Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Tutaj zgłaszamy podróby

Rekomendowane odpowiedzi

mówił ze kradziony a ja głupi uwierzyłem,

 

Twoja motywacja nie jest powodem do dumy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dek-bud

Dobra panowie, pierwszy i ostatni raz tak zrobiłem, Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w centrum zakupowym Arkadia zagadnął mnie koleś w kwestii sprzedaży zegarka. Udawał, że się rozgląda jakby miał kradziony towar. Zachwalał, że to super cacko i wyjął OMEGĘ Constellation. Na moje pytanie czy to "replika" bąż ordynarna podróba udawał obruszonego, że niby taki powazny z niego sprzedawca i przecież to oryginalny zegarek. Kiedy obróciłem "sikorę" aby przyjrzeć się mechanizmowi nie miałem już wątpliwości.

Oddałem mu zegarek mówiąć stanowczo, że to nędzna podróbka. Koleś usmiechnął się i powiedział, że mam szczęście, iż znam się na zegarkach i odszedł.

 

W tym miejscu chaiłbym gorącą podziekować Władkowi Mellerowi!!!! Gdyby nie to forum, nigdy nie wiedziałbym jak łatwo rozpoznać podróbę i zostałbym kolejną ofiarą nieuczciwego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to forum, nigdy nie wiedziałbym jak łatwo rozpoznać podróbę i zostałbym kolejną ofiarą nieuczciwego sprzedawcy.

 

Jakiego sprzedawcę ? :shock: Kto kupuje Omegę od jakiegoś chłopa w supermarkecie :? Tylko kretyn albo ktoś kto chce miec podróbę... sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Jakiego sprzedawcę ? :shock: Kto kupuje Omegę od jakiegoś chłopa w supermarkecie :? Tylko kretyn albo ktoś kto chce miec podróbę... sorry...

 

to nie sprzedawcy ale poborcy podatku od glupoty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tessio w 100% się zgadzam. Troszkę nieszczęśliwie ująłem to w słowa.

 

Oglądałem zegarek tylko dlatego, żeby zobaczyć jak zachowa się "sprzedawca" (wceśniej nie miałem z takimi typkami bezpośrednio do czynienia) a nie gdyż chciałem go kupić. Dlatego właśnie wprost zapytałem czy to popdróba, a następnie obserwowałem jego zachowanie kiedy zapadł miażdżący wyrok :twisted: Nie musiałem znać się na zegarkach żeby wiedzieć z wypowiedzi niektórych forumowuczów z kim mam do czynienia.

 

Napisałem natomiast podziękowania, bo gdybym jakieś trzy lata temu trafił na takiego cwaniaczka to nie tylko nie wiedziałbym, że są podróby, ale tymbardziej nie potrafiłbym ich rozpoznać (jak wielu moich znajomych, którzy naiwnie kupili takie badziewia).

 

Także spiesze Cię uspokoić, NIE byłem zainteresowany zakupem tej podróby. Za to 15 minut później kupiłem 100% legalnie w sklepie Burana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TommyLee, się wie, wszystko jasne.

 

Buran bardzo fajny 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jojownik

ho ho ale przeczyściło..................................................................

..

obiecałem i mam !!!

9990we.th.jpg

 

1.zapięcie - zawsze takie jak po prawej (nigdy nie było inne)

2. pasek - nigdy nie był z plastyku - zawsze skóra i dłuższy i nigdy niebieski

3. napis gucci na pasku - identyczniy jak w podróbkach za 150zł

4. delikatna różnica w koronce

 

ale przede wszystkim zapięcie !!! na pierwszy rzut oka widać że jest inne

o cenie nie mówię , o braku pudełka ,tylko jednym zdjęciu i innych nie mówię

 

znalazłem kilka stron chińskich (są też te gucci od 100 do 200zł)

awy nie chcecie klikać :twisted:

 

mówiłem że podróba i już tylko 2 godziny do końca zostało :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item99982502_omega_okazy...ekny_model.html

http://allegro.pl/item99981455_patek_phili...ekny_model.html

 

Co myślicie o tej stronie?

http://www.zegarki-kolekcjonerskie.com

 

edit:

O proszę - ETA w 'Patku' :lol:

za 1399 zł...

http://www.zegarki-kolekcjonerskie.com/index.php?id=225

 

edit2:

Omega Planet Ocean Chronograph - 'The first watch worn on the moon'

http://www.zegarki-kolekcjonerskie.com/index.php?id=135

:roll:

 

edit3:

Nawet Nomosa podrabiają i żeby być wiarygodnymi - montują w tej 'replice' mechanizm z ręcznym naciągiem...

http://www.zegarki-kolekcjonerskie.com/index.php?id=383

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a mi najbardziej spodobało się na tej stronie "kolekcjonerskiej" to, że każda fotka opatrzona jest "copyright'em' :lol: ...oni mogą uskuteczniać piractwo, ale ktoś inny za ewentualne wykorzystanie 'dowodu ich przestępstwa' (fotki) zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o tej stronie?http://www.zegarki-kolekcjonerskie.com

Oczywiście same crapy i to fatalnej jakości, a wzorniczo nie mające nawet odpowiedników w gamie modeli zdecydowanej więszości marek. Takie coś powinno być ścigane! :evil:

 każda fotka opatrzona jest "copyright'em' Smile ...oni mogą uskuteczniać piractwo, ale ktoś inny za ewentualne wykorzystanie 'dowodu ich przestępstwa' (fotki) zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karne

Na szczęście taki znaczek z punktu prawnego przynajmniej w Polsce de facto nic nie oznacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno o powyższej stronie z crapami. Są sprytni:

Mimo, iż nasze produkty są tylko wiernymi replikami oryginałów, nie są to atrapy, lecz sprawnie działające i doskonale spełniające Państwa wymagania i oczekiwania zegarki. (...) Pragniemy choć w minimalnej części spełnić Państwa marzenia i przybliżyć desing każdej marki, zachęcając tym samym do zakupu oryginalnych produktów wielkich światowych firm.

Ale sami na swojej stronie dopuścili się jeszcze jednego plagiatu:

Jako podstawową formę komunikacji wybraliśmy stronę internetową i pocztę elektroniczną, co umożliwi nam dotarcie i skupienie wokół nas wielu klientów, niezależnie od miejsca ich zamieszkania.
http://www.zegarki-kolekcjonerskie.com/

 

Brzmi znajomo, prawda? Ależ tak! To nieco tylko zmodyfikowany cytat z naszej strony:

Jako podstawową formę komunikacji wybraliśmy stronę internetową i pocztę elektroniczną, co umożliwi nam dotarcie i skupienie wokół klubu wszystkich chętnych, niezależnie od miejsca ich zamieszkania.
- http://www.zegarkiclub.pl/?dir=o_klubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" zegarek po odłożeniu zachowuje parametry przez 7 dni" - czy to oznacza ,że przez tydzień będzie miał jeszcze tę samą średnicę, grubość , kolor itd? ;)

 

sądząc po wyglądzie tego okropieństwa autorowi chodziło właśnie o to i

" niema" pudełka , dla człowieka z " Klasą " ( chyba z jedną klasą - może chodziło o edukację , a raczej jej brak ) !

 

I właśnie za to "niemanie " pudełka - nie kupię , i już !

 

Zlituj się Boże nad naszym społeczeństwem - w dobrym kierunku nie idzie ( wystarczy zresztą włączyć TV )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wrzucacie linki z allegro jednocześnie zgłaszając naruszenie zasad tegoż portalu (czyli wiadome jest, że link będzie "nieważny")... może lepiej wrzućcie skany strony ,aby archiwizować ciekawsze "pomysły"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do archiwizowania powysłów mamy inny wątek

...i dlatego robi się coraz mniej czytelnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.