Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MamCzas

"Polskie" majstersztyki wystawiennicze na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Akwafan

NIe znasz się ,to nie zabieraj głosu.

Jak nie jesteś prawdziwym kolekcjonerem ,to nie poczujesz tej adrenaliny ,widząc coś ,czego praktycznie nie ma !

Zwróć uwagę, że tylko dwie osoby zalicytowały tak wysoko, a trzecia już 317zł przy zaledwie 6 licytujących. Jeszcze raz powtarzam nieco zdrowego rozsądku Panowie... Niedawno sam sprzedałem Dukata za 700zł, który był wart max 250zł i do dzisiaj nie potrafię się po tej sprzedaży otrząsnąć, skąd u ludzi taka desperacja... Moim zdaniem 1800zł to już nie kolekcjonerstwo, tylko po prostu snobizm.

Edytowane przez Akwafan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,emocje powoli opadają ,ale bardzo powoli.Akwafan ,sorry ale adrenalina jeszcze działa i dlatego głupi wpis.

Wiem ,że tylko dwie osoby ,ale może tylko dwie osoby wysiliły się na kontakt ze  sprzedającym ,i może tylko dwie osoby wiedzą ,kto to sprzedawał.Cena duża ? Nie wiem ,to jest coś czego nie ma ,to tak jakbyś kupował ŚW. Gralla, wycenic się nie da.

Mam tylko nadzieję ,że kupił ktoś z klubu ,i chociaż fajne zdjęcia będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Ja też może napisałem tak dlatego, że na taki zakup mnie po prostu nie stać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Cóż, jeżeli to jest oryginał, to faktycznie jest to rodzynek, jedyna, a w najgorszym razie jedna z kilku takich tarczy z naszego ojczystego Błonia, więc wartość z pewnością ma.

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginał ,tarcza ,koperta ,a przede wszystkim sprzedający ten zegarek , ciekawi mnie ten P.....4 ,co kupił,bo mam pewne podejrzenia.

Ale przynajmniej nie kupił za 322 zł, a za 1824 zł.

A kogo "pirx65" podejrzewasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyż odpuściłem, za dużo niepewności, szczególnie patrząc na dawne ruchy sprzedającego na alle... No ale moze się ktoś pochwali tutaj zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginał ,tarcza ,koperta ,a przede wszystkim sprzedający ten zegarek , ciekawi mnie ten P.....4 ,co kupił,bo mam pewne podejrzenia.

Ale przynajmniej nie kupił za 322 zł, a za 1824 zł.

ten użytkownik to sprzedawca  PFloyd44  a i często licytuje co ciekawsze zegarki


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na forum z rosyjskimi zegarkami znalazł się kupiec tego zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten użytkownik to sprzedawca  PFloyd44  a i często licytuje co ciekawsze zegarki

 

 kurcze dzięki !! występuje w większości aukcji, w których walczę - przez jakiś czas myślałem, że to jaki bot i nie jest prawdziwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez zwracam na P.....4 szczególną uwagę bo często on licytuje w aukcjach które mnie interesują jak i Twój nick tez często widzę

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji najwyższe ceny na Alle ,w ciągu trzech ostatnich lat:

4. Blonex antymagnetyczny /ze dwa lata temu /,coś ok. 670 zł-mój

3.Zodiak -Nos w pudełku ,ok.930 zł-mój

2.Blonex -Nos ,link wyżej ,1124 zł

1.blonex-czarny ,1824 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już w dziale radzieckim (zawsze czujnym i obserwującym) ale pozwolę sobie powtórzyć.

 

Możliwe, że na naszych oczach, w ostatnich kilku tygodniach tworzy się nowy rynek cen na topowe "polaki".

 

Wprawdzie ostateczne, wysokie ceny są efektem walk aukcyjnych zaledwie kilkuosobowej, stosunkowo małej grupy osób ale ceny jednak stają się benchmarkami czy precedensami. Może się to utrzymać, może się nie utrzymać... Zobaczymy..

 

Przyznam się szczerze, że z patriotycznego punktu widzenia nie mam nic przeciwko temu aby polskie zegarki kosztowały naprawdę dużo i osiągały spore wartości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Jakieś dwa lata temu identyczny zegarek (również wraz pudełkiem) poszedł za około 750zł. Co się stało z naszym hobby i w jakim poszło kierunku widać po ostatnich cenach sprzedaży. Uważam, że to hobby stało się to już na tyle komercyjne i snobistyczne, że straciło już swój urok, ponieważ stopniowo jest coraz mniej dostępne dla prawdziwych miłośników, a prym na Allegro wiodą osoby zamożne, które koszą wszystko... Jedno trzeba jednak przyznać, że ten Blonex jest naprawdę piękny. Prawdziwym kuriozum staje się to, że zegarki polskie zaczynają wartością bić na głowę np. Atlantici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Napisano (edytowane)

Jakieś dwa lata temu identyczny zegarek (również wraz pudełkiem) poszedł za około 750zł. Co się stało z naszym hobby i w jakim poszło kierunku widać po ostatnich cenach sprzedaży. Uważam, że to hobby stało się to już na tyle komercyjne i snobistyczne, że straciło już swój urok, ponieważ stopniowo jest coraz mniej dostępne dla prawdziwych miłośników, a prym na Allegro wiodą osoby zamożne, które koszą wszystko... Jedno trzeba jednak przyznać, że ten Blonex jest naprawdę piękny. Prawdziwym kuriozum staje się to, że zegarki polskie zaczynają wartością bić na głowę np. Atlantici.

Tu się z Tobą zgodzę. W tej chwili kupienie nawet już rosyjskiego zegarka w dobrej cenie bez znajomości nie jest raczej możliwe nie mówiąc o polskim. Wiadomo są osobniki które "polują" bardzo intensywnie na allegro i biorą co lepsze praktycznie odrazu. Co niektórzy wystawiają to z powrotem oczywiście ze sporym zyskiem... życie... Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dekiel robaczki zjadły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie o tą aukcję, czy cena faktycznie adekwatna do stanu i modelu?


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.