Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

z pokolenia na pokolenie ! od 1850 roku na przykład , i oczywiście jest jasne że w tamtych latach zegarek kwarcowy mógł być "bezcenną rzeczą "

 

śmiać się czy płakać - ale to też widać po wynikach wyborczych -przekrój naszego społeczeństwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach niewiele widać, ale zegarek wydaje się być oryginalny. Cena całkiem normalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

Moze i macie racje, troche dluzej siedzicie w temacie ode mnie.

W kazdym badz razie na zdjeciach (moze to przez ich jakosc) wyglada nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że takich tanich podstawowych modeli się raczej nie podrabia.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Temption

a co jeszcze sprawdziłeś? :D

 

po pierwsze nikt nie sprzedaje Frogmana za 199 zł.

po drugie :Frog nie jest starym modelem(góra 5 lat,a to jeśli chodzi o G to nie dużo)

i orginał(bez komplikatorów-w formie mierników:głębokość,termometr) osiaga w necie wysokie ceny-na pewno nie dwieście pln-ów(chyba że dolarów)

po trzecie;mam dużo podróbek,lub no name w domu i jest ok,ale nikomu nie wmawiam że to org.

po czwarte:jeden model (GÓRA!!!)był u tego gościa orginałem,zresztą nie miał jego prywatnych zdjęć,prawdopodobnie go nie oferował,reszta to szrot

i nie mam nic więcej do dodania ,po prostu mi to lotto

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Witam Temption Witam :!:

w dalszym ciągu nie podałeś żródła,a jestem bardzo ciekaw... :?

a tak apropo to nie wiem czemu zaliczyłeś moje riposty do prywatnych wojen :?:

to była raczej krucjata której jestem do tej pory Świecie przekonany

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

moge tylko dodać że Twoje linki nie są autoryzowane :D

ja znalazłem Frogi z ceną:

$199

 

i dopisek na dziś:

 

PRAWIE ROBI WIELKĄ RÓŻNICE

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aukcja dotyczy używanego zegarka Patek Philippe.

Jest zegarkiem w pełni mechanicznym, z automatem samonapędzającym--automat.

Zegarek jest na chodzie, nie mniej jednak ma kilka drobnych usterek do zrobienia jak :

-przytwierdzenie kropki wskazującej godzinę pierwszą,

-przytwierdzenie wskazówki która spadła z niebieskiej tarczy wskazującej dzień i noc -wymiana paska.

Zegarek upadł na podłogę i z tąd te drobiazgi,dlatego mimo iż działa poprawnie, sprzedaję jako uszkodzony.

MIMO WSZYSTKO ROBI NIE ZŁE WRAŻENIE NA ZNAJOMYCH.

:shock: :evil:

4425175fc165d.jpg

Ktoś tu upadł... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

NIE ZŁYkoleś-nawet śmieszny jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek jest na chodzie, nie mniej jednak ma kilka drobnych usterek do zrobienia jak :

-przytwierdzenie kropki wskazującej godzinę pierwszą,

-przytwierdzenie wskazówki która spadła z niebieskiej tarczy wskazującej dzień i noc -wymiana paska.

...to straszne...'patek' się popsuł...a jednak fuszerki nawet w tak szacownej manufakturze się zdarzają :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zegarek to jeszcze nic. naprawdę, w szoku byłem dopiero, gdy zobaczyłem to: http://www.allegro.pl/item94092245_mineral..._8_mln_lat.html

...coż za rozbieżność...65 - 1.8 mln lat :D a czemu nie do 2.0 mln lat? :D

...skoro już walnął od 65 do 1.8 to świadczy, że geologiem raczej nie jest :lol: ...a ta muszla to wygląda na przyklejona 'Poxipol'em'...no w najgorszym wypadku 'Kropelką' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ta muszla to wygląda na przyklejona 'Poxipol'em'...no w najgorszym wypadku 'Kropelką' :lol:

Sama muszla zaś może być plastikowa, a co tam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich-nie zawaham sie uzyc tego slowa-KRETYNOW- :shock: to nawet na allegro nieczesto sie spotyka-sadzac po asortymencie ktory oferuje do sprzedazy na swoich aukcjach,jest osobnik ten persona o niezwykle rozwinietym i wysublimowanym wrecz smaku,jest to osbowosc wrazliwa, inteligentna i godna blizszego poznania-stad moja propozycja aby zaprosic tego Pana wraz ze swoim wspanialym zegarkiem,aby na forum opowiedzial historie tego fascynujacego ze wszechmiar czasomierza,niejeden z kolegow zapewne wzruszylby :cry: sie do lez sluchajac opowiesci o okrutnie okaleczonym Patek Philippe.Byloby to wspaniala okazja do spotkania z "ciekawym czlowiekiem" :D:D:lol:

....wybaczcie Panowie,ale nie moglem sie powstrzymac od tego szyderczego komentarza-mam tylko nadzieje ze allegro zareaguje w odpowiedni sposob as quickly as possible-nie omieszkalem wyslac formularza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

widzę posty na ten temat. Facet wystawiający te zegarki na allegro ma te zegarki w wyprzedaży w USA, kiedyś kupowałem od niego w mieszkaniu i mialem możliwość obejrzenia przed zakupem, wszystko jest ok. Co do wyprzedaży takich zegarków i w ogóle cen japońców jak i całkiem porządnych zegarków szajcarskich (Omega, Tag Heuer,Edox,Mido itp) w USA to mogę dla zainteresowanych polecić stronę

 

www.pricegrabber.com

 

proszę sobie wejść na Watches i wybrać jedną z dowolnych marek, zobaczycie, że tam zegarki są średnio 50% tańsze, jak w Europie. Przyznam się, że juz kupowałem przez znajomego Tag Heuera, Seiko i parę G-Shocków isą to w 100% oryginalne zegarki.

 

Pozdrawiam

bryku2


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.