Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MamCzas

"Polskie" majstersztyki wystawiennicze na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

no ale jak to działa? przeczyta sobie artykuł o "polskich zegarkach z błonia" na onecie czy gdzieś, zaciekawi , wchodzisz na allegro, napisane "oryginalny, rzadki, polski" i jedzie, często poza granice zdrowego rozsądku- no bo komu by sie chciało kombinować z zegarkiem za kilka stów, wiec musi być opis prawdą i okazja. Nie każdy ma czas i chęci na przekopywanie się na forach przez tematy i kupowanie książki. Dopiero jak sie wkręci w temat czy zbieranie dowie się co i jak ;-) To prawie  w każdym temacie tak jest, nie ma co się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popyt rodzi podaż... tyle w temacie. Słyszałem kto to produkuje tak na prawdę ( b. znana osoba z towarzystwa zegarmistrzów ) i szczerze mówiąc to dopiero początek.

 

Bardzo jestem ciekaw miny właścicieli tych porobionych zegarków jak sobie go zamoczą ;-) Czy aby przypadkiem naklejka na tarczy się nie rozmyje i pofaluje... Ta sama fabryka klepie też delbany, doxy, atlantici, tissoty itd. Koszt tarczy? ~30zł.  Koszt złomów poljotów itd na bazarku- od 5zł... Koszt całości produktu z najtańszym paskiem ( acz można połechtać stylową ekoskórkową podkładką za dychę ) w granicach 5-6 dych.  Popyt jest no to gruby zarobek jest również.

 

A na końcu płacz jak się amator takiej zabaweczki dowie na co wywalił pieniądze...a mógł za to dostać nawet 2 sztuki w ładnym stanie.

 

 

Ten czarny Atlas także nieco lewy w kwestii tarczy jak na moje oko- wiem kto tak je maluje. Niedługo allegro będzie tym zasypane bo czarne tarcze zawsze droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pobity rekord głupoty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś wrzuci zdjęcie w nowych polskich nabytkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić, na ostatnich kilku stronach jest pełna instrukcja jak zrobić kilka setek , to nic trudnego, jeśli się samemu potrafi. Sam bym się skusił na łatwy zarobek, tylko wstyd by było potem na forum wchodzić...... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena jak za mostek i pudełko + unikatowy zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W niedziele na Kole widziałem gościa, który miał w pudełku chyba z 6szt. takich i podobnych Błoniaczy - nówki sztuki.

 

Na "Kole" "polskie mostki" są w stałej sprzedaży, myślę że na zamówienie można każdą ilość nabyć...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "Kole" "polskie mostki" są w stałej sprzedaży, myślę że na zamówienie można każdą ilość nabyć...

Na jakim "kole"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim "kole"?

Taka niewirtualna wersja allegro dla tych z Warszawy  ;)

Giełda staroci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka niewirtualna wersja allegro dla tych z Warszawy  ;)

Giełda staroci 

Ah ta warszafka. Duża to giełda? To ta cotygodniowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spora, jest co niedzielę. Spora badziewia, ale czasami coś się znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spora, jest co niedzielę. Spora badziewia, ale czasami coś się znajdzie :)

Wiem, że może to nie ten wątek ale chce się podpytać jakie giełdy polecacie.

Osobiście byłem na kilku tj. Rybnik, Bytom, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Kraków i w sumie to nie zawodzi tylko Bytom. Hala targowa w Krakowie w sumie ok ale ceny wysokie!!

Możecie coś od siebie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Lublin - fajny klimat, ładna starówka, ceny niewysokie, każdy może znależć coś dla siebie. Chyba w pierwszy weekend miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Lublin - fajny klimat, ładna starówka, ceny niewysokie, każdy może znależć coś dla siebie. Chyba w pierwszy weekend miesiąca.

A w którym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "Kole" "polskie mostki" są w stałej sprzedaży, myślę że na zamówienie można każdą ilość nabyć...

A jesli można wiedzieć, to po ile sobie za takie mostki liczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim "kole"?

 

Na okrągłym, ludzie dawno już wynależli :D

Ah ta warszafka. Duża to giełda? To ta cotygodniowa?

 Warszawa

 

Duża, jak ktoś "przyjezdny, to idzie się zgubić" :)

 

Całkiem spora, jest co niedzielę. Spora badziewia, ale czasami coś się znajdzie :)

 

Zaczyna się w sobotę....

Polecam Lublin - fajny klimat, ładna starówka, ceny niewysokie, każdy może znależć coś dla siebie. Chyba w pierwszy weekend miesiąca.

 

 

A w którym miejscu?

Kolega już podał link-każda ostatnia niedziela miesiąca.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jedyny taki na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.