Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MacAron

Zegarek „Dywizjon 303” cz. 3

Dywizjon 303  

142 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąg dalszy z: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/70522-zegarek-„dywizjon-303”-cz-2/page__st__220

 

Zakończyliśmy wybieranie wielkości koperty (40 mm), napisu Made in Poland i zdecydowaliśmy, że tarcza będzie biała (nie całkiem), odrzuciliśmy czarną. W tym miejscu zaznaczę, że czarna nie jest jeszcze calkowicie pogrzebana i jeśli byłoby bardzo wielu chętnych, to jest szansa na dwa zegarki - czarny i biały. Ale musiałoby być mniej więcej po 50 chętnych na każdą z wersji.

 

Powyżej sobie poklikajcie w nową ankietę. Tymczasem trwa praca nad kopertą. jest to też dobry moment i miejsce, by kontynuować rozmowę o grawerce.

 

Głosy zbieramy do poniedziałku 20 lutego, do południa

Osoby, które wiedzą, że nie kupią zegarka, proszę o nieoddawanie/wycofywanie głosów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre z tą datą, MacAron ale z Ciebie dowcipniś! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre z tą datą, MacAron ale z Ciebie dowcipniś! :)

Ale, że co :) Że znowu wrocił ten temat? Ano wrocil, bo było kilka glosow na tak, więc w sumie to pomyślalem: czemu by nie zrobic ankiety? :) Mi akurat kwestia daty jest prawie obojętna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O datę było kilka pytań :)

Teraz, żeby nie było niedomówień, to robimy o to ankietę.

 

Tak generalnie teraz omówmy grawer dekla, kształt koronki, grawer koronki, szkiełko, itp.

MacAron, czekamy na projekty :)

 

Cieszę się, że tak nam dobrze idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są - jak widać - i tacy, co głosują na datę. Chociaż pewnie gdyby zapytać, czy ma być skeleton, to też znaleźliby się tacy, którzy odpowiedzieliby twierdząco :)

Widzę, MacAron, że Twoja wiara w ludzi nie maleje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są - jak widać - i tacy, co głosują na datę. Chociaż pewnie gdyby zapytać, czy ma być skeleton, to też znaleźliby się tacy, którzy odpowiedzieliby twierdząco :)

Widzę, MacAron, że Twoja wiara w ludzi nie maleje :)

 

Też fajne, ale obgadajmy to bez ankiety :) ach ten cukier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są - jak widać - i tacy, co głosują na datę. Chociaż pewnie gdyby zapytać, czy ma być skeleton, to też znaleźliby się tacy, którzy odpowiedzieliby twierdząco :)

Widzę, MacAron, że Twoja wiara w ludzi nie maleje :)

Moja wiara w ludzi sięgnęła już dna, ale jesr szansa na odbicie :)

 

Dmn, może przehandluję z Tobą mój głos na datę za głos na wersję angielską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o mechanizm, zanim zagłosuję ankiecie. Manual pozostaje czy zmieniamy na automat?

Nie lubię zegarków nakręcanych ręcznie z datownikiem...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manual ST-2551-s.

Automat będzie grubszy. Poza tym, manual bardziej pasuje do epoki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co szansa na odbicie wynosi 62,5% :) Niby nie mało, ale... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej się widzi napis angielski bez daty. A widzę, że za Polskim głosujecie :)

Niby ok, niby może być, też tu jest racja, ale ten angielski bardziej pasuje mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako to zegarek "o polskim dywizjonie" tworzonym w większości przez Polaków, tęskniących i walczących za Polskę a później "zdradzonych" i nie zaproszonych na paradę zwycięstwa w Londynie przez owych anglików to wybór może tylko jedny:

- 303 Dywizjon Myśliwski

- bez daty

 

p.s. dzięki za wysłuchanie mego i nie tylko głosu :)


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój głos oddałem :)

 

Proponuję odrazu wyznaczyć termin zakończenia tej ankiety, żeby nie było niedomówień :)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Sądzę, że poniedziałek 12:00 będzie w porządku, a od poniedziałku zrobimy nową, dotyczącą wypracowanych spraw w nowych projektach.

Co Ty na to MacAron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Sądzę, że poniedziałek 12:00 będzie w porządku, a od poniedziałku zrobimy nową, dotyczącą wypracowanych spraw w nowych projektach.

Co Ty na to MacAron?

Termin może być, ale nie wiem, czy się wyrobię z projektami do poniedziałku, bo muszę też trochę pozarabiać.

Najwyżej zrobimy przerwę techniczną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna by bylo poprosic o jakas ladna wizualizacje zegarka z biala data na 3-ce (werk st2551s + nie wysoka koperta 40mm)?

Bo tak na razie nie wiemy dokladnie nad czym glosujemy i jak ewentualna data zaburzy (lub nie) spojnosc wygladu tarczy/zegarka. :)

Tutaj przyklad ladnie wkomponowanej daty w kopercie o takiej samej wielkosci jak nasza:

Flieger-o-Logo-m-Datum-11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacAron, to przedłużymy albo coś nowego się urodzi w międzyczasie i nowa ankieta będzie :)

jlw, fajny zegarek, ale jednak kwestia, o której pisałem wcześniej, a podniósł teraz mw75. Data w manualu, może okazyjnie noszonym, to taki średni pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym, też dołożenie pytania typu : czy jesteś zainteresowany zakupem zegarka z jasną tarczą i o średnicy 40mm. Warto by był zamieścić w pierwszym poście wizualizację zwycięskiego rozwiązania z poprzedniej ankiety.

 

Jeśli chodzi o dekiel, to pojawiło siię parę propozycji w poprzednich wątkach. Mi osobiście do gustu przypadła najbardziej propozycja nawiązująca do oryginalnego oznaczenia tych zegarków w czasie IIWW. Tyle, że zamiast strzałki umieściłbym niezbyt duże logo dywizjonu.

 

Szkiełko to kolejny temat do dyskusji. Ja bym optował za szafirem, lekko wypukłym. :)

 

Warto się zastanowić, czy tej sprawy nie rozpatrywać łącznie z projektem koperty, ponieważ te dwa elementy powinny ze sobą współgrać.

 

Edit: proponuję też przekleić z poprzednich wątków wstępne projekty dekla jaki do tej pory się pojawiły.


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna by bylo poprosic o jakas ladna wizualizacje zegarka z biala data na 3-ce (werk st2551s + nie wysoka koperta 40mm)?

Bo tak na razie nie wiemy dokladnie nad czym glosujemy i jak ewentualna data zaburzy (lub nie) spojnosc wygladu tarczy/zegarka. :)

Tutaj przyklad ladnie wkomponowanej daty w kopercie o takiej samej wielkosci jak nasza:

Flieger-o-Logo-m-Datum-11.jpg

Wizualizacje tarczy z datą już były :) Reszta to wyobraźnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tej dacie, może dało by się wrzucić kompilacje dużej daty.. i rezerwę chodu.. Wtedy był by to zegarek marzeń i westchnień :) huhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko 'fighter squadron' do ładniejsze wyrażenie...

 

bez daty

 

głos oddany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to już nie będzie 6B/159.

 

RG

Zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.