Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem tessio, ale czasem takie nerwy mnie biorą, że nie mogę :evil:

Węcej samokontroli. A Artuszkę zapraszam na parking pod centrum handlowe M 1 w Krakowie. Tam znajdzie odpowiednie towarzystwo handlarzy "wyśmienitym towarem".


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arti

 

naprawdę nie chcemy nieuczciwie wygrywać , wątpliwa to satysfakcja

Powstrzymaj emocje , przestań obrażać ludzi , napisz o co Ci chodzi konkretnie - ja na pewno nie będę unikał dyskusji

 

Ale niech to się odbędzie w cywilizowany i kulturalny sposób , bez wycieczek osobistych i uwag jakie miały miesce i już

 

Przekonaj mnie merytorycznie że powinno sie zalegalizowac handel podróbkami i że są lepsze ( bo tańsze czy co ?) od oryginałów

 

Na pewno podejmę dyskusję - ale na poziomie

I nikt nie bedzie musiał interweniować , jak na razie mam odczucie że złość przez Ciebie przemawia , a ta jest złym doradcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Zniszczony przez ORMO!

:shock:

idż chłopie(pko)

do jakiś żuli , zapłać ,

wtłuką ci jak chcesz -

a potem będziesz się mógł(a) skarżyć że paru ludzi z forum cię dorwało.

i wiesz co ja nie mam nic przeciwko ludziom co z braku forsy robią różne rzeczy

ale ty jesteś żałośniak biedny na umyśle(banki sobie postaw a nie samobiczowanie uskuteczniasz)

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przekonaj mnie merytorycznie że powinno sie zalegalizowac handel podróbkami i że są lepsze ( bo tańsze czy co ?) od oryginałów

a czemu tanie wino jest dobre :?: bo tanie i dobre :lol: tylko że polskie tanie wino nie pretenduje do bycia czymś, czym nie jest :D


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart - popieram :D - to o winie

 

 

chciałem zobaczyć ( sprowokować) ,czy ktoś ma jakieś merytoryczne argumenty ,które mi nie przychodza do głowy

Ale całe życie się człowiek uczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arti

ale po co kupować wstętną podróbkę za 150 pln ( bo za te pieniądze jest wstrętna sama z siebie , a za 1000 pln może jest estetyczniej wykonana ale nadal to podróba ) ,jak za te pieniądze można sobie kupić po prostu przyzwoity zegarek , który będzie dobry , dokładny i estetycznie wykonany ??

 

Ja nie namawiam nikogo do kupowania np Jeagera za 60 000 , czy IWC za 100 000 , i wcale nie uważam ,że jak ktoś nosi np Delbanę , Roamera , Citizena za kulkaset złotych to jest gorszy

Ale po co kupować podróbkę ???? po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MOŻNA ...JEDYNIE PROSTY ATLANTIC (NOWY)(ETA 2824 oczywiście bez certyfikatu ...)

 

Pewnie, ze lepiej za 1000 zl wyrwac chinskiego Roleksa z certyfikatem chronometru, wartego 35,000 zl. Alez paradoksy, prawda? :shock: :lol: :shock:

 

Ja mam zegarek za 1000 zl, ETA2892-A2, bez certyfikatu, spieszy az 9 s/dobe, i naprawde sie z niego ciesze. :D

 

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arti

po pierwsze to lepiej mieć prosty atlantinc ,albo kwarcowe casio niż

podróbę ,choćby była najlepsza

 

Chiński, rosyjski to demagogia po prostu - podróba to podróba

reszta jest pseudomarketingowym bełkotem mającym na celu wciśniecię komuś badziewa ,że się kolokwialnie wyrażę i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, ja ten zegarek co go ma Procol widziałem wielokrotnie w cenie pomiędzy 650 a 1200 zł. Nówka, z gwarancją, odbiór u autoryzowanego dealera. Ale nie powiem ci jaki to, taki mistrz przecież wie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ba, ja ten zegarek co go ma Procol widziałem wielokrotnie w cenie pomiędzy 650 a 1200 zł.

 

Za 650 to raczej wersja kwarcowa. :D

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arti - kupowanie podrób to jakaś chora aspiracja do świata, który jest poza Twoim zasięgiem. Masz jakieś kompleksy? :twisted: to po pierwsze, a po drugie facet z podróbą ,i piszę to jako kobieta, nie jest niczym innym jak zwykłem burakiem i prostakiem - sorry, sad but true 8) jesli ktoś nie wie, że ma podróbę - pechowiec, ale robić to z własnej woli - głupota i lamerstwo, Mierzmy siły na zamiary, Nikt kto ma zegarek za 200 pln nie bedzie gorszy od tego co ma za 200 000 - chodzi o pasję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O panerai nie tylko słyszałem ,ale i miałem dwa :D

 

Casio miałem , kupiłem kwarca za jakieś śmieszne pieniądze jak byłem na pierwszym roku i jak miałem kiedyś okazję ( Carrefour w Krakowie) spotkać takich sprzedawców " Omeg" itd to jakość wykonania tego Casio była o niebo lepsza od tych podróbek ,a tańszy był kilka razy

 

natomiast ile kosztuje taka "super podróba" ?

to już nie jest 150 tylko pewnie dużo więcej , i znów dochodzimy do tego że lepiej kupic np Tissota

 

więc nadal upieram się przy swoim

 

a jak robić składaki z niezłym mechanizmem jak twierdzisz , to po co nazywać je np Panerai czy Audemars Piquet czy jakkolwiek

Nazwije je Arti i bedzie uczciwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście chłopie, że nie piszesz tych bzdur na moim forum... nie miałbyś tej satysfakcji, że kogokolwiek zdenerwujesz, nie zdążyłbyś :evil:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.