDĄ WERKI CH 27-70Q ...KTO WIE?

POZDRAWIAM I GRATULUJĘ 2893...KIEDYŚ TO BYŁO COŚ....ALE KIEDYŚ JAK DOTARŁ TRANSPORT BANANÓW DO POLSKI OGŁASZANO TO W TV...A TERAZ W KAŻDYM MARKECIE ...(BEZ URAZY CO DO 2893 - TA CYFRA TO CIĄG KTÓRY ZNA KAŻDY ZEGARMISTRZ W SZWAJCARJI :D

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arti - dyskutować to lubię ,ale obrażać innych to nie lubię i nie zniżam się w dyskusji to takiej pseudoretoryki bo uważam ,że normalnemu człowiekowi to wstyd i nie uchodzi

Mogę mieć inne zdanie i nie wstydzę się go wyrażać i to bez chowania się za nickiem

Niestety po uważnym przeczytaniu Twych odpowiedzi poza sporą dawką zgorzknienia oraz prób obrażania innych to wielu rozsądnych i merytorycznych argumentów nie znalazłem , co z przykrością znajduję

Zarabianie na chleb nie powinno polegać na oszustwie , ponieważ tą metodą dojdziemy do usprawiedliwania rabunku i morderstw ( zabił z biedy ) ,więc dalsza polemika jest zbedna.

Co do wiedzy forumowiczów jest ona różna , ja się cały czas z pokorą uczę i tyle.

 

Nie bardzo zrozumiałem jak mam w siebie zainwestować , czy w swoją wiedzę ( tej nie znasz do końca) , czy w swoje zegarki ( też nie wiesz co noszę ) więc trudno mi się do tego rzeczowo odnieść

 

Życzę więcej życzliwości dla innych ,mniej gniewu i nerwów , naprawdę lepiej się wtedy żyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież my żyjemy z takich prowizji, to nasza praca!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PANIE TESIO TA FOTKA JEST IDIOTYCZNA ,ALE I TAK DUŻO LEPSZA OD POPRZEDNIEJ

 

Tessio, czego on chce od Twojej foty :?: :evil:


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

 

Wiesz, nie każdy to taki przystojniak jak on :D

 

PS De Niro też mu się nie podobał...

 

:D

 

Czekam na jego zdjęcie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisaliście. :shock:

 

TEN ROLEX SPRZED 60 LAT NIE JEST W STANIE KONKUROWAĆ Z NAJNOWSZYMI WERKAMI ETY

 

Tu można by dyskutować...

Moim zdaniem, seryjne, niemodyfikowane ETY są o wiele gorsze od mechanizmów Rolexa. Czy którykolwiek z werków tych wyrobów omego- i rolexopodobnych zdobyłby certyfikat chronometru??? Wątpię. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Artuszka...

 

Artuszka to jak Lepper - do rodaków się odwołuje. I pewnie jakby mu rodak z kredensu 50 zł wyciągnął to jeszcze by mu na drogę kapotę dał. A Niemca za ukradzioną złotówkę by zakapował :? Demagog, który ideologię do złodziejstwa dorabia. Współczesny pożal się boże Janosik. Doktor dusz towarem na wagę. Tylko 5 osób w Polsce nosi (ZAPEWNE PAN PANIE HOOD NIGDY NIE KUPISZ TAKIEGO CUDEŃKA CO INO 5 OSÓB W POLSCE NOSI DLATEGO TE CENY (150,300,500)...). Może i jedna nosić. Unikalność nie jest miarą moralności i dobrego smaku. Tych....cudeniek :D

Jakiej by tu filozofii nie dorabiać, jakiego kompetentnego nie udawać - oszust dalej jest oszustem, a złodziej złodziejem. Niezależnie czyj rodak.

Są zegarki, na które mnie stać realnie, takie, na które musze odłożyć, na które musiałbym się wypruć z forsy i takie, które są poza moim zasięgiem. Sądzę, że zarabiam więcej niż handlarzyna chińskich rolexów (a na pewno uczciwiej), ale nie znaczy to, że mam kupowac zegarki po 1000 euro co miesiąc. Mam rodzinę, mam dom, i nie wydam kupy kasy na zegarek tylko dlatego, że mam tyle na koncie, pozbawiając przyjemności i wygody najbliższych dla swojego hobby. Pasja związana z zegarkami nie polega na tym, żeby w ciągu miesiąca kupić wszystkie upatrzone modele. Je się zdobywa, smakuje, wybiera. Ale to jakbym z buszmenem rozmawiał o lotach kosmicznych...

Cenię ludzi, którzy potrafią miesiącami zbierać forsę na zegarek za 1500 zł. Chociaż jakby wzięli kredyt i wyczyścili konto to mieliby i taki za 15 000.

I jeszcze jedna uwaga - odnośnie Ormowców. Widzę, że Artuszka wie tyle o społeczeństwie obywatelskim co o uczciwości. Ormowców by tępił, donosicieli piętnował, ale jakby mu chałupę obrobili to pierwszy by biadolił, że sąsiad miał to w du..ie i nie chciało mu się zadzwonić na policję (w końcu on nie donosiciel, to jakże tak?). Moralność Kalego, ale ona pozwala na robienie swoich małych, brudnych interesików, niewinnych szwindelków.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

dzięki tessio, poklikałem trochę "zgłoś naruszenie ..." to mi od razu sie spac odechciało. ten sport zaczyna mi się podobac..

 

swoją drogą determinacja tego człowieczka jest zaskakująca. choc wynika z braku alternatywy :D

 

Artuszka, a może weź zegarki na spacer wokół jakiegos bazaru, albo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masówka działa. Ja zgłaszałem niektóre ztyc aukcji kilkakrotnie i nic. Po zmasowanym ataku zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator :!: :evil:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

:lol: :?

neuro

jeszcze wszyscy śpią

o i komuś się caps lock wcisnął...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

certyfikacik do podrabianego Rolexa !

 

Licencja na zabijanie !

 

Za chwilę wyjdzie na to że brak wiedzy na temat grypsery czy tajników otwierania zamków wytrychem deprecjonuje mnie jako człowieka w zupełności

 

Rozumiem ludzi ,którzy w nieświadomości czy niewiedzy kupują podróbki ( trudno oczekiwać od każdego rozpoznawania ,i to bęzbłędnego , oryginalności zegarków ,szczegółnie jeśli w potocznym rozumieniu znane są tylko takie marki jak Rolex czy PP, może jeszcze Omega i Tissot, przy czym Rolex ma w mojej opinii złe konotacje ) ale nie potrafię zrozumieć świadomego kupowania podróbek - PO CO ?

Wtajemniczony i tak rozpozna , noszący ma świadomość że podróba , a jak się ktoś nie zna to czy na tarczy jest napisane Blancpain czy Q&Q to żadna różnica.

Natomiast sprzedawcy - no coż , intencje tego który handluje podróbkami są jasne jak słońce ,choć ich nie podzielam

Żadne dorabianie ideologii nie zmieni tego faktu , a wiedza nt jak kupić wiadrami mechanizmy w Chinach , jak to potem złożyć razem i jaka jest przebitka na sprzedaży jest dla mnie tyleż egzotyczna ileż niepotrzebna , i wcale mi nie wstyd ,że takowej nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Blancpain czy Q&Q to żadna różnica.

 

a co ty chces od Q&Q

to przecież orginał

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chcę od Q&Q , moją intencją było pokazanie ,że czy ktoś bedzie miał na ręku podrabianego Blancpaina ,czy oryginalnego Q&Q , to ten z podrabianym wcale nie "zaszpanuje" ponieważ potoczny obiekt ( czy też grupa docelowa) nie rozróżni tych marek

 

Specjalnie zestawiłem marki z dwóch przeciwstawnych poziomów cenowych aby uwypuklić problem , i absolutnie nie było moją intencją podważanie samego Q&Q czy też sugerowanie ,że posiadacze tych zegarków są w jakikolwiek sposób gorsi od tych co noszą Blanpaina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiedzą tajemną i dostępną tylko handlarzom złomem jest to, że Rolex kradł, a teraz kraść nie pozwala. I widzę, że wstawienie szwajcarskiego mechanizmu do zegarka automatycznie go legalizuje. Pomimo, że właściciel marki się na to nie godzi. Chyba tylko w Chinach są tylko takie zasady.

Mogę być właścicielem najgorszej marki, a podrabiający mogą robić 1000 razy lepsze podróbki mojej firmy - nie zmienia to faktu, że i tak mnie okradają. Bo ja się na to nie godzę.

Pomijam już fakt, że w przypadku wystawianych przez Artuszkę "cudeniek" z "gurnej pułki", nawet z limitowanej serii 5 sztuk w Polsce taki fakt niewątpliwie nie zachodzi.

Zresztą, jak można dyskutować z facetem, który handluje zegarkami jak ziemniakami. Czy rolnik czuje sentyment do swoich ubłoconych kartofelków? Może handel owcami byłby dla Artuszki bardziej wskazany. Przynajmniej mógłby za uczciwe pieniądze kupić sobie tombakowego "Rolexa", z serii 3 egzemplarzy na świecie.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.