Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karaś

SEIKO czy ORIENT ?

SEIKO vs ORIENT  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

na "schoene uhren" zwykła makówka 89 euro ,czarny "ray" 169.transport do Polszy 10eur.Jak dla mnie oba są zbyt pospolite.

Lepiej kupić klasyka Seiko 007, ewentualnie Stargate w przedziale cenowym 900-1200 pln. Jak orienta to można pomyśleć

o m-force .Można wyłowić z zatoki od ok 1000 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m-force to:szafir,200m,rezerwa chodu,stop sekunda,możliwość ręcznego dokręcania.Na schoene uhren kosztuje tyle co 2 raye(gunmetal) ale jak rzekłem dla łowiących na zatoce można go trafić za ok 1100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe w tanich modelach różnice nie są tak duże (chociaż są ), w modelach droższych można kupić internetowych sklepach na terenie Unii do 50% taniej niż w sklepach polskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam uwadze nowego Kolegi przycisk "edytuj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Orient'a - jak w galerii mojej :) i jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad jednym aspektem tego porównania tych dwóch zegarków, patrząc przez pryzmat forumowego "bazarka" - zwróciliście uwagę na fakt iż bardzo rzadko wystawiane są tam zegarki Orient MAKO i RAY, (od września, czyli mojej rejestracji na forum nie widziałem żadnego, był tylko jeden BIG MAKO), natomiast Sejko i owszem?

Zastanawiam się czym to może być spowodowane...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad jednym aspektem tego porównania tych dwóch zegarków, patrząc przez pryzmat forumowego "bazarka" - zwróciliście uwagę na fakt iż bardzo rzadko wystawiane są tam zegarki Orient MAKO i RAY, (od września, czyli mojej rejestracji na forum nie widziałem żadnego, był tylko jeden BIG MAKO), natomiast Sejko i owszem?

Zastanawiam się czym to może być spowodowane...

Wynika to z większej populacji Seiko na forum.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się pospieszyłem angry.gifangry.gifangry.gif . W marcu tego roku w żadnym polskim sklepie nikt nie chciał ze mną gadać na temat Ray'a. W Arkadii gość posadził mnie przy komputerze żebym mu pokazał o jaki zegarek chodzi. Potem zadzwonił do kogoś (pewnie dostawcy) i następnego dnia dostałem meila że nie ma takiej opcji angry.gif . Na Allano też nie było. Lawnowerman oferował pomoc w sprowadzeniu, ale ja znając swoje szczęście nie zaryzykowałm - brak gwarancji - i kubiłem Big Mako w Poljocie. Wracając do mojego farta to mam go trochę ponad pół roku i oczywiście był w naprawie i to 2 razy - ja tak mam.

 

Pozdrawiam.

 

 

Bo to jest tak, że jak myślisz, że masz pecha to go masz. Trzeba być optymistą ja... zawsze mam szczęście w życiu :)

 

Odnośnie zegarków Orient znacznie ciekawszy tylko marka gorzej postrzegana z brzydkim logo (mówie o postrzeganiu nie rzeczywistej jakości zegarka Orient, która niczym nie ustępuje Seiko, a mechanizm moim zdaniem mają dokładniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba zegarki bardzo podobne do siebie, zbliżone gabaryty, ale brałbym Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman oferował pomoc w sprowadzeniu, ale ja znając swoje szczęście nie zaryzykowałm - brak gwarancji

 

Nie ściemniaj - mówiłem, że rok bedzie


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie zegarków Orient znacznie ciekawszy tylko marka gorzej postrzegana z brzydkim logo (mówie o postrzeganiu nie rzeczywistej jakości zegarka Orient, która niczym nie ustępuje Seiko, a mechanizm moim zdaniem mają dokładniejszy)

A ja się nie zgadzam z fragmentem o brzydkim logo :D mnie akurat się podoba... w sumie dla tego logo kupiłem Ray'a. Jako duży plus zegarków firmy Orient uważam też to że rzadziej na "łapie" spotkanej na mieście widzę Orient'a niż Seiko... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do logo Orienta - kwestia gustu - mi na pewno nie przeszkadza :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa tez orienty bez peugeotow na tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.