Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sylwester

tissot czy certina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na oku 2 zegarki-Tissot prc200 automatic lub Certina ds podium,oba na bransolecie.mam prośbę o podpowiedzi w sprawie wyboru za i przeciw.Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dla mnie PRC 200 ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Certina jest ładniejsza i ciekawsza. Tissot jest bardzo popularny i niestety często podrabiany.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek ?

 

Wybierz ten, który Tobie się bardziej podoba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina - jak ktoś tu napisał na tym forum, za wyższe pozycjonowanie w przeszłości :) Pozatym mniej popularna marka (minimalnie, ale jednak), Tissoty na kazdym rogu widze ;)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.maxtime.pl/tissot-prc-200-gent-automatic-t014-430-11-057-00.html -to link do tissot a ten do Certiny http://www.maxtime.pl/certina-ds-podium-automatic-c633-7129-42-66.html jeszcze raz dzięki za pomoc w takich tam,podobają mi się oba zegareczki i w tym problem bo kasy brak na dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxtime.pl/tissot-prc-200-gent-automatic-t014-430-11-057-00.html -to link do tissot a ten do Certiny http://www.maxtime.pl/certina-ds-podium-automatic-c633-7129-42-66.html jeszcze raz dzięki za pomoc w takich tam,podobają mi się oba zegareczki i w tym problem bo kasy brak na dwa :)

 

jednak w tym momencie mój wybór nie byłby już tak oczywisty jak ostatnie wskazanie na Certinę..... niby troszkę ładniejsza dla mnie, ale z kolei Tissot ma jednak tą zakręcaną koronkę i 200m..... Certina jeśli się dobrze orientuje nie ma zakręcanej...choć mogę się mylić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina nie ma zakręcanej koronki ale ma DS system,100M jest tez trochę mniejsza od tissota no i ma datownik bez dni tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co Ci zakrecana koronka i 200m? do tego typu zagarka.Chyba Twoja analiza zaszla zbyt daleko.Do nurkowania sa divery.Oddaje glos na certinke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki smc dziś przymiarka była certiny tyle ze na pasku nie na bransolecie.Tissot jest polerowany a certina ma boki matowe co mi się bardziej podoba mniej rysy widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Tissota PRC 200 przez ponad 3 lata i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. Sam rozważałem wówczas Prc200 vs Podium i wybrałem Tissota. Na żywo dla mnie Tissot zyskiwał, a Certina traciła (na wizualkach odwrotnie). Jednak jest to ta sama półka wiec weź co Tobie się bardziej podoba - tak czy inaczej będziesz zadowolony.

Ja bym wziął.... coś w automacie ;)

 

O takiego ;)

22.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam sylwester nie zauważyłem, że piszesz właśnie o automatach, ja miałem PRC 200 w kwarcu.

A Visodate takiego jak ostatnio nabyłem nie rozważasz: na żywo jest świetny ;)

Z tych co Ty podałeś mi bardziej się podoba akurat Certina: ciekawsza tarcza i koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa to podobne modele, ale ja brałbym Certinę. Odrobinę mniej popularna i przede wszystkim posiadająca większy wkład w historię (DS to legenda).


" w poszukiwaniu straconego czasu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki biorę bardziej Certine pod uwagę bo mniejsza jest a moja ręka za gruba to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Michal84 za pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.