Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MamCzas

"Polskie" majstersztyki wystawiennicze na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Bum na Polaki juz był w tamtym roku - ceny właśnie teraz są ustabilizowane - niedawno Bałtyk naszego kolegi w stanie IDEALNYM poszedł za 425zł z tego co pamiętam końcówkę - nie startowałem bo spodziewałem się 6-7 stówek (stan tarczy i koperty igła)  poszedł dosyć tanio 

Ze dwa trzy lata temu delbany z hitlerem szły jak woda po 350 400 zł !!! ale ludziska się obudzili,pomyśleli i teraz te fejki stoją nawet po 130zł i nikt nie bierze a cena oryginalnych zegarków przydziałowych jak stały po ( ..... )  tak stoją po ( ...... ) celowo nie piszę po ile bo nie ma to znaczenia ale cena jest stabilna.

W końcu malowanki nasycą rynek - ci co je teraz kupują i tworzą frankenkolekcje  w końcu dostrzegą co kupowali i za ile, będą próbowali to sprzedać ale wtedy ceny na nie nie będą takie jak dziś i mówiąc krótko wtopią niemałą kasę bo malowanki zaczną śniedzieć, tarcze czernieć, farba złazić 

Oryginał zawsze będzie oryginałem i jeśli będzie w ładnym stanie zawsze się dobrze sprzeda a zorientowany kolekcjoner rozpozna odmalowanego gniota czy Warszawską tarczę - jak widzę aukcje Pana X czy Y z tarczą w niemalże idealnym stanie i ceny za które wciska te cudaki podbijając ceny to tylko sie uśmiecham  :)  bo co innego można ? Ktoś tam sprzedaje ktoś kupuje pieniądz w obrocie allegro zarabia jest praca ludzie są zadowoleni  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No wiesz, w sumie to wygląda na dzieło trochę bardziej "z epoki" - podobne niszczenie tarczy jak wojskowe. Fakt, że brzydkie toto strasznie i nie przedstawia walorów artystycznych podobnych do gołych pań na tych ze służby wojskowej, ale myślę, że i tak nie ma co porównywać do niektórych potworków wklejanych wyżej w tym wątku;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy sie antymagnetyka,żenada

Nostradamus przepowiedzial, że następny będzie automat...


Pozdrawiam, Radek

PS. Udane, forumowe transakcje z: Bentley, lookas2, Sol, zodiak7, Kris2, gozdek... i tych użytkowników polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich momentach cieszę się że udało mi się wyrwać tanio oryginała w ładnym stanie - aż go sobie nakręciłem  :lol:   :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich momentach cieszę się że udało mi się wyrwać tanio oryginała w ładnym stanie - aż go sobie nakręciłem  :lol:   :)  :)

Ale mimo wszystko trzeba przyznać, że na tle niektórych dzieł sztuki, akurat tu mocno mylący udało się komuś wykonać tego "fake'a" :/ Tak skutecznie, że już ktoś licytuje;)

 

Też swojego nakręciłem - jutro się w niego ubiorę do pracy:)

 

A Paweł tanio, jeśli mogę zapytać, to oznacza bliżej 500 zł czy 1000 zł?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nostradamus przepowiedzial, że następny będzie automat...

Może Błonie Tourbillon  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oooooo kurczęęęęęę :)))))) Genialny strzał!!! Gratulacje!

 

To mój za 400 zł się chowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten sam sprzedawca - w ofercie miał już polaki wszystkie były po renowacji - opisy jako oryginały z kolekcji tym czasem świadome naciąganie na malowanki - podróbek jest coraz więcej - robione są przez niego nawet zegarki Pawła Bure

Czytuje forum a raczej na nim jest i wie co jest szukane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten sam sprzedawca - w ofercie miał już polaki wszystkie były po renowacji - opisy jako oryginały z kolekcji tym czasem świadome naciąganie na malowanki - podróbek jest coraz więcej - robione są przez niego nawet zegarki Pawła Bure

Czytuje forum a raczej na nim jest i wie co jest szukane 

Ale trzeba przyznać że tarcze innych błoniaków zrobione całkiem nieźle:

 

http://allegro.pl/blonie-arras-16-rubis-sliczny-stan-sprawny-i6142653143.html#thumb/7

 

http://allegro.pl/blonie-super-sliczny-koperta-au-20-sprawny-i6142630390.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już widziałem u zegarmistrza oryginalnego Zodiaka automatic. Stan igła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czytuje forum a raczej na nim jest i wie co jest szukane 

 

To ja poproszę jakiegoś nurka ze stajni Błonie. WR 200, nie musi być więcej, dobra luma, tarcza ze szlifem, nomen omen, słonecznym. Najlepiej jakaś seria limitowana, powiedzmy 200 szt., rozdawana generałom LWP w tamtych latach.

Oczywiście wszystko oryginalne! ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział  :wacko:  chrom od tyłu wygląda jak pędzlem nakładany ale tarcze wychodzą coraz lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie sugerujecie się tylko tym dekielkiem? Tarcza biała, że aż lśni. Napisy identyczne. Jesteście pewni ze to z renowacji?

Bo jak tak to super podróbka.

 

http://allegro.pl/polski-zegarek-dukat-rzadki-i6187010536.html#imglayer

http://allegro.pl/kolekcjonerski-polski-dukat-na-chodzie-perelka-i6196814534.html#imglayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napis DUKAT  w tej malowance to zbytnio im nie wyszedł z tego co widzę... renowacja, renowacja i to średnia, acz lepsza niż kiedyś. Dekiel nie mniej jednak pochromowaniu paskudnie- nikt się nie pokusił o jego wyrównanie wstępne...chyba, ze byłby jak ser...szwajcarski ser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.